Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Olası Drake - Law ilişkisi

Bence Kaido Luffy'leri fena sıkıştıracak. Drake önemli bir rol oynayacak bu kısımda fakat tam yakalayacakken onları salıp işine bakacak. Daha fazla ittifak olsun istemiyorum şahsen :/

Ben drake'nin bizimkilerle ittifak olacağına inanıyorum neden mi arkadaşlar hatırlarsanız Corazon ile Law'ın meyve almak için gittiği adada kuş kafesinden Law ile aynı yaşlarda bir çocuk kurtuluyor ben onun drake olduğunu düşünüyorum babasını da Doffy'nin öldürdüğünü biliyoruz. Bu olaydan sonra bizim küçük drake'yi denizciler yetiştirir ve denizci olur ondan sonra bu vergo olayını öğrenir ve denizcilerden ayrılır (tamam sonu biraz zorlama oldu kabul) drake ile ilgili hatta tüm süpernovalar ile ilgili back story göreceğimize inanıyorum Law gibi

Teori güzel.Law ve X drake in Dof dan dolayı ortak bi geçmişi bir hesabi vardi sırf bunun için bile bizimkilere yardım edebilir bence.Karakteri bizimkilere uyumlu ittifaka katılma olasılığı çok yüksek

Law hesap yapmadan %30 kelimesini kullanmaz.Muhakkak yararli bi plan yapmıştır.İlginçtir law eski shibukai Jinbenin tayfada olduğunu duyunca ne diyecek :)

Son düzenleme:
Teori güzel.Law ve X drake in Dof dan dolayı ortak bi geçmişi bir hesabi vardi sırf bunun için bile bizimkilere yardım edebilir bence.Karakteri bizimkilere uyumlu ittifaka katılma olasılığı çok yüksek

Law hesap yapmadan %30 kelimesini kullanmaz.Muhakkak yararli bi plan yapmıştır.İlginçtir law eski shibukai Jinbenin tayfada olduğunu duyunca ne diyecek :)
Law'ın yonko indirme gibi bi niyeti yoktu ki.%30 ihtimal muhtemelen uydurduğu bi veri.

Law her ihtimali dusunen biri nede olsa dofu indirince karşısına kimi alacağını biliyordu.ilerde göreceğiz bence planlarını

Olabilir ama sence hayatını adadığı şeyi gerçekleştirmek isteyen birisi sonrasını düşünür mü?Ben olsam düşünmem şahsen :)
İşte bu yüzden sen Law değilsin. Hayatını adadığı şeyi başardıktan sonra kalan uzun ömründe boş boş oturup "Ne gömdüm be Doflamingo'yu" diye diye malibu mu içecekti kumsalda güneşlenirken.
Adamın esas planı Kaidou'yu Dof'un üstüne salıp hem Dof'u yok etmek hem de Kaidou'yu yıpratmaktı. Zaten ilerisini hesaplıyordu. Doflamingo sadece bir engel, halledilmesi gereken zamanı geçmiş bir işti onun için. Adamlarına da "One Piece bir yere kaçmıyor zamanı gelince alacağız" diyordu iki yıl önce.

İşte bu yüzden sen Law değilsin. Hayatını adadığı şeyi başardıktan sonra kalan uzun ömründe boş boş oturup "Ne gömdüm be Doflamingo'yu" diye diye malibu mu içecekti kumsalda güneşlenirken.
Adamın esas planı Kaidou'yu Dof'un üstüne salıp hem Dof'u yok etmek hem de Kaidou'yu yıpratmaktı. Zaten ilerisini hesaplıyordu. Doflamingo sadece bir engel, halledilmesi gereken zamanı geçmiş bir işti onun için. Adamlarına da "One Piece bir yere kaçmıyor zamanı gelince alacağız" diyordu iki yıl önce.
Sonrasını sonra düşünecekti :) Yenmek yenilmek umrunda değil kendi dediği üzere :) Önemli olan Smile üretiminin durdurmaktı.Ölse bile Kaido smile yoksa sende yoksun diyip Dof'u harcayacağı için amacına ulaşacaktı.Law sonradan bu ihtimali açıklasa bile muhtemelen daha düşüğünü söyleyecek.Çünkü OP bu :) %30 ihtimal riske girilecek bi ihtimal.Hele ki Luffy gibi bi çılgın için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık