Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Oda, Big Mom'ı Başkasına mı Saklıyor?

BigMom'ı kim indirecek?

• Luffy

Kullanılan: 31 33.7%
  • Karasakal

Kullanılan: 32 34.8%
  • Hükümet

Kullanılan: 22 23.9%
  • Başka bir süpernova(lar)

Kullanılan: 7 7.6%

• Kullanılan toplam oy
    92
Yau kadın almış hızını Wano`ya geliyor, Kai do gelirse yanarız diyor, orada Teach`le mi takılacak, seçeneklere Kaido`yu koyaydın görünen üstüne Teach`ten daha büyük ihtimal çarpışmaları.

Hea şimdi gördüm anket açılalı iki yıl olacak nerdeyse, o zaman belli değildi. Gerçi o zaman dilimi içinde yersizmiș. Neyse Wano`da karışık bir şeyler dönecek belli, nu büyük isimleri birbirlerine dalaştırıp zayiflatmadan bizimkiler dahi üç beş novaya harcatmaz gibi Oda. Tahminim ortalık karışacak, büyük isimler bir şeyler döndürecek kilit noktalarda bizimkiler veya Kid, Drake gibi isimler çökecek.

Ben Big Mom'ı artık kk olmuş (ya da yakın) Luffy tarafından indirilecek olarak görüyorum. Hiçbir mantıklı dayanağım yok ama kafamda bu senaryo var. :D

Sanki hükümet safında yer alacak gibi. Tamamen hissiyat. :/

Secenekler yetersiz bana gore. Inme meselesi. Kaido indirir. Ya bu Kaido'yu Ya Kaido bunu durumu olacak. Kaido diyorum. Seceneklerde Teach dahil bunu yapabilecek kalitede adam yok

Hukumet haric. Ama o da indirmez.

Tottoland boştayken Karasakal poneglyph için geleceğini düşünüyorum.Wano'ya görünmez adamı Shiryu'yu poneglyph için yollar.Yakında Karasakal ya da Dragon'dan Robin için atak gelebilir.
Karasakal Bigmom ve Kaido'ya poneglyph harici bulaşacağını sanmıyorum.İşini gizliden halleder.
Karasakal harici diğer seçenekler olabilir.Bigmom düşmeyedebilir.Bigmom mevzu gurur olmayınca Hasırşapka korsanlarının bir çoğunu tayfasında istiyordu.Belki çok farklı şeyler olur.

Bu aralar kaido dahil kimsenin birbirini indirecegini dusunmuyorun supernovalar zaten yonkoular ile aralarinda ucurum oldugunu gorduk.Karasakalin wano arcinda izleyecegi yol pek cok seyi degistirecek gibi.Big mom yoklugunda kek adasina mi saldirir yoksa wanoya mi gelir tahmin etmek zor en iyisi bekleyip gormek

Luffy ve Katakuri'nin o son konuşması olmasa başkasına saklıyor derdim ama Luffy tekrar geleceğim dediği için Luffy indirecek gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık