Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Nico Robin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 245 88.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 33 11.9%

• Kullanılan toplam oy
    278
Kadının seride ki tek yeteneği Pone okumak ama onu da yapmıyor. Bu kadar, başka hiç bir vasfı yok. Devrimcilerin yanında iyice vasıfsız oldu.
Malesef fan servis ötesine gecemiyor uzun zamandır. Nami gene BM ile falan cizildi, Zeustur falan.

Pone önemli ama. Dragon, oğlunu umursamayip Robini takiyorsa bunun sebebi ya Pone ya da Dragon çok kadın düşkünü :(

Malesef fan servis ötesine gecemiyor uzun zamandır. Nami gene BM ile falan cizildi, Zeustur falan.

Pone önemli ama. Dragon, oğlunu umursamayip Robini takiyorsa bunun sebebi ya Pone ya da Dragon çok kadın düşkünü :(
Hahaha simdi ya kadar yaptığı bir devrim göremedim yahu ? Ya da yaptı diyelim her gitti krallıkta prenses,kraliçe felan şey etse gerisini sen anla ... Ya da Robinle gizli bir anlaşma yaptılar. Robin biz devreye girince sen şunu yap diye efsane xd kos koca seri kral haki kullanan o kadar insan var Pone okuyan bir bu var. Yonkoular nasıl KK olma hayali kuruyor acaba ?

Hahaha simdi ya kadar yaptığı bir devrim göremedim yahu ? Ya da yaptı diyelim her gitti krallıkta prenses,kraliçe felan şey etse gerisini sen anla ... Ya da Robinle gizli bir anlaşma yaptılar. Robin biz devreye girince sen şunu yap diye efsane xd kos koca seri kral haki kullanan o kadar insan var Pone okuyan bir bu var. Yonkoular nasıl KK olma hayali kuruyor acaba ?
Pudding de okuyordu sanki :/

Pone okuyordu sanki o. Öyle hatırlıyorum . 3. Göz sayesinde.

Teachlerin elinde adam yok.
Kaido Ponenin yapıldığı ana topraklarında. O belki biliyordur bilen biri. Muallak
BM'de Pudding
WB zaten rererö
Shanks ise Poneye bile gerek yok. :D
Oo shanks torpilli ona geçmişten Pone okuyan birini diriltip atamışlardır, BB kesin birilerini bulmuştur BB kendi okuyordur kesin xd

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık