Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Nefret Köşesi

BM'yi troll malzemesi olarak kullanmaktan vazgeçse oda çok güzel olacak. Kabak tadı vermeye başladı artık. En son kadının suratından Franky geçti yav :(

Sevmediğim op karakterlerini yazayım buraya.
Tayfadan.
Robin, chopper.

Denizci:
kizaru ve fuji dışında hic birini sevmem.

Yonkou.
Big mom ve tüm tayfası
Jack ve ucan altılı.( blond maria haric. )

Shicibukai:
Hepsi:mihawk ve hancock haric.

En kötü nesil:
Hawkings Urouge drake bege.

hepiniz geberin cöpler sizi.

neyse bukadar yeterli. ?

Önce gidip 10 yaşındaki çocuğun aklını çeliyor.Çocuk ben de geleyim dediğinde sen küçüksün diyor.Oysa kendisi luffy kadar iken Roger ile takılıp onun katlettiği adamların cesetleri ile fantezilerini ilerletiyordu.Amacı tamamen senle mi uğraşıcam tavrı ile luffye sie çekmek.

Sonra bu pislik teach ile kanka olup plan programa dalıyor.Önce Roger ile indiremediği Wbyi indirmek için içine Teachi sokuyor.Sonra yalandan zamanı gelince Wb iyice güçten falan düşünce ihanet ettirip tayfa içi dengeleri ile oynuyor.Wb gibi yılların kurdu bu işte bir çakallıp sezip hele bir dur bakalım çekerken şenksin planlarındaki en güvendiği kamil Ace atlıyor direk gidiyor peşinden.Bunun üzerine Wb tayfası Ace e destek çıkınca denge sibobu şenks hemen atlıyor geliyor.Artist bir de önceden mektup yolluyor.tabi Wb bunun suratına işese bunun yarabbi şükür diyeceğini bildiği için adamına sie çekip gönderiyor.Bu da alıyor Wbnin en sevdiği sakeyi geliyor.Oysa Wbye sake yasak.Yaşı ve hastalığı konu olunca bu kurnaz kızıl tilki Wbnin zayıf karnına vurup en ağır sakeyi alıp geliyor ki daha da hastalansın.Gemiye girerken artislik yapıyor ama Marconun siesi ile kendine gelince sinirleniyor içinden ve Wbye alenen diklenip Acei geri çek diyor.Wb de buna ulan sen suratına işetirken biz adamların işeme organını s*çma organına dönüştürüyorduk diyip yapıştırıyor bisentoyu.Tabi içkinin etkisinde olduğundan tam güç vuramıyor buna.Meyve gücünü zaten kullanma tenezzülünde bulunmuyor.Yoksa tayfası da tehlikeye girecek.

Daha sonra Teach üzerine düşeni yapınca Wb korsanları toplanıp Mfye yardırıyor.Rox günlerinden çömezi Kaido siz kimin abisine atarlanıyonuz lan diyip düşüyor Wbnin peşine ki denizcilere beraber girişsinler.Tam burda ortaya yine tescilli hükümet köpeği çıkıyor.Artık Kaidoya nasıl bir şey verdiyse adam Abisini tanımıyor geri dönüyor.Hükümet köpeği olduğundan yalan haberler yaptırtıp Kaido Wbye dalacaktı ben engelledim dedirtip sonrasında oynayacağı kahramanlık rolü için ön çalışmayı tamamlıyor.

Savaşta daha önceden anlaştığı Sengokuya tüm gizli bilgileri veren yavşanks tam istedikleri olunca bir kahraman edası ile atlıyor ortaya.Oysa Amiraller Wb tayfası tecavüzüne kalkmışken ve Teach haddi olmamasına rağmen güç zehirlenmesinden dolayı efsane iki denizciye atar yapıp küsküyü yemek üzereyken atlıyor ortaya.Önce amirallere halleniyorlar ama yemiyor tabi.Yer mi anadolu çocukları.Biricik aşkı Luffye saldırıldığını görünce bu pedofili alçak bari Teachi kurtarayım diyip Teache kaş göz ile atar yaparak tüymesini sağlıyor.Aynı zamanda Wb tayfasını kıyımdan kurtardığı için onların da gönlünü kazanıyor sözde.Sengoku ile önceden anlaştığı için sengoku onay veriyor ve şenks ile geri kalan Wb tayfası kaçıyor.Yalandan cenazede iki göz yaşı döküp içten içe planları iyi ilerlediği için mutluluktan saçları renk açıyor.

Zaman atlaması sonrası Teach ele geçirdiği inanılmaz güç ile yavaştan bu sinsi çöl tilkisi ile bağı kesiyor ve hedefe onu da koyuyor.Bunun üzerine dellenen adam gidip Goroseiye o malum sözü söylüyor.

Bundan sonrası için beklemedeyiz.Bakalım bu kiremit kafalı armutun nasıl planları var.
Resmen geleceği görüyorum.Gün gelecek insanlar birbirini şedöcü olmakla suçlayacak,şedöyü önceden biliyordum hep karşısındaydım diyecekler,çatır çatır yorum silecekler ama halk görüyor! Tarih şedönün gölgesinde serinleyenleri değil şedö ile savaşanları yazacak!!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık