Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Nowhere Boy

• Konbuyu başlatan KeanuReeves25
  • Başlangıç tarihi

KeanuReeves25

Hiçbir Yerdeki Çocuk

Orjinal webcomic: http://comic.naver.com/webtoon/list.nhn?titleId=337963

Tanıtım
'Ayakta Kalma' şovuna hoş geldiniz, dünyanın en mutsuz insanını bulmak için heyecan verici bir yarışma, "Ben Mutsuzum"! Büyük ödül ise Tanrı tarafından verilmiş bir dilek hakkı!

Yarışmanın kazananı Dünya'nın yok olmasını istediği zaman, Tanrı bir takım şartlar ile kabul eder. Dünyanın sonu 100 günlük bir işleme alınacak ve bu süre zarfında kazanan fikrini bir defaya mahsus değiştirebilecek.
Oh Duk Hee, mutsuzluk konusunda uzmanlaşmış ve Tanrı tarafından dünyadaki en mutsuz insanı tekrar mutlu etmek için seçilmiş ilginç bir çizgi roman sanatçısıdır. Omuzlarındaki insanlığın yok olma baskısı ile, çok geç olmadan onun fikrini değiştirebilecek mi?

Dünyanın en mutsuz insanını seçmek için yapılan bir yarışma! Jung Pil-Won tarafından yapılan fantastik bir hikaye!

kişisel yorum-

Oldukça fantastik olan bu seri, bu mutsuz çocugun fikrinden caydırmak için gelen 12 havari ile birlikte oldukça güzel anlar yaşatıyor kanımca,başlangıçta ilk bölümleri okurken bile bi hayli yorucu olan seri, 7-8 lerden sonra olayların ateşlenmesi ile birlikte oldukça güzel bir hal almaya başladı. hele 10 lardan bahsetmiyom bile :gamyon:

Bir kaç SS
Ana karakterimiz

tanıtımı görüce ilk bölüme baktımda baya makara bir şeye benziyo:D her webtoon da olduğu gibi tipler bir alem:ehe: konu da orjinal başlıyım ben bu seriye:gamyon: bu arada ellerine sağlık tanıtım için:respect:

thosy

Bitmiş bir seri diye biliyorum ama yanılıyor muyum? mangaupdates'de de bitmiş yazıyor. Henüz okuma şansım olmadı ama çok olumlu yorum görmüştüm bu seri ile ilgili.

KeanuReeves25

Bitmiş bir seri diye biliyorum ama yanılıyor muyum? mangaupdates'de de bitmiş yazıyor. Henüz okuma şansım olmadı ama çok olumlu yorum görmüştüm bu seri ile ilgili.
evt bitmiş seri, afişde düzeltmeyi unuttum, yanılmıyosam son 2 bölümü kaldı ingilizce olarak tamamlanmasınada, raw sıkıntısından ötürü o 2 bölümde gelmedi henüz, ama elbet geleceğimi ümit ediyoruz,

thosy

evt bitmiş seri, afişde düzeltmeyi unuttum, yanılmıyosam son 2 bölümü kaldı ingilizce olarak tamamlanmasınada, raw sıkıntısından ötürü o 2 bölümde gelmedi henüz, ama elbet geleceğimi ümit ediyoruz,
Umarım çevirisi biter. Çevrilmeyen bölümlerin ingilizce özeti vardır muhtemelen bazı forumlarda. Denk gelirsem eklerim buraya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık