Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Novel-Light Novel Önerileri

Traxending Vision'a bakayım. Diğerlerini okumuştum. Bu arada Ancient Strengthening Tecgnique'yi bitirebildin mi? Benim yarım bıraktığım nadir serilerdendir.

Black Tech'e başlamıştım sıkıldım. Devam edeyim mi?

Geri kalanın hepsini okudum zaten. Dediğim gibi popüler olan göz önünde olan novellerin çoğunu okudum. Bazılarında sıkıldım yarım bıraktım. Yeni bir şeyler arıyorum ama açıkçası web novelde kaliteli yeni bir şeyler bulmak zor.
Ancient bitirdim ama bittiği için bitirdim diyebiliirim ama bi yarım kalmış gibi oldu bence o okurken hayal kırıklığına uğradım açıkçası

Yeni çıkan noveller yarım kalıyor çoğunlukla bende en az 300 yada 600 sayı paylaşmışlarsa başlıyorum o yüzden yeni noveller fazla başlamıyorum bir ara ne varsa okuyordum sonra pişman oldum.

Yeni çıkan noveller yarım kalıyor çoğunlukla bende en az 300 yada 600 sayı paylaşmışlarsa başlıyorum o yüzden yeni noveller fazla başlamıyorum bir ara ne varsa okuyordum sonra pişman oldum.
Sen bana istediğin tarz novelleri yaz bir liste atayım sana. Bende belli bir sayı olmadan veya bitmeden başlamıyorum. Ne olacağı belli olmuyor.

Traxending Vision'a bakayım. Diğerlerini okumuştum. Bu arada Ancient Strengthening Tecgnique'yi bitirebildin mi? Benim yarım bıraktığım nadir serilerdendir.

Black Tech'e başlamıştım sıkıldım. Devam edeyim mi?

Geri kalanın hepsini okudum zaten. Dediğim gibi popüler olan göz önünde olan novellerin çoğunu okudum. Bazılarında sıkıldım yarım bıraktım. Yeni bir şeyler arıyorum ama açıkçası web novelde kaliteli yeni bir şeyler bulmak zor.
Oyun kategorisine girer diye yazdım, birçok seri gibi Black Tech'de tekrara düşüyor. Muhtemelen aynı şeyleri okumuşuzdur, aşağı yukarı 2013-14 gibi başladım bende okumaya tüketmişizdir çoğunu. Başlarda sıkılmam diyorsan Great Storyteller var,Second Chance/ikinci şans başlığında bu ara bu tarz novelleri okuyorum.

"Dragon Marked War God" Serisini okuyan var mı?

İlk bölümleri şimdiye kadar gördüğüm en amatör novel başlangıcı. Bu seri nasıl 4k bölüme ulaşmış insan hayret ediyor. En ilginç yanı ise Novel Updates'te ki puamı 3.9 gibi yüksek bir puan. Desolate Era gibi bir baş yapıtın bile 4.2 puanı var.

"Dragon Marked War God" Serisini okuyan var mı?

İlk bölümleri şimdiye kadar gördüğüm en amatör novel başlangıcı. Bu seri nasıl 4k bölüme ulaşmış insan hayret ediyor. En ilginç yanı ise Novel Updates'te ki puamı 3.9 gibi yüksek bir puan. Desolate Era gibi bir baş yapıtın bile 4.2 puanı var.
Aslında fena seri değildi ama yazarın işleyiş şeklinde hoşuma gitmeyen bir durumdan dolayı binli bölümlerle bıraktım seriyi tekrardan da başlamam.

Aslında fena seri değildi ama yazarın işleyiş şeklinde hoşuma gitmeyen bir durumdan dolayı binli bölümlerle bıraktım seriyi tekrardan da başlamam.
Seri bir yerden sonra düzeliyordur yoksa devam edemez zaten de.

ilk 50 bölümde adam gördüğü her canlıyı öldürüyor ve öldürdükleri temelde kendi ailesini tükürükle boğacak aileler. Sonra bir bakıyorsun hop tesadüfen bir olay olur aile dokunulmaz ohh sonra bir tesadüf daha derken sıkıyor. Hani adam bir durup düşüneyim plan yapayım yok önce öldürüyor sonra plotun gelmesini bekliyor.

The king avatar'ı çok keyifle okudum.
The second coming of gluttony, yine keyifli bir seri. çok uzunda değil ve ingilizce çevirisi yeni bitti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık