Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Okuduğunuza Pişman Olduğunuz Mangalar

One piece. Hayatımın baharını yedi bitirdi :D 3 aydır falan okumuyorum yakın zamanda da okumayacağım.

Okuyucuların seri başından beri sövüp saydığı Vera'nın sonunu göremeden en heyecanlı yerde yarıda kalan seri. Güzel seri fakat sonu olmadığı için okuduğuna pişman oluyor insan.

Luffy çok dolu maşallah :D
Adam ilerliyor kendine bir şeyler katıyor zor düşmanlara bir şeyler saklıyor ve mantıklı zorlu bir amaca sahip bu amacına ulaşmasında da ona yardım eden çok kaliteli dostları var.
Naruto hıyarı 150.bölümde bir rasengan öğreniyor sonra önüne gelene kolaya , zora , dosta , düşmana rasengan azcık zorlanır gibi olunca fırlatıyor rasenganı , minisini yapıyor felan.Amacıda saçmalık nereden tutarsan tut elinde kalıyor.Bir insan böyle sağlam yan karakterler yaratıp ana karakteri bu kadar boşlayabilir herhalde , Naruto pişmanlıktır.

Adam ilerliyor kendine bir şeyler katıyor zor düşmanlara bir şeyler saklıyor ve mantıklı zorlu bir amaca sahip bu amacına ulaşmasında da ona yardım eden çok kaliteli dostları var.
Naruto hıyarı 150.bölümde bir rasengan öğreniyor sonra önüne gelene kolaya , zora , dosta , düşmana rasengan azcık zorlanır gibi olunca fırlatıyor rasenganı , minisini yapıyor felan.Amacıda saçmalık nereden tutarsan tut elinde kalıyor.Bir insan böyle sağlam yan karakterler yaratıp ana karakteri bu kadar boşlayabilir herhalde , Naruto pişmanlıktır.
Yalnız Naruto'yu da aynı zamanda tarif ediyorsun, seriyi dikkatli incele :D Bakınız bir tekniğin içinde pek çok teknik var Naruto'da, üstüne bunları kombine edebilme becerisine de sahip. Senin söylediğine göre Luffy'de bir Gear öğrenmiş birde Haki :D

Geçen gaza geldim 2. kez okudum, her şey çok farklı olabilirdi.
Keşke :/ Bu arada birşey sorucam Vera Yıldırım Kaplanının yanına gelip seromoninin yapılacağı yeri söylerken öpüyor ya ardından Yıldırım kaplanı demek bu yüzden yapıyosun diyor. Yani Vera'nın okuldaki herkesi öldüreceğini anlıyormu ? Eğer anladıysa son sayılarda birleşimi katleden ustaların arasında Yıldırım Kaplanıda olabilir belki. Ben yaşadığına eminim o hayvan ölmez :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık