Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Narutodaki En Güçlü 10 Karakter Kimlerdir?

Hashirama net RS karakterlerinin gerisinde. Hashirama'nın kapışabildiği, denk gidebildiği en son Madara versiyonu Rinne Madara idi.

Hashirama Juubi Jinch Madara'nın bariz gerisinde ve kontrolsüz Obito için "Benden güçlü." demişti.

Naruto ve Sasuke'ye bakıldığında RS versiyonları direk Juubi Jinch Madara ile baş edebiliyor, hatta yer yer üstünlük kuruyorlar.

Sezgi-Naruto Limbo klonlarını sezebiliyor-hız-Mangakaya göre serideki en hızlı teknikten kaçabiliyorlar-, iyileşme- Naruto direk Kakashi'ye yeni göz çıkarıyor- savunma, atak gücü. Her konuda bariz gölgede bırakmış vaziyette mühürlü halleri.

1. Kaguya Ohtsutsuki
2. Rikudou Sennin - Hagoromo Ohtsutsuki
3. Juubi Jinc. Madara
4. Naruto Uzumaki
5. Hamura Ohtsutsuki
6. Ashura Ohtsutsuki
7. Indra Ohtsutsuki
8. Sasuke Uchiha
9. Yarı Juubi Jinc. Obito
10. Juubi (Jinc olmadan. Kuyruklu canavar)
11. Hashirama Senju
12. Toneri Ohtsutsuki

Son düzenleme:
Naruto ve Naruto Shippuden serilerini baz alıyorum. Toneri, Momoshiki, Kinshiki, Urashiki, Jigen'i bunun dışında tutuyorum.

1) Otsutsuki Kaguya
2) Otsutuki Hagoromo ( Rikudou Sennin)
3) Uchiha Madara ( SO6P)
4) Otsutsuki Hamura
5) Uzumaki Naruto
6) Uchiha Sasuke
7) Uchiha Obito (SO6P)
8) Maito Gai ( 8 Gate)
9) Hashirama Senju
10) Uzumaki Nagato

Üye silindi 1004

Uzaylıları saymazsak

1- Hasirama
2- Madara
3- Naruto
4- Sasuke

Üye silindi 1004

Sen git çalışmak öyle önemli, çalışmak böyle önemli deyip dur, sonra büyüyü yeni keşfeden adamlar, binlerce yıldır bu işte uğraşan insan oğlunun tepesinde olsun.
Çok önemliymiş gerçekten Kishimoto reis.
Ayrıca:
1- Naruto
2- Sasuke
Sonra conolar gelir.
Anlamak zor cidden. Uzaylılar ve garip tarikatlara peşkeş çekti seriyi. Hepsi varlıksal olarak Sasuke-Naruto ayarında. Boşa kasmış çocuklar, boşa o kadar acı çekmişler. Garip garip ninja teknolojileriyle ya da uzaylı olarak doğarak Jesus moduna geçmiş Naruto’nun ağzına tekme çakabiliyorsun.

Anlamak zor cidden. Uzaylılar ve garip tarikatlara peşkeş çekti seriyi. Hepsi varlıksal olarak Sasuke-Naruto ayarında. Boşa kasmış çocuklar, boşa o kadar acı çekmişler. Garip garip ninja teknolojileriyle ya da uzaylı olarak doğarak Jesus moduna geçmiş Naruto’nun ağzına tekme çakabiliyorsun.
Biri Kyuubi ile doğmuş lapir lapir klon yapıyor. Ashura var içinde

Biri sharingan ile doğmuş hazır. Üstüne abisini öldürüp ms, ems alıyor. Indra var içinde

Bunlar da çalışma ise vay anam vay

Kaguya en güçlü değildi, olaya teknik bazında bakacak olursak; en güçlü Madara idi.
Madara -
Kaguya -
Riku ve Riku'nun kardeşi
Naruto ve Sasuke
Ashura ve Indra
Madara ve Hashirama

diğer sıralamalar hakkında yazmayacağım ancak sasuke ve narutonun son savaşını ele almak istiyorum rinnegan+ems+diğer 8 kuyruklunun çakrası+envai çeşit jutsuyla+rikudou chakrası ile sasukenin kyubi çakrasına +rikudou ve sadece rasengan türevine sahip narutoyla berabere kalmasıda mangada güç dengesinin en sıçıldığı yerdi benim görüşüme göre

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık