Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Oda Tarafından Tasarlanmış En İyi Filler Karakter

Roronoa Zoro

Daddy ve Shuirya. Gerisi çöp, adam resmen mangasına yakıştıramamış, animasyonculara itelemiş.

Oyumu tabii ki Zetto Sensei'ye verdim ama onun dışında Daddy Masterson da sağlam bir karakter. Yasopp'la vs atıp kaybediyordu galiba.

Soytarii26

Shuraiya ile Gasparde'yi karıştırıp fotoğraflara bakmadan Gasparde'ye oy vermek... :D

Roronoa Zoro

Manga kapağına konan karakterde Filler olmuş , neler göreceğim daha :oleyo:

Bu arada Z fillerse Yeni Schibukai de filler muhtemelen :D Oda nın çizdiği karakterlere filler deme alışlkanlığı yeni başladı sanırım.

Ben filler olarak en iyi karakterin Dugon olduğunu düşünüyorum

G-8 arcindan Jonathan filler degil miydi? Z ile aralarinda kaldim ama oyum Diger'e gitti.
Jonathan Oda tarafından tasarlanan bir karakter değil.
Manga kapağına konan karakterde Filler olmuş , neler göreceğim daha :oleyo:

Bu arada Z fillerse Yeni Schibukai de filler muhtemelen :D Oda nın çizdiği karakterlere filler deme alışlkanlığı yeni başladı sanırım.

Ben filler olarak en iyi karakterin Dugon olduğunu düşünüyorum
Yeni Shichibukai mangada bahsi geçen birisi. Zephyr'in sözü dahi edilmedi mangada.

Roronoa Zoro

Jonathan Oda tarafından tasarlanan bir karakter değil.

Yeni Shichibukai mangada bahsi geçen birisi. Zephyr'in sözü dahi edilmedi mangada.
Sözü geçilmedi diye filler mi olacak? Oda'nın eski denizciler arasında çizdiği bir adam ( Onlar olmamış mı yani hiç, bir arada bulunmamışlar mı Garp la falan? Hep birlikte çiziyorlar adamı, Filler olup olmadığına sen karar vermişsin direk )

Gasparde ( Eski Marine Kaptanı herif, sonradan korsan olmuş, Logia gücüne sahip 95 milyon ödüllü Oda onaylı, Oda nın eski denizcileri çizerken yanlarında çizdiği adam ) , Zepyr, Daddy Masterson ( Daddy sadece 2 kapakta çıktığı ve animede uzattıkları için filler sayılabilir ) . Ama Gasparde ve Z eski denizci filler falan değil adamlar, filmleri seriye alet etmeyebiliriz ya edebiliriz bu size kalmış ama karakter filler değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık