Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Olası Drake - Law ilişkisi

Birşey daha farkettim. Caribounun kapak hikayesinde Drake'in sonradan müdahil olduğu adada silah üretimi vardı;

Sanırım Kaido bir yandanda Sayborg ordusu peşinde.

son derece mantıklı şeyler. ama ben bir yerlerde Marco'ları bekliyorum. iki düşüncem var:

1- Hasırşapkalar'ın dönüş haberleri yayıldı, onlar da bizimkilere destek olmak için Dressrosa'ya gelirken gemiyi görüp olanları anlayıp Sanji'lere yardım ederler. İlk başalrda Shanks'ı bekliyordum çünkü bu arc Karasakal'ın adamı var, Bigmom olayın içinde Kaido da öyle, bir yonko Shanks eksikti diye düşündüğüm için Shanks gelir yardım eder düşüncesindeydim. hazır Luffy ve Usopp da yoktu gemide diye kendi düşüncemi kuvvetlendirmiştim :D ama sonradan "Shanks'ın ne işi var koca yonko" deyip bundan vazgeçtim. düşünürken de aklıma Marco'lar geldi. çünkü Bigmom'ın gemide kim varsa bizimkilere fazla gelecekleri kesin. o yüzden dışardan bir yardım bekliyorum.

2- Kaido inerken bizimkilere yardım edecekler.

biraz saçma fikirler kabul ediyorum ama bu adamlar MF'un sonlarında olanlarla Luffy'ye ileride yardım edeceklerini destek olacaklarını gösterdiler. bir yerlerde ortaya çıkacaklarını ve artık yavaş yavaş o zamanın geldiğini düşünüyorum :D saçma da olsa fikrim bu.

ve son olarak merak ettiğim bir şey var. Denizciler sürekli Yonko'lar ile denizci & Schi'ler arasında hassas bir denge olduğunu söylediler. şimdi Kaido düşerse yeni yonko kim olacak? şu an için bizimkilerden biri olamaz kanısındayım. bu dengelere ne olacak? Onu geçtim, bizimkiler Kaido'yu Kid'ler de Bigmom'ı indirirse asıl o zaman dengeler ne olacak.

kafamda deli saçma sorular fikirler :D

Birşey daha farkettim. Caribounun kapak hikayesinde Drake'in sonradan müdahil olduğu adada silah üretimi vardı;

Sanırım Kaido bir yandanda Sayborg ordusu peşinde.
Kendi cyborglarını yapıyo işte Scotch denen elemanın üzerinde 18 yazıyodu.Muhtemelen bi sürü vardır ondan.Resimdeki masadaki silahta Scotch'un kolundakiyle aynı.

Roronoa Zoro

kaido-bigmom yerine 1 yonkou geçmeyecek benim tahminimce

bir bölgeyi 3 süpernova dğer bölgeyi 3 süpernova paylaşır ...kaidonun yerine law-luffy-drake ittifak bölgesi gibi

kaido-bigmom yerine 1 yonkou geçmeyecek benim tahminimce

bir bölgeyi 3 süpernova dğer bölgeyi 3 süpernova paylaşır ...kaidonun yerine law-luffy-drake ittifak bölgesi gibi
Denizcileri de unutmamak lazım. En son bir yonko düştüğünde ana merkezlerini olay yerine yakın bir yere aldılar. Şimdi ise adaları korsanlardan almaya çalışabilirler gibi geliyor insana.

son derece mantıklı şeyler. ama ben bir yerlerde Marco'ları bekliyorum. iki düşüncem var:

1- Hasırşapkalar'ın dönüş haberleri yayıldı, onlar da bizimkilere destek olmak için Dressrosa'ya gelirken gemiyi görüp olanları anlayıp Sanji'lere yardım ederler. İlk başalrda Shanks'ı bekliyordum çünkü bu arc Karasakal'ın adamı var, Bigmom olayın içinde Kaido da öyle, bir yonko Shanks eksikti diye düşündüğüm için Shanks gelir yardım eder düşüncesindeydim. hazır Luffy ve Usopp da yoktu gemide diye kendi düşüncemi kuvvetlendirmiştim :D ama sonradan "Shanks'ın ne işi var koca yonko" deyip bundan vazgeçtim. düşünürken de aklıma Marco'lar geldi. çünkü Bigmom'ın gemide kim varsa bizimkilere fazla gelecekleri kesin. o yüzden dışardan bir yardım bekliyorum.

biraz saçma fikirler kabul ediyorum ama bu adamlar MF'un sonlarında olanlarla Luffy'ye ileride yardım edeceklerini destek olacaklarını gösterdiler. bir yerlerde ortaya çıkacaklarını ve artık yavaş yavaş o zamanın geldiğini düşünüyorum :D saçma da olsa fikrim bu.

ve son olarak merak ettiğim bir şey var. Denizciler sürekli Yonko'lar ile denizci & Schi'ler arasında hassas bir denge olduğunu söylediler. şimdi Kaido düşerse yeni yonko kim olacak? şu an için bizimkilerden biri olamaz kanısındayım. bu dengelere ne olacak? Onu geçtim, bizimkiler Kaido'yu Kid'ler de Bigmom'ı indirirse asıl o zaman dengeler ne olacak.

2 kısımında olacağını düşünmüyorum ama teorin kendi içinde mantıklı,insanın aklına bir sürü şey geliyor ve her fikirde dengeler fena bozuluyor aslında seri daha yeni başlıyor şu an bana vericekler seriyi ofofof

Yonkouluk sistemi çökücek tahminimce,aynı şekilde seri sonuna kadar ne varsa yokoluşunu izliycez.Yani yeni yonkou olmaz bence

Tebrikler 3 yıl öncesinde tahmin ettiğiniz için. Tamamen katılıyorum teoriye.
Law ile Drake önceden ayarladı her şeyi.
Şu gazete olayı da, Dof'un Drake'in babasını öldürmüş olması da tesadüf değil.
Law ile Drake bunu da konuşmuştur kesinlikle.

Şu gazetede Law ve Luffy'ye gizlice bakış zaten her şeyi özetliyor.

Monkey D. Luffy
Trafalgar D. Law
X D. Rake

3 D. efsane yazacak!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık