Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Narutodaki En Güçlü 10 Karakter Kimlerdir?

Yine nagatonun sirrimizi bilse yenerdi sözü var. Nagato itachidende güçlü karakter :/ 8 kuyruklu kyubi anca durdurdu adamı

Yine nagatonun sirrimizi bilse yenerdi sözü var. Nagato itachidende güçlü karakter :/ 8 kuyruklu kyubi anca durdurdu adamı
Sandaime konohanın en güçlü hokagesi sözüde var. ?
Bir sürü öyle söylenmiş söz var. Sözlerle gemi yürümüyor :/

Bİraz gerçekçi olalım. Jiraiyaya karşı ciddileşmediler bile. Shinra Tensei , Chibaku Tensei ...
Gibi teknikleri bile kullanmadı. Sadece Teknik emdi , kuçiyose yaptı , kolunu kesti attı.

Sandaime konohanın en güçlü hokagesi sözüde var. ?
Bir sürü öyle söylenmiş söz var. Sözlerle gemi yürümüyor :/

Bİraz gerçekçi olalım. Jiraiyaya karşı ciddileşmediler bile. Shinra Tensei , Chibaku Tensei ...
Gibi teknikleri bile kullanmadı. Sadece Teknik emdi , kuçiyose yaptı , kolunu kesti attı.
Benimde demek istediğim Jiraiyaninda tekniklerini göstermeden ölmüş olmasi. Itachi öldü dirildi ne teknikler gördük yeni. Keza rinnengan ın tüm gücünü obito gösterdi. Jiraiyadada vardır illa bir şeyler. Adam minatonun ustası :/ Gerçi oda balon çıktı da neyse..
Sen bana Orochimarunun savaştan sonra neden tekrar kendi planlarını uygulamadigini söyle özelden yazdım cevap atmadin :/

Kimler kimlerin Ustası bu seride ama birşey ifade etmiyor,Onun ustası buydu gibi şeyler. Ki çoğu karakter öğrencileri tarafından öldürüldü bu seride.

Benimde demek istediğim Jiraiyaninda tekniklerini göstermeden ölmüş olmasi. Itachi öldü dirildi ne teknikler gördük yeni. Keza rinnengan ın tüm gücünü obito gösterdi. Jiraiyadada vardır illa bir şeyler. Adam minatonun ustası :/ Gerçi oda balon çıktı da neyse..
Sen bana Orochimarunun savaştan sonra neden tekrar kendi planlarını uygulamadigini söyle özelden yazdım cevap atmadin :/

Rikoduo mod ile Rinnegan gücü farklı :/
Obito en az gösterilen kişidir.

Rinnenganı Nagato göstermiştir.
Teknik listesine bakarsan görürsün. Nagatonun yaptığı tüm (absorbe,Shinra,Chibaku,Banshou Tennin ... )
Gibi teknikler Rinnengan teknikleri olarak geçiyor.

Sasukenin teknikleride var tabi. Obito alakasız.

Kum köyünde düzgün adam mı var la ? Yokluktan Gaara'yı kazekage yapmışlardı zaten. Gai icraat açısından bakarsak en güçlü karakter, Adam kuyruklu canavarlar kadar çakrası olan Kisameyi mundar etmiş,OP Madaranın belini bükmüş. Bir de bunları o muhteşem uchiha güçleri,saklı senju duaları ve oradan buradan dna çalmadan yapmış. ADAMSIN Gai.
Bir beni sen anlıyorsun bu forumda sayın 4259
Sakura orada bir kukla idi . Aslına bakarsan denklem , Kukla Ustası > 3.kazekage oluyor.
Hem öldüren , hemde onunla başa çıkabilen kukla ustaları.
Sakura tekniklerden kaçamıyordu zaten, Chiyo oynatıyordu.

Edit ; Bu kullanıcı adıyla nasıl giriş yapıyorsun lan frtırzırıtırk ? :(
Maru de Dame na Ossan yazmakta ne var lan :( Hem geç onu bunu kazekage'yi de oynatsaymış o zaman bahaneler...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık