Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Vay çok uzun süre önce okuyordum mangasını o zamanlar devam etmiyordu galiba 300 lerdeydim tekrar başladıysa bir bakalım olaylara.

Uzun süre önce bırakmıştım okumayı. Tekrardan başlamaya niyetim var ama birçok kişiden serinin sonradan çok bozduğuna dair yorumlar gördüm. Sebebi ne peki açıklar mısınız? Spoiler yemem önemli değil, yeter ki genel olarak sebebini bileyim.

Uzun süre önce bırakmıştım okumayı. Tekrardan başlamaya niyetim var ama birçok kişiden serinin sonradan çok bozduğuna dair yorumlar gördüm. Sebebi ne peki açıklar mısınız? Spoiler yemem önemli değil, yeter ki genel olarak sebebini bileyim.
Sürekli tekrar. Tek denilebilecek bu olur sanırım. Zaten son Arcın son savaşındayız. Bundan sonra işlenecek bir şey kalmadı.

Beklemiyordum aslında. :D Öylesine geliverdi aklıma, çok da ilgimi çeken bir seri değil açıkçası. Maksat zaman geçsin.
Haha. Aslında seri ilk çıktığında gayet iyiydi de işte sürekli tekrarlar seriden soğuttu insanları ya da sıkıldılar ki ben de sıkılanlar grubundayım. :D Başladık maden sonunu getirelim mantığı devreye girdi zamanla. :D

Haha. Aslında seri ilk çıktığında gayet iyiydi de işte sürekli tekrarlar seriden soğuttu insanları ya da sıkıldılar ki ben de sıkılanlar grubundayım. :D Başladık maden sonunu getirelim mantığı devreye girdi zamanla. :D
Tekrara bağlayıp bağlamaması bir yana olaylar başından beri ilgi çekici değildi ki zaten. Sırf Rai'nin sonradan olaylara müdahil olup ezici gücüyle herkesi döt etmesini görmek için okuyordum. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık