Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto'daki En Güçlü Karakter

Karakterlerin güçleri birbirlerine oldukça yakın olmuş. Ben İtachi, Nagato, Tsuchikage ve Obito arasında kaldım. Aslında aralarında en güçlüsü Tsuchikage gibi duruyor sadece jinton tekniği bile çok sağlam ama göz güçleri karşısında etkisiz kalacağını düşünüyorum. Özelliklede parmağıyla bile genjutsuya alabilen bir İtachi var. Obito'yu ise İtachi ve Nagato alabilir bence. Çünkü Obito göz gücünden başka adam akıllı bir güç kullanmıyor ve İtachi hemen bir taktik geliştirip dövebilir. Son olarak İtachi ve Nagato arasında kaldım. İtachi edo halinde olsa İtachi derdim ama Nagato rinneganı ve devasa chakrasıyla İtachi'yi alabilir zaten kendi bedeninden ayrı 6 bedenle dövüştüğünü düşünürsek genjutsuya alınabilir mi oda ayrı bir konu ama oyum Nagato'ya gidiyor.

Roronoa Zoro

Orochimaru sama adam ölümsüz bir kere yensen bile öldüremezsin o yüzden en güçlü odur.

İşin şakasını geçersek aslında en güçlüsü İtachi gibi.

Yaşayan en güçlü Narutodur. En hızlı,en bitmek tükenmek bilmeyen çakra,senjutsu,bijuu dama ve kyuubi desteği ki bunun içinde uchihanın en büyük güclerinden olan genjutsuyu iptal ediyor.

Bu karakterlerin kendi aralarında zaman çelişkisi olduğunu konu açarken fark etmedin mi ?
Seçilebilecek en uyumsuz karakterleri seçmişsin. Ya hepsi ölü olur. Bir dönemi kapsar. :T
Ya da hepsi yaşar , şuan ki güç kıstasını belirlersin.

Yani ölmeyip , yaşayandan tut ... Kolları mühürlü döneminden henüz gözüne kavuşmamışlara kadar eksiklik var...
Belli bir dönemi kapsaması gerekir. Yaşayan ve hala güçlenmeye devam eden ile ölmüş birini kıyaslamanın mantığı nedir ?
Ankette hepsi ölü veya hepsi yaşayan olmalıydı.
KOnu olmamış oy kullanmam bu ankete :T

Bu karakterlerin kendi aralarında zaman çelişkisi olduğunu konu açarken fark etmedin mi ?
Seçilebilecek en uyumsuz karakterleri seçmişsin. Ya hepsi ölü olur. Bir dönemi kapsar. :T
Ya da hepsi yaşar , şuan ki güç kıstasını belirlersin.

Yani ölmeyip , yaşayandan tut ... Kolları mühürlü döneminden henüz gözüne kavuşmamışlara kadar eksiklik var...
Belli bir dönemi kapsaması gerekir. Yaşayan ve hala güçlenmeye devam eden ile ölmüş birini kıyaslamanın mantığı nedir ?
Ankette hepsi ölü veya hepsi yaşayan olmalıydı.
KOnu olmamış oy kullanmam bu ankete :T
+1

Ayrıca, arkadaş kendi belirttiği şartlar dahilinde dahi ankette olması gereken karakterleri almamış..

Orocimaru ile itaçi aynı ankette pek olmamış gibi. Yani teklediğini düşünürsek yılan reyizi. itaçi diyorum ankete göre ama nagato ile arasında gidip gelmedim değil.

Nagato dedim ben.

Edit: Gerçi Itachi'nin Izanami'si, Izanagi'si felan var. Bu teknikleri kullanırsa kendi de hayatta kalamaz bence. Nagato vs Itachi berabere de bitebilir. Olsun Shinra Tensei'nin hatırına Nagato :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık