Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Bitebilir sonuçta kage olmasının sebebi kabullenilmekti ve kabullenildi adam rolantiye almış olabilir ama Rayleigh 20 yıl eline kılıç almadan gelip Amiral çiziyor yani bir kaç yıl imza attı diye Tanrı kıvamına gelmiş Naruto'yu birilerini yendirmek nedir. Bariz seriye ilgi için infaz ediliyor karekter başka bi açıklaması yok.
Haklısın. Neyse biz OP fanları gidelim artık, yeterince gömdük Nardo'yu. :S

@Riful
Bunu diyeceğini biliyordum. Shounen seri bu. Elbette ana karakterler veletken ortalığı toz duman edecekler. Savunmak için yazdığını sen de biliyorsundur zaten. :/ Bu sefer kaçtım ben. OP fanı olarak duramam bu rezil konuda daha fazla. :S

O son Naruto'yu yenecek çok adam var. 4 kişi ( biri ruh eşi rinneganlı Sasuke ) Kaguya'yı zar zor manga şansı ile mühürlediler. Kaguya, Hagoromo, Hamura, İndra, Ashura, Hashirama, Madara falan acımaz birebirde. Siz gözünüzde çok büyütüyorsunuz Naruto'yu. Daha önce yazdım, ana karakter olmanın ekmeğini çok yediği için ölmesi garipseniyor ama artık ana karakter değil.

Birde @Raiden Kawaki öldürdü diye bilgi yok. Eğer o öldürdüyse bile ergen değildir, en az yirmi, yirmi beş yaşlarında bir şinobi, ilk sayfaya göre. Orada Boruto baya olgun görünüyor. Ergense bile ergenler dünyayı kurtarmıştı daha önce de ;)
Yazdıklarının Naruto'yu yenebileceğini kabul etsek bile onlardan hiçbiri yaşamıyor. Bence haklı olduğun kısım olayların nasıl geliştiğini görmeden bunları söylememiz yalnız şunu unutmaman lazım bahsettiğin kişilerin gündem dışı olduğu herhangi bir dövüşte bu adamın yenilmesinin mantıklı sebeplere bağlanması çok çok zor.

İşin özeti bize çıksın ondan sonra sövün diyorsun ben bunu kabul ediyorum :good:

Not: Bence Verdiğin isimler Naruto'yu yenemez orası ayrı :bilmem: (Anaları hariç)

Yazdıklarının Naruto'yu yenebileceğini kabul etsek bile onlardan hiçbiri yaşamıyor. Bence haklı olduğun kısım olayların nasıl geliştiğini görmeden bunları söylememiz yalnız şunu unutmaman lazım bahsettiğin kişilerin gündem dışı olduğu herhangi bir dövüşte bu adamın yenilmesinin mantıklı sebeplere bağlanması çok çok zor.

İşin özeti bize çıksın ondan sonra sövün diyorsun ben bunu kabul ediyorum :good:

Not: Bence Verdiğin isimler Naruto'yu yenemez orası ayrı :bilmem: (Anaları hariç)
Herkesin bir fikri olur, beğenen över, beğenmeyen söver. Ona bir şey diyemem. Ama açık açık Boruto'ya bakmadım bile ama yinede saçma, rezil rüsva, para pul yazıyorlar.

Yoksa oku et gel söv :D Bende Boruto'nun kendi konusunda hep eleştirdim, pek olumlu yazmadım. İyi ilerlemiyor ama burada savunuyorum çünkü haksız gömülüyor. Naruto'nun güç kaybı mantıklı görünüyor mangada.

Birebirde Kaguya zaten ezer geçer. Rikodou bizzat kendi gücünden veriyor zaten o son Naruto'ya da öyle güçleniyor Naruto. Onun kardeşi ve oğulları dengi kadar güçlü sayılır. Hashirama'ya karşı büyük dezavantajı var, kuyruklusu pek işe yaramaz. Madara ise Madara :p

Bahsettiği isimler serinin başını çekiyor ama Madara hariç Anaları da kurtarmaz Naruto karşısında. Tabii iki mühürde Naruto'da olmak kaydı ile.

Bahsettiği isimler serinin başını çekiyor ama Madara hariç Anaları da kurtarmaz Naruto karşısında. Tabii iki mühürde Naruto'da olmak kaydı ile.
Madara başı çekenlerden mi hariç yoksa Madara'ya karşı mühürler bile Naruto'yu kurtaramaz mı diyorsun :hoo:

Kaido ile Madara kapışsa ne olur hacı :gamyon:

Herkesin bir fikri olur, beğenen över, beğenmeyen söver. Ona bir şey diyemem. Ama açık açık Boruto'ya bakmadım bile ama yinede saçma, rezil rüsva, para pul yazıyorlar.

Yoksa oku et gel söv :D Bende Boruto'nun kendi konusunda hep eleştirdim, pek olumlu yazmadım. İyi ilerlemiyor ama burada savunuyorum çünkü haksız gömülüyor. Naruto'nun güç kaybı mantıklı görünüyor mangada.

Birebirde Kaguya zaten ezer geçer. Rikodou bizzat kendi gücünden veriyor zaten o son Naruto'ya da öyle güçleniyor Naruto. Onun kardeşi ve oğulları dengi kadar güçlü sayılır. Hashirama'ya karşı büyük dezavantajı var, kuyruklusu pek işe yaramaz. Madara ise Madara :p
Kaguya birebirde ışınlanmak ve boyut değiştirmekten başka bir teknik bildiği yok, tek avantajı; Bol çakrası. Onun haricinde bir avantajı yok. Naruto'da çift mühür olsa Kaguya'nın kaçmaktan başka şansı yok birebirde. Rikodou'yu bilmem, adam güçlü. Kardeşi Riku kadar güçlü değildir ama Oğulları zaten gücünün yarısını anca almışlar, bir oğlu Rinnegan'ı değil Sharingan'ı almış. Yani Riku kadar değil oğlanlar. Oğlanlar sondaki Naruto ve Sasuke kadar vardırlar. Yani burada Naruto'nun tek zorlanacağı Riku'dur herhalde.

6 Yolun Bilgesi modunda Naruto'yu yenecek çok adam mı var? HAHAHAHAHAH. Tamam. Boruto okumadık diye Naruto'yu okumamış sayılmıyoruz Allah'tan. 2004'de başlayıp 11 sene takip ettiğim seriyi mi unuttum acaba dedim bir an. Ne Hashirama, ne Madara, ne de 6 yolun bilgesinin oğulları indiremez Naruto'yu. Biz senin oğulların değiliz diyerek çok güzel özetledi zaten Naruto olayı. 6 Yolun Bilgesi'nin oğulları NAH yener Kaguya'yı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık