Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Naruto 685

3-4 bölüm önce kaybolan Sasuke bulundu, buradaki amaç neydi? Sakura iş yapsın diye mi yaptı Kishi? 2-3 bölüm sonra yine ayrılırlar birbirlerinden bu kez Kakashi sahneye çıkar heralde.

Ayrıca Hokage tarafını yine göstermedi, onların ne işe yarayacağı da belli değil. Madem bir şeyler yapacaklar Rikoudou, Minatoyu iyileştirse güzel olurdu.

Son sayfadan sonra iyice netleşti. Şu sakura salağıyla sasuke evlensin. Narutoda hinataya kalsın :D

Karin nolucak ya.:agla:
Sasuke yapma bunu verme şu kıza yüz sonra umutlanıyor peşinden geliyor biz cekiyoruz zırlamalarını.

Naruto 685

3-4 bölüm önce kaybolan Sasuke bulundu, buradaki amaç neydi? Sakura iş yapsın diye mi yaptı Kishi? 2-3 bölüm sonra yine ayrılırlar birbirlerinden bu kez Kakashi sahneye çıkar heralde.

Ayrıca Hokage tarafını yine göstermedi, onların ne işe yarayacağı da belli değil. Madem bir şeyler yapacaklar Rikoudou, Minatoyu iyileştirse güzel olurdu.
Amaç yok lakin ben burdan ne bileyim bi şeyler bekledim ama Sasuke kumlara yayılmış Sakurayı bekliyormuş aslında:)
Bu Hokageler niye geldi demicem Madara bile niye gelmiş belli değil? Madara bu işin sonu olmalıydı Sasuke kötü olmalıydı aynı şekil Obito ve bizlerde mis gibi savaş izlemeliydik ama olmadı ama hep dedim nasıl biterecek bu adam diye ama gittikçe hevesim kırılıyor.
En azından herhalde kezbanı liseliye yamayacak:)
Minatoya bari gösterse de sevinsek:cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık