Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Naruto'da Adamın Dibidir Dediğiniz Karakter

'Naruto' forumunda Funky tarafından 8 Tem 2012 tarihinde açılan konu

1. Funky Üye

Funky (Üye)
    Mesaj Sayısı 502
    Üyelik Tarihi24 Eki 2011
    Konu Narutodaki en delikanlı karakteri, adamın dibidir, hasıdır, hammaddesidir dediğimiz karakteri seçme üzerine açılmıştır.

Sarutobi Asuma

Çakra bıçaklarıyla Allah ne verdiyse dalar. Gençliğinde 12 ninjaya katılarak hayatın anlamını bulmaya çalışmıştır.

Haku

Hayatını Zabuzaya adamıştır. 2 kere Zabuza için kendini feda etmiştir.

Iruka

Ailesinin kyuubi tarafından öldürülmesinden sonra bile tüm köyle barışık bir şekilde yaşamış ve köyünü sevmiştir. Herkes Narutodan nefret ederken Iruka bağrına basmıştır.

Uchiha İtachi

İtachi reyiz başlangıçtan beri yaptığı herşeyi köyü ve klanı için yapmıştır. Edo tensei ile döndüğünde bile shinobi dünyasını kurtarmaya çalışmıştır.

Jiraiya (Ero Sennin)

Barışı sağlayabilmek adına dünyayı gezip öğrencilerini aramıştır. Nagato, Minato ve Naruto gibi efsaneleri yetiştirerek hedefine ulaşmaya çalışmıştır. Ölüm uğruna Painin sırrını çözüp dünyanın kaderini değiştirmiştir.

Hoshigaki Kisame

Görevi icabı nakamalarını öldürmek zorunda kalmıştır. Köyün tüm pis işleri Kisameye kalmıştır. Aynı zamanda ölürken bile Akatsukiyi satmamış bilgi vermemek için intihar etmiştir.

Namikaze Minato (4.Hokage)

Hokagemiz Minato köyü Kyuubiden ve Tobiden kurtarmış aynı zamanda sırf mühüre karısının çakrasını koyabilmek için canını feda etmiştir.

Uzumaki Naruto

Çocukluğunda sevilmeyen hatta nefret edilen eleman olsada köye asla nefret beslememiş köyü Painden kurtarmış ve şimdilerdede savaşı bitirip dünya barışını sağlamayı amaçlamaktadır.

Sarutobi Hiruzen

Küçük yaşta hokage olmuştur ve köyünü çok sevmektedir. Orochimaru belasını durdurmak ve hokageleri mühürlemek için kendini feda etmiştir.

3. Raikage

Köyündeki insanların rahat bir şekilde tahliye edilmesi için 3 gün boyunca 10.000 kişiyle mücadele etmiştir.

Hatake Kakashi

Kakashi küçük yaştan beri köye hizmet etmektedir ve arkadaşlığın önemini bilir. Pain savaşında mangekyo sharinganını kullanarak son cakrasınıda bitirmiştir ve kendini köyü için feda etmiştir.

Uchiha Obito

Arkadaşını kurtarmak adına görevini yok saymıştır ve ölmüştür. Ölmeden Kakashiye kıyak yaparak sharinganını bırakmıştır.

2. Funky Üye

Funky (Üye)
    Mesaj Sayısı 502
    Üyelik Tarihi24 Eki 2011
    Resimleri spoiler içerisinemi alsam büyük çıkmış :)

3. Mr. Bushido (Üye)
    Mesaj Sayısı 171
    Üyelik Tarihi22 Tem 2010
    Yok artık!! Şıklarda Naruto var!!

4. Minato Üye

Minato (Üye)
    Mesaj Sayısı 972
    Üyelik Tarihi24 Eyl 2011
    Minato, İtachi, Obito ve belki İruka dışında Konaha'ya bas ateşi gitsin..:) Bunların dışında pek adam çıkmaz Konoha'dan(Bir kaç tane daha olabilir.)..

5. RedTeroR Our Is The Fury

RedTeroR (Our Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 12,402
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    Jiraiya ve diğerleri olarak ayrılı Narotu benim için :mincika:

6. Alfamert Tutarlarsa tutarlıyım tutmazlarsa tutarsızım.

Alfamert (Tutarlarsa tutarlıyım tutmazlarsa tutarsızım.)
    Mesaj Sayısı 1,761
    Üyelik Tarihi31 Oca 2010
    Çok zor bir seçimdi.
    Uchiha İtachi dedim.

7. Hanamichi (Üye)
    Mesaj Sayısı 92
    Üyelik Tarihi23 Nis 2010
    Asuma adamın dibidir hakkaten adamdı rahmetli

8. Dattebayo..! Fingolfin

Dattebayo..! (Fingolfin)
    Mesaj Sayısı 4,018
    Üyelik Tarihi29 Haz 2011
    Naruto hakkında gördüğüm en zor anket. Bişey diyemicem ama İtachi ve Minato daha ön planda gibi. Asuma ve Jiraiya'da var tabi neyse ankettekilerin hepsini yazmadan gideyim ben.

9. EliminateThemaLL (E.M. \O/)
    Mesaj Sayısı 793
    Üyelik Tarihi12 Ara 2011
    Asuma'nın ölüşü Shika'dan sonra beni de çok ağlattı.Babasıyla o malum oyunu oynarlarken babası '' İçini dök , ağla istediğin kadar! '' gibi bir şey söyledi.Sonraki krizler beni ağlatmaya yetti.

10. Kage Üye

Kage (Üye)
    Mesaj Sayısı 136
    Üyelik Tarihi14 Ara 2011
    Çok zorlandım Itachi,Jiraiya,Asuma,Minato,Hiruzen ve 3.Raikage arasında çok kaldım ama son olayları da düşünerek Itachi'ye verdim oyumu

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık