Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Nba

'Genel Sohbet' forumunda Solid Snake tarafından 13 Nis 2013 tarihinde açılan konu

1. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 4,678
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Süper maks. kontrat alırsa gidecekmiş yoksa kalacakmış ya işte :) Adamın içi dışı bir en azından. Gitsin diye tutturmuştum hep de sağlıklı bir şekilde dönsün istiyorum artık sadece :( Zaten süper takımların sayısı artmaya başladı daha az sivrilirler kalsa bile.
    Sahada konuşuyordu zamanında hey gidi :D

2. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 20,369
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Buna süper maks vermeyen enayidir zaten.

3. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 4,678
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Dümdüz gerizekalıdır.. da şu sakatlık işi bilmiyorum etki eder mi. %51 etki etmez diyorum :)

4. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 20,369
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Şu %51'lerin de ne zaman bitecek?
    http://www.korsanfan.com/konu/mihawkın-seviyesi-kapandı.725/page-833#post-1062206

5. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 4,678
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
  6. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 20,369
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    :sapkali:

7. Crow's Eye It's all about chemistry

Crow's Eye (It's all about chemistry)
    Mesaj Sayısı 1,578
    Üyelik Tarihi16 Tem 2015
    KD muhtemelen önümüzdeki sezon hiç oynayamayacakmış. Yine de Nets ve Knicks max kontrat verebilirmiş.

8. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 4,678
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Toronto bu konuda iyi bi ders verdi herkese, örnek oldu. Bi süperstarın ne kadar çok şey değiştirebileceğini ve kumar oynamaya değdiğini gösterdi.

9. Crow's Eye It's all about chemistry

Crow's Eye (It's all about chemistry)
    Mesaj Sayısı 1,578
    Üyelik Tarihi16 Tem 2015
    Kyrie'yi de istiyorlar bu takımlar. Bakalım ne olacak. Ben oyunculardaki Knicks sevdasını çözemiyorum bir türlü.

10. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 4,678
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    En büyük şehir işte, ortam orada :D Kyrie Brooklyn'de diyorlar. Aynı şehrin diğer takımı.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık