Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'daki En Komik Fan Çalışması

Valla harbiden.Sen o kadar güçlü ol ama obitoyu madara zannet.O kadar güçlü olmana rağmen edo tenseiyle gelince daha fazla yararlı ol.Alttan iş çevirmeye çalış eline yüzüne bulaştır.Üstüne birde Sasukenin kötü yollara düşmesine sebep ol.

Orochimaruya gelene kadar aklı nerdeydi acaba.Klanını katletmeside zaten ayrı mevzu.Orda oyuna gelmiş miydi emin değilim.Madara haklı klana böyle adamlar bile sahip çıkmamış.
Uchiha Klanı gibi evrenin en tehlikeli klanını öldürmek (obitolu ) bile komedidir.
Lan bunlar evrenin tehlikeli klanı. Uyusa bile adamı sezerler lan Ninja bunlar . Üstelik Polis teşkilatı :T
Tahahahah

Yok isyan çıkacakmış , köyü koruyayım ailemi doğrayarak :/ Bu nedir ? İsyan çıkarsa Uchihalı gibi gelene Ameterasu at.
Bu köy sevgisi nedir bu kadar saçma bir şey olamaz.
Sen dahisin Ms açmışsın . Aileni doğrayacağına ki ( burası da çok saçma ) git Hokageye Tsukuyomi at .
Alayınızı kitlerim efendi olun çek :T
Boş boş intikam fantezileri yaratıyor. :W

Aslında aileyi yakınları vs toplayıp çekip gidebilirlermiş Konoha'dan. Başka bir yer bulurlardı kendilerine..

Uchiha Klanı gibi evrenin en tehlikeli klanını öldürmek (obitolu ) bile komedidir.
Lan bunlar evrenin tehlikeli klanı. Uyusa bile adamı sezerler lan Ninja bunlar . Üstelik Polis teşkilatı :T
Tahahahah

Yok isyan çıkacakmış , köyü koruyayım ailemi doğrayarak :/ Bu nedir ? İsyan çıkarsa Uchihalı gibi gelene Ameterasu at.
Bu köy sevgisi nedir bu kadar saçma bir şey olamaz.
Sen dahisin Ms açmışsın . Aileni doğrayacağına ki ( burası da çok saçma ) git Hokageye Tsukuyomi at .
Alayınızı kitlerim efendi olun çek :T
Boş boş intikam fantezileri yaratıyor. :W
Hashirama beni geçecekti diyor.Tipide ona benziyor zaten.Hashiramanın kafası alengirli işlere basanı olacaktı ki demek basmıyormuş olamadı :D Yahu Hashirama bile sana bu lafları ediyorsa yap köye bir darbe sustur ihtiyarları ve klanını Hokageliğini ilan et.Hokageyi herkes severmiş o hokage olurmuş falan hikaye bunlar danzouyu kimse sevmiyor diye hokage olamayacakmıydı 3. olmasa.

İtachi çok dolambaçlı yollara girdi.Zaten sonra kendide farkediyor naruto ben ettim sen etme sana güveniyorum diyor.

Hashirama beni geçecekti diyor.Tipide ona benziyor zaten.Hashiramanın kafası alengirli işlere basanı olacaktı ki demek basmıyormuş olamadı :D Yahu Hashirama bile sana bu lafları ediyorsa yap köye bir darbe sustur ihtiyarları ve klanını Hokageliğini ilan et.Hokageyi herkes severmi falan hikaye bunlar danzouyu kimse sevmiyor diye hokage olamayacakmıydı 3. olmasa.

İtachi çok dolambaçlı yollara girdi.Zaten sonra kendide farkediyor naruto ben ettim sen etme sana güveniyorum diyor.
Orochimaruyu köyde durduracak ninja yok diye umutsuzluğa düşen Hokage :/
Orochimaruya tek atan İtachi , bir Tsukuyomiye bakıyor. Düşün artık. :T

Bu adam tek çıkar yolu klanı katletmede buluyor. Uchiha klanı bu borumu arkadaş.
Polis Teşkilatı köyün bir de :/ Yani bunları katledecek güçtesin git peygamberliğini ilan et.
Akatsukiye geldiğinde bile etrafa akıllı olun beyler mesajı veren adam bu.

Ne pok yemeye klanı katlediyorsun. Al arkana klanı vur Sussanoyu vur Ameterasuyu ...
Neyse

Orochimaruyu köyde durduracak ninja yok diye umutsuzluğa düşen Hokage :/
Orochimaruya tek atan İtachi , bir Tsukuyomiye bakıyor. Düşün artık. :T

Bu adam tek çıkar yolu klanı katletmede buluyor. Uchiha klanı bu borumu arkadaş.
Polis Teşkilatı köyün bir de :/ Yani bunları katledecek güçtesin git peygamberliğini ilan et.
Akatsukiye geldiğinde bile etrafa akıllı olun beyler. Mesajı veren adam bu.

Ne pok yemeye klanı katlediyorsun. Al arkana klanı vur Sussanoyu vur Ameterasuyu ...
Neyse
Şimdi fmada Roy Mustang diye bir karakter var.Çoğu kişi tanıyordur.Adam idealisttir sistemi değiştirebilmek için sistemin en tepesine çıkmayı hedefler ve gitgide yükselmek için uğraşır.Bunu amaç edinmiş bir karakter.O kadar gücüde yok hani tepeye kıyasla devede kulak.

Bakıyoruz itachide bu dünyadan köyün iç yüzünden hoşnut değil.Zoraki şeyler yapıyor emirleri uyguluyor sonra kendini kötü gösteriyor falan en iyisinin bu olduğunu düşünüyor.Köyü ve kardeşi için.Ancak adam diğer karakterin aksine hayvan gibi güçlü olmasına rağmen sistemin başına geçip diktatörlük yapmayı akıl edemiyor.Kötü gözükeceksen bari böyle yararlı işler yap.Sistemin başına geç herşeyi değiştir.Sözünün üstüne söz söylenmesin.Ha illa kendini kötü gösterecekte değilsin.Yap birşeyler kılıfına uydur.Doflamingo - sama gibi gerekirse kendini kahraman bile göster :D Ama böyle akatsukilere kaça kaça ne yapacağını sanıyorsa.Geç köyünün başına köyü de adam et al yanına narutoyu sasukeyi ne yapacaksan öyle yap.Hem birlikten kuvvet doğardı.Ajanlık falan cool ama ne öğrendi ki görüyoruz birşeyde öğrenememiş amaçlarına dair.Kabuto ondan çok şey biliyor :D

Şimdi fmada Roy Mustang diye bir karakter var.Çoğu kişi tanıyordur.Adam idealisttir sistemi değiştirebilmek için sistemin en tepesine çıkmayı hedefler ve gitgide yükselmek için uğraşır.Bunu amaç edinmiş bir karakter.O kadar gücüde yok hani tepeye kıyasla devede kulak.

Bakıyoruz itachide bu dünyadan köyün iç yüzünden hoşnut değil.Zoraki şeyler yapıyor emirleri uyguluyor sonra kendini kötü gösteriyor falan en iyisinin bu olduğunu düşünüyor.Köyü ve kardeşi için.Ancak adam diğer karakterin aksine hayvan gibi güçlü olmasına rağmen sistemin başına geçip diktatörlük yapmayı akıl edemiyor.Kötü gözükeceksen bari böyle yararlı işler yap.Sistemin başına geç herşeyi değiştir.Sözünün üstüne söz söylenmesin.Ha illa kendini kötü gösterecekte değilsin.Yap birşeyler kılıfına uydur.Doflamingo - sama gibi gerekirse kendini kahraman bile göster :D Ama böyle akatsukilere kaça kaça ne yapacağını sanıyorsa.Geç köyünün başına köyü de adam et al yanına narutoyu sasukeyi ne yapacaksan öyle yap.Hem birlikten kuvvet doğardı.Ajanlık falan cool ama ne öğrendi ki görüyoruz birşeyde öğrenememiş amaçlarına dair.Kabuto ondan çok şey biliyor :D
Neyse konuyu döneyim yoksa sabaha kadar yazarım :T

Edit ; Artık Çağdaş samayı daha iyi anlıyorum...

Roronoa Zoro

3 ve 9 muhteşem. 3'e attım oyumu.
Çok pis spoiler.
En komiği ise manganın kendinde, Madara'nın Kakashi'nin gözünü çalması. HAHAHAH.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık