Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Nefret Köşesi

Akainu'ya laf etmiştim ama o mesajı Akainu konusunda da yazmıştım.

Güce tapan,Saf güçten yoksun,Yapay güce muhtaç olan Hody gibi bir adamdan nefret edilmez mi? Bu kadar kötü ve vasıfsız olabilir mi bir karakter?

Mermi yerken meyvesini kullanıyordu ya ondan kaç tane sıktığını duymamıştır Doffy.E sessize alırken iyiydi ama bu sefer elinde patladı. :) Ama güzel mermi yedi şimdi doğruya doğru çok estetikti. :D Law’a da iyi öğretmiş.O da kurşunlarla bale yapıyordu.
Yaz kardeş yaz. "Pis katil" lafını görünce aklına Doflamingo gelmiş ya gerisi hikaye. :good:

Üye silindi 1004

İlginç bir konu olmuş genel tartışma gibi buraya taşınır artık.Yalnız bu konu haterlığı teşvik edebilir özellikle Sanji konusunda. :D Yani daha çok yorum gelebilir değinmeden geçmeyelim.
160 sayfa gömmüştük. Bir 160 sayfa daha gömülmeyecek huzur bulabilir artık Sanji.

160 sayfa gömmüştük. Bir 160 sayfa daha gömülmeyecek huzur bulabilir artık Sanji.
Bir 160 sayfa da burada gömersiniz artık yeni mekanın şerefine. :D
Eleştirdiğim bir ton karakter var benim. Daha yeni Oden'e nefret kustuğum iddia edildi hatta.
Yani benden sebep değil, Doflamingo'dan sebep Doflamingo'yu anladın kardeş sen. :good:
Aynen aynen kesin öyledir.Katil diyip kızgın suratla görünce rosinanteden bahsettiğini düşünmem normal.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık