Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Güzeldir bayağı. Yani evreni çok hoş. Hikayeyi de çok iyi başlatmıştı, sonradan kendi içinde bi tekrara bağladı. Çok daha iyisini rahat çıkarabilecekleri bir evrendi ama 350. bölüme kadar da fazlasıyla keyif alırsın. :)
O zaman yeni başlayacağım seri belli oldu. :good: Dr. Stone okudun mu peki? O da baya güzele benziyor. Noblesse'dan sonra onu okumayı düşünüyorum.

Bu seri aşırı basit. Bir sonraki bölümü ve olacakları tahmin etmek zahmet bile vermiyor.
Genelde aynı şeyler.
Frankestein Crombell karşısında fazla çaresiz görünüyor.
Raizelin gücünü kullanacak yine.
Muzakkayı resmen raizel gibi güçlü çiziyor mangaka. Ne alaka uydu ışınını karşılama flan. :(

Bu seri aşırı basit. Bir sonraki bölümü ve olacakları tahmin etmek zahmet bile vermiyor.
Genelde aynı şeyler.
Frankestein Crombell karşısında fazla çaresiz görünüyor.
Raizelin gücünü kullanacak yine.
Muzakkayı resmen raizel gibi güçlü çiziyor mangaka. Ne alaka uydu ışınını karşılama flan. :(
Raizel'in yarı gücüne falan denk Muzakka. Tüm enerjisini Rai'ye verdiğinde bir kanat anca çıkarıyordu. Bir uydu tutacak kadar güçlü ama. F vs C saçma ilerleyecek. Sonucunu söyleyeyim mi? F: Gücüm stabil değil, çünkü elimde tuttuğum şey, her şeyi yemek için var diyecek. F'nin zırhı, C'nin zırhını yiyecek. Sonra C pert, F kontrol edemiyorken arkada Rai gelir. Vs vs

Raizel'in yarı gücüne falan denk Muzakka. Tüm enerjisini Rai'ye verdiğinde bir kanat anca çıkarıyordu. Bir uydu tutacak kadar güçlü ama. F vs C saçma ilerleyecek. Sonucunu söyleyeyim mi? F: Gücüm stabil değil, çünkü elimde tuttuğum şey, her şeyi yemek için var diyecek. F'nin zırhı, C'nin zırhını yiyecek. Sonra C pert, F kontrol edemiyorken arkada Rai gelir. Vs vs
Malesef dediğin gibi senaryo aşağı yukarı böyle ilerleyecek gibi duruyor.
Ben sırf fantastik sevdiğim için okuyorum. Yoksa ilk gün ki heyecanları kaybettim

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık