Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Nefret Köşesi

Karasakalı bende seviyorum korsan olarak ama luffy iyi biri olması korsan olmayacağı anlamına gelmiyor ki asıl amacı dünyada ki en özgür adam olmak. Bu yoluda korsanlar kralı olmaktan geçeceğinden düşünüyo bence

işin aslı garp ında öyle olduğunu düşünüyorum o da marine çalışmakta görmüş ( devlete sırtım dayayayım kimse bana ses etmesin gibi )
iyi insanların korsanlıkta ne işi var anlamadım ki.
https://tr.wikipedia.org/wiki/Korsanlık

Luffy^'nin yaptığı korsanlık değil maceracılık veya gezginlik.
küçük (5-9) çocuklara okutsan korsanlığı özendirecek tip yaratmış olursun. allahtan okutulmuyor.
iyi korsan mı olur ya!( bana göre),
aklıma somalideki gerçek korsanlar aklıma geliyor sürekli.
işte shounen akıl mantık dışınının dışı işte.

küçük (5-9) çocuklara okutsan korsanlığı özendirecek tip yaratmış olursun. allahtan okutulmuyor.
Gerçek hayata göre düşünürsek orası öylede ben öyle düşünmedim. Seri içerisi bir sürü iyi korsan var

+1 Bizde peşine takıldık, gidiyoruz. :D

Lütfü ve tayfası zorbalara zorbalık yapıyor bu da korsanlığa girer sonuçta diğerlerinin cezasını sen veremezsin birisi yanlış yaptı diye onu dövemezsin ama lütfü geliyor balıkadamı dövüyor, gidiyor shichi dövüyor.

Luffy de iyi biri sayılmaz ki, şu anda varlığını sürdüren bir hükümete savaş ilan etti, dünyadaki en azılı suçluların bulunduğu Impel Down'ı karmaşaya sokarak herkesin kaçmasına neden oldu, ilahi varlıklar gibi görülen Kutsal Ejderler'den birine ikinci kez düşünmeden vurdu (Bu bile başlı başına bir Amiral'in olay yerine yollanmasına yol açan bir suç), Dünya Hükümet'ine en büyük tehdit olan Dragon'un oğlu.

Biz Luffy'nin laylaylom gezmesinden fark etmiyoruz ama halk ve Hükümet gözünden bakınca şu anki en kötü insanlardan biri gayet.

Üye silindi 1004

Luffy de iyi biri sayılmaz ki, şu anda varlığını sürdüren bir hükümete savaş ilan etti, dünyadaki en azılı suçluların bulunduğu Impel Down'ı karmaşaya sokarak herkesin kaçmasına neden oldu, ilahi varlıklar gibi görülen Kutsal Ejderler'den birine ikinci kez düşünmeden vurdu (Bu bile başlı başına bir Amiral'in olay yerine yollanmasına yol açan bir suç), Dünya Hükümet'ine en büyük tehdit olan Dragon'un oğlu.

Biz Luffy'nin laylaylom gezmesinden fark etmiyoruz ama halk ve Hükümet gözünden bakınca şu anki en kötü insanlardan biri gayet.
Impel Down yeterli. Luffy yüzünden tecavüzcüler, resmi olmayan köle tacirleri, yağmacılar ve seri katiller özgür kaldı.

Üye silindi 1004

O kadar sene uğraş, çabala en meşhur suçluları içeri tık. Sonra bir ergen gelsin hepsini salsın.
Oda kaçanları düzgün işlese Luffy'nin yaptığı kötülük daha belirgin olacak. Fakat herhalde kaçan herkesi filmlere saklayacaklar. Gerçi Karasakal'ın tayfaya POV yaptıklarında Luffy'nin yediği haltı herkes daha iyi görecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık