Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Nasıl bir süper güç?

Bir manga çizecek olsanız, ana karakterin nasıl bir güce sahip olmasını isterdiniz? :)

Luffy lastik gibi savrulurken, Saitama yumruğuyla tek atarken, Natsu alevlerle coşarken :D Sizin aklınızdaki ana karakter nasıl bir güce sahip olurdu?

Astroloji, parapskikoloji, mentalizm ve bilimum metafizik ögeleri kapsayacak, bunun üzerine eğitimler verecek bir okula kabul edilen öğrenci olurdu. Olay fantastiklikten ziyade fantazi ve bilimsel temellere dayalı olup, bu temada gerçekleşmesi muhtemel veya gerçekleşmiş olaylara tanıklık edilirdi. Ana karakterde parapsikoloji ve mentalizm yöntemlerine giren çok çeşitli potansiyellere sahip, güçlü enerjisi olan biri olurdu. Örnek olarak telekinezi, levitasyon, astral seyahat ve durugörü yeteneklerine sahip biri olabilir.

Bu konu kapanır. Çübkü hiçbir özen yok. Eğer konu açacaksan biraz daha renklendir ya da kendin en azından bir şeyler yaz ben bunu isterdim diye. Çünkü çok özensiz duruyor.

Gerçek hayatta sahip olmak isteyeceğiniz süper güç diye bi konu olduğunu sandım başta.
Başkalarının aklından geçenleri okuyabilmek diyorum ben. Kurguda da gerçekte de.

Bu konu kapanır. Çübkü hiçbir özen yok. Eğer konu açacaksan biraz daha renklendir ya da kendin en azından bir şeyler yaz ben bunu isterdim diye. Çünkü çok özensiz duruyor.
Niye kapansın ya konu? Forumun yaratıcılığını görelim işte :p Napsın Luffy'i mi tanıtsın bize? Renklendirilecek bi durum yok ortada. Başlığı belki daha anlaşılır hale getirebilir bi.

Ana karakterim çift kılıç taşısın yeter. Çok fazla aşırı süper güç düşkünü biri değilim o yüzden yaratacağım karakter Saitama gibi önüne gelene tek atacağına, yavaş yavaş zorlukları bileğinin gücüyle aşsın yeter.

+1

Niye kapansın ya konu? Forumun yaratıcılığını görelim işte :p Napsın Luffy'i mi tanıtsın bize? Renklendirilecek bi durum yok ortada. Başlığı belki daha anlaşılır hale getirebilir bi.
Bu tür birkaç cümleden oluşan konular açılması genel olarak forum geleneğine terstir ve çoğu yerde pek hoş karşılanmaz.

Ve gayette renklendirilecek bir durum var, şu konu çok hoş bir şekilde açılarak insanlara sunulabilecek bir potansiyele sahip..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık