Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Oda Tarafından Tasarlanmış En İyi Filler Karakter

Sözü geçilmedi diye filler mi olacak? Oda'nın eski denizciler arasında çizdiği bir adam ( Onlar olmamış mı yani hiç, bir arada bulunmamışlar mı Garp la falan? Hep birlikte çiziyorlar adamı, Filler olup olmadığına sen karar vermişsin direk )

Gasparde ( Eski Marine Kaptanı herif, sonradan korsan olmuş, Logia gücüne sahip 95 milyon ödüllü Oda onaylı, Oda nın eski denizcileri çizerken yanlarında çizdiği adam ) , Zepyr, Daddy Masterson ( Daddy sadece 2 kapakta çıktığı ve animede uzattıkları için filler sayılabilir ) . Ama Gasparde ve Z eski denizci filler falan değil adamlar, filmleri seriye alet etmeyebiliriz ya edebiliriz bu size kalmış ama karakter filler değil.
Fillerin ne olduğunu biliyor musun?

Pardon Gumus, Oda tarafindan cizilmis olayini bilemedim. Neyse oyum Z'ye giderdi, bir sey degismiyor yine :)

Doldurma karakter değil mi?
Değildir, mangada geçmeyen karakterlerdir. Zephyr Oda tarafından tasarlanmış ve tamamen One Piece'e ait bir karakter ama fillerdir. Filler olması One Piece'e ait olmadığı anlamına gelmez.
Patrick Redfield, İmpel Down olayında kaçan mahkumlardan biri. Ama oyunda geçtiği için fillerdir. Ayrıca Kung Fu Dugon filler bir karakter değil.

Roronoa Zoro

Değildir, mangada geçmeyen karakterlerdir. Zephyr Oda tarafından tasarlanmış ve tamamen One Piece'e ait bir karakter ama fillerdir. Filler olması One Piece'e ait olmadığı anlamına gelmez.
Patrick Redfield, İmpel Down olayında kaçan mahkumlardan biri. Ama oyunda geçtiği için fillerdir. Ayrıca Kung Fu Dugon filler bir karakter değil.
Kung Fu Dugon mangada hiçbir zaman olmadı ( Alabasta olayıda filler ) . Oda onaylı diyorum bak eski denizcileri çiziyor onların yanında. Birde adama Amiral gibi bir rütbe vermiş. Mangada geçmedi diye filler değil adam, manga çizimi var çünkü eski denizci olarak.

Benim bildiğim filler ( Doldurma ) animatörlerin uydurduğu şeylerdi, yanlışım sanırım.

Kung Fu Dugon mangada hiçbir zaman olmadı ( Alabasta olayıda filler ) . Oda onaylı diyorum bak eski denizcileri çiziyor onların yanında. Birde adama Amiral gibi bir rütbe vermiş. Mangada geçmedi diye filler değil adam, manga çizimi var çünkü eski denizci olarak.

Benim bildiğim filler ( Doldurma ) animatörlerin uydurduğu şeylerdi, yanlışım sanırım.
Anlamıyorsun. Filler demek 'Oda onaylı değil' demek değil. Patrick Redfield örneği verdim sana. Zephyr'in çizildiği hikayelerin hepsi gerçek, Amiral olduğu gerçek her şeyi gerçek ama mangada geçmediği için fillerdir. Filler karakteri itelenmiş, işe yaramaz bir karakter gibi düşünüyorsun. Zephyr'in mangayla bağlantılı tek çizimi senin de paylaştığın 691. sayıda verilen kapaktır ama dikkatini çekerim bu kapak Film Z için çizilmiş bir kapak; manga için değil.

Kung Fu Dugon mangada geçen bir karakter.

Roronoa Zoro

Kung Fu Dugon'un mangadaki tek çizimi budur, Alabastadaki yardım olayı fillerdir ( Mangada öyle birşey geçmedi, animatör uydurması ) , sadece bir bölüm kapak hikayesinde bulunmuştur.

Daddy 2 bölüm manga kapağında bulunmuş eğer Daddy i filler olarak koymuşsan, Dugon'uda koyman gerekliydi.

Ve bana anlatılan filler animatörlerin uydurduğu bölümler,karakterler olarak geçiyor ( Benim bir suçum yok ) .

Zepry Z filmine hitap olarak konulmuşsa bile Manga kapağında yer alıyorsa dediğim gibi Daddy ve Dugon da aynılar bu açıdan, hiçbir farkları yok.

Kung Fu Dugon'un mangadaki tek çizimi budur, Alabastadaki yardım olayı fillerdir ( Mangada öyle birşey geçmedi, animatör uydurması ) , sadece bir bölüm kapak hikayesinde bulunmuştur.

Daddy 2 bölüm manga kapağında bulunmuş eğer Daddy i filler olarak koymuşsan, Dugon'uda koyman gerekliydi.

Ve bana anlatılan filler animatörlerin uydurduğu bölümler,karakterler olarak geçiyor ( Benim bir suçum yok ) .

Zepry Z filmine hitap olarak konulmuşsa bile Manga kapağında yer alıyorsa dediğim gibi Daddy ve Dugon da aynılar bu açıdan, hiçbir farkları yok.
Kung Fu Dugon, sayı 161, sayfa 7-8

Daddy Masterson hiçbir manga kapağında geçmez. Çizimlerine sadece Loguetown Arc Novel'ında yer verildi.

Lütfen daha fazla uzatma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık