Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Nasıl bir süper güç?

Realist bir karakter olsun isterdim. Yani süper güç falan ıvır zıvır yerine karakteri ve duruşuyla bir ana karakter.. Pek manga dünyasına uygun değil tabi :)

Beyin okumak ve düşüncelere baskı yapabilen bir güç. Ana karakter doğuştan sakat olacak. Hayatı boyunca eziklenmiş ama sonra neye uğradıysa bu gücü elde etmiş olacak. Milyonları yok ederdim hatta milyarları.:D

@Orcunyus Güzel konu öncelikle. Bir iki arkadaş konunun yetersiz kaldığını düşünüyor sunum açısından. Örnek verdiğim şekilde düzenlemelere, geliştirmelere gidersen daha ilgi çekici ve yol gösterici bir tanıtım haline gelecektir muhtemelen. Ben çok detay da düşünmüş olabilirim tabii. Ama konunun kapanmasından ziyade düzenlemeye gidilmesi taraftarıyım.
Random hazırladığım örnek şöyle:

Konu: Astroloji, parapsikoloji, mentalizm ve bilimum metafizik ögeleri kapsayan, bunun üzerine eğitimler veren bir okul ve okulun yeni dönem öğrencileri ana merkezde olmak üzere, öğretmenler, bu okul mezunu olan devlet adamları, sanatçıları vs etrafında başlayacak olaylar silsilesi.

Tür: Seinen, Drama, Psikolojik, Trajedi, Komedi, Bilim Kurgu - Fantazi

Ana karakter, 19 yaşında açık tenli, siyah uzun saçlı lise mezunu bir kadın.
Temsili resim:
Sahip Olduğu Güçler: Telekinezi, levitasyon, astral seyahat, telepati ve muhtemel başka psişik güçlerin potansiyeline de sahip. Okulun geçmiş mezunlarından olan ve yeraltı dünyasında kuvvetle bilinen medyumun ölmeden evvel ilettiği mesajda ki, gelecekte vaat edilen kişi, "Güneşin Gölgesi" olma potansiyeline sahip.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık