Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Naruto Evreni Hakkında Ekstra Bilgi

O karakter puanları ilgili alandaki seviyeyi gösteriyor. Kiba ortalamadan daha hızlı ve Naruto ise yavaş. Puana göre Kiba Naruto'dan net daha hızlı ama bu neyi değiştirir. Savaş başka mesele. Yoksa 32.12 imiş 35.32 imiş önemli değil. İşin içine tanrılar girmeden önce Naruto'da herkes herkesi yenebilir durumdaydı.

Bu arada Haku bir kız, aksini söyleyen yalancıdır.
Katılıyorum naruto’da genel olarak dövüşleri kişisel zeka ve yetenek belirliyordu ama ne zaman jinjuriki falan girdi dengeler bozuldu:/

Eline sağlık güzel olmuş. Son olarak Gai'nin bir bu kadar da yerin altında var. Gerçek 1 numara reyiz.

İğneleme yaptıydım, o kimki 4. olabildi gibisinden. Adam aşırı nadir gözükmemiş miydi? Serinin başı ve sonunda aktifti sanırım. Kendisini ilk 10'a sokarım ama, İtaçiyi geçmiş olması şaşırttı. Kakaşi'nin Nardo'yu geçmesine de şaşırdım az çok.
İruka bu popülerliğini o çok ünlü Kakairu'ya borçlu :oops: Japonya'da çok tutmuştu.

İğneleme yaptıydım, o kimki 4. olabildi gibisinden. Adam aşırı nadir gözükmemiş miydi? Serinin başı ve sonunda aktifti sanırım. Kendisini ilk 10'a sokarım ama, İtaçiyi geçmiş olması şaşırttı. Kakaşi'nin Nardo'yu geçmesine de şaşırdım az çok.
İruka şaşırtıcı bir şekilde birçok oylamada baya oy topladı. Demek ki naruto okuyucuları karaktere acayip ısınmış ve sevmiş. Şahsen aldığı toplam oya bende şaşırdım.
Eline sağlık güzel olmuş. Son olarak Gai'nin bir bu kadar da yerin altında var. Gerçek 1 numara reyiz.
Teşekkürler:sapkali: Kesinlikle gai reis başka:mincika:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık