Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Ama adam eline geçen her fırsatta veri araklıyor ve bu çok sinir bozucu. Frank,Ignes, 9.elder, kurtadamlardan çalmadığı veri kalmadı. Kendisinin Muzakaya uyguladığı deneyler haricinde pek bir şey yaptığını görmedim. İlerde kendisine faydalı olacaktır, ama bu hırsızlık ve hazırcılığa giriyor. Bu yüzden bu adamı zerre sevmiyorum. Keçi sakallı:hıh:
İşte bilim böyle işliyor yapacak bir şey yok :D Bilim için her şey mübahtır strateji bu da geri de kalıp tek tek verileri topluyor her savaş sonrası. Ayakta uyutuyor Frankleri planlarını ayarlarken kim bilir neler yapacak Crombell gene de son düşman Hiç beklenmedik biri çıkacak gibi son vs ondan önce ki vs de Crombell ile olur rahat 120 bölüm gider bu seri her halde daha.

crombell son düşman olursa ciddi hayal kırıklığı olur. bir de noblesse bitecek gibi duruyor ama bitmez umarım daha onca konu var aslında biraz geçmişi gösterseler daha güzel olabilir. rai nin soyu flan. yok noblesse nereden geliyomuş. önceki lorddan önceki lord vs... ha bi de rainin kardeşine ne oldu... bir de frankynin çırağı ne iş. onu hep 1. elder diye tahmin etmiştim ama değil büyük ihtimal. cevap istiyorum cevappp
İçimde hala 1.elderın Tesamu olabileceğine dair umut kırıntıları var...Rai ın sülalesini öğrenmeden bitirirlerse çok sinir olurum olay Kakashinin maskesine döndü biraz flashback lazım

İşte bilim böyle işliyor yapacak bir şey yok :D Bilim için her şey mübahtır strateji bu da geri de kalıp tek tek verileri topluyor her savaş sonrası. Ayakta uyutuyor Frankleri planlarını ayarlarken kim bilir neler yapacak Crombell gene de son düşman Hiç beklenmedik biri çıkacak gibi son vs ondan önce ki vs de Crombell ile olur rahat 120 bölüm gider bu seri her halde daha.
Bilim için mi yapıyor orası biraz meçhul:D

Bu seriyi takip eden kalmadı mı :"""( Neyse 1. ve 3. elder yola geldi. Crombell'in Franky çakması haline ne desem bilemedim ağzıma kusmuk geldi.

Bu seriyi takip eden kalmadı mı :"""( Neyse 1. ve 3. elder yola geldi. Crombell'in Franky çakması haline ne desem bilemedim ağzıma kusmuk geldi.
Takip etmez olur muyum:byee:Ben ve Noblesse
dürüm ile ayran, sucuk ile yumurta, simit ile peynir gibiyiz
kısacası ayrılmaz ikiliyiz lütfen yani:D
CROMBELL ENTERS LIKE A BOSS:alkis:

O değilde rahmetli m24ümüzün çakması cidden sinir bozucu
Aslında o tayfanın hepsi sinir bozucu da:D

Ariscim sanki crombelli kafesleyecekmiş gibi bakma lütfenBu arada maskeli bir eleman geldi crombellin yanında gördüm hiç gözüm tutmadı
Hem bu Crombell vs 1.elder, Yuri&Aris vs 3.elder vardı hiç göstermediler elderlara noldu çok merak ediyorum:bilmem::ühü:
Hem M-21 gile çok üzüldüm baya sinirleri bozuldu bu duruma karşı Raelciğim kesin onlara"insan oyuncakları"dediği için pişman olmuştur (ama napsın bilmiyordu ki:bilmem:)
Bide Yoona(Shinwooların oradaki ünlü kız değil diğeri unutmuşsunuzdur diye parantez geçiyorum o derece gereksiz bir karakter bana göre)M-21e hal hatır sordu acuşi anyon falan dedi manhwagamız "madem fazladan bir gereksiz karakterimiz var kullanalım gitsin" diye düşündüler herhalde:D bunları shipleyen de çıkmaz inşallah(ona bir kurtkadın bulcaz):byee:

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık