Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Ben demiştim final boss olacağı kesindi daha ilk bölümlerden de .Belki son boss Rainin kardeşi falanda olabilir neyse asıl konu şu. Crombell ömrünü bilime adamış biri sonuçta. Oradan buradan topluyor diyorsun ama bilim zaten böyle işler yeni şeyler keşif ederken genelde önceki buluşları bir araya getirirler artık günümüzde. Yani bu da zor iş adam muzaka mı dersin Frankın kitabı mı dersin. Tek tek sahkinliğini korudu ve şimdi asıl boss olacak.
Ama adam eline geçen her fırsatta veri araklıyor ve bu çok sinir bozucu. Frank,Ignes, 9.elder, kurtadamlardan çalmadığı veri kalmadı. Kendisinin Muzakaya uyguladığı deneyler haricinde pek bir şey yaptığını görmedim. İlerde kendisine faydalı olacaktır, ama bu hırsızlık ve hazırcılığa giriyor. Bu yüzden bu adamı zerre sevmiyorum. Keçi sakallı:hıh:

crombell son düşman olursa ciddi hayal kırıklığı olur. bir de noblesse bitecek gibi duruyor ama bitmez umarım daha onca konu var aslında biraz geçmişi gösterseler daha güzel olabilir. rai nin soyu flan. yok noblesse nereden geliyomuş. önceki lorddan önceki lord vs... ha bi de rainin kardeşine ne oldu... bir de frankynin çırağı ne iş. onu hep 1. elder diye tahmin etmiştim ama değil büyük ihtimal. cevap istiyorum cevappp

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık