Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Nefret Köşesi

Yeni Dünya'da büyük korsanlar kendilerine iyi-kötü bir amaç edinmiş o yolda gidiyor. BM'ye bakıyoruz: Çay partisi, düğün pastası derdinde :/ Karakterin iyiliğini kötülüğünü geçtim, BM'yi bu seriye uyduramıyorum. Duygusal bağ kurduğu insanları yanlışlıkla yiyen bir karakter olur mu yav? Yemek krizine girip Elbaf'taki devlerin lider savaşçısına tek atmak nedir? Serinin üstüne oturmuş affedersiniz ağzına sı*ıyor resmen :/

Üye silindi 1004

Kokalı vursaymış bacağı tavuk döner dürüm gibi sarıp East Blue'ya geri yollayacakmış gibi vurdu :D
Güya en güçlü organı bacakları ya. Şaka gibi zaten. Zargana bacaklı Sanji derler ona anca çatlatır ağlar. En önemlisi çiçek toplar. Zaten kendisinin tek işlevi çiçek toplamak.

Üye silindi 1004

En güçlü organı burnu 2 saniyede kanı tahliye ediyor :hhh:
Burun kanama klişesi zaten içler acısı. Transfobik dostumuz Sanji iki sene boyunca kadın görmediği için kadınsızlığını burun kanamasıyla ifade ediyor. Çok kötü ya.

Yeni Dünya'da büyük korsanlar kendilerine iyi-kötü bir amaç edinmiş o yolda gidiyor. BM'ye bakıyoruz: Çay partisi, düğün pastası derdinde :/ Karakterin iyiliğini kötülüğünü geçtim, BM'yi bu seriye uyduramıyorum. Duygusal bağ kurduğu insanları yanlışlıkla yiyen bir karakter olur mu yav? Yemek krizine girip Elbaf'taki devlerin lider savaşçısına tek atmak nedir? Serinin üstüne oturmuş affedersiniz ağzına sı*ıyor resmen :/
Onun amacı da her ırktan insanın yaşayabileceği bir ada yaratmak. Bence en güzel ve altı dolu amaç onunki.
Biri gider birisinin adasına çöker ordu toplar, öbürü gider aile diye tayfa toplar, öbürü meyve avına çıkar, öbürünün naaptığı belli değil bir bakarız doğu mavide çocuk yapmış.
Bunlarla kıyaslayınca bence en zor ve uzak hedef onunki gibi duruyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık