Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Naruto Anime (Spoiler Yasak)

thosy

beyler ben Narutoya 1 ay önce başladım. mangaya bakmadım filler olan bölümleri atladım ve şu an Shippuden 10. bölümdeyim. buraya kadar gelirken tam anlamadığım bi kaç şey oldu (çeviri yüzünden olsa gerek. çoğu yerde "(ne demek istediğini anlamadım)" felan gibi notlar vardı. ulan anlamıyorsan ne diye çeviriyorsun. konuyu tam anlayamadım bu yüzden.).

1- Gaara'nın içine Shakku'yu babası kazekagemi mühürlüyor ? o kum olayında da doğduğundan itibarenmi o kum onu otomatik koruyor yoksa Shakkunun bir gücmü o kum savunma olayı ?

2- ilk Naruto vs Sasuke (hani kakashinin son anda 2sinide durdurduğu vs. tam vs sayılamaz ama nese) olayındna önce sasuke hastanede garip garip şeyler görüyor ve bi sahnesinde sarı elektrik kılıçlı bi herif sasukeyle vs atarken sonra sasukeyi çarpıyor o kılıcıyla felan hatta hatırladığıma göre şöyle diyordu "uchihadan zayıf birinin kurtulduğunu duymuştum" felan. öle bir vs nerde oldu ? yoksa sasuke kendimi uydurdu öle bi vs ? yoksa Animetörlerin işimi ?

şu an aklıma gelenler bunlar cevap verirseniz sevinirim
1- Sorunun cevabını öğrenmen için çok erken.
2-
Tsunade geldikten sonra Sasukeyi iyileştiriyor. Daha sonra Sasuke, Naruto ve sakura bir göreve gidiyor. Orada o çocukla Sasuke savaşıyor. Sasuke chidorisi ile yenemiyor ama daha sonra Naruto rasenganı ile yeniyor. Bütün sahneyi anlatmıyayım şimdi detaylarıyla. Sasuke, Naruto onun yenemediği Gaarayı ve bahsettiğin sahnedeki çocuğu yenince Narutonun ondan daha güçlü olmasını kaldıramıyor(sanırım en doğru söyleyiş bu oldu) ve Narutoyu dövüşmeye çağırıyor.

thosy

eyw beyler. bende 2. sorumda nerden çıktı bu çocuk diyordum. peki o çocuk mangada gözüküyormu ? gözükmüyorsa bi anlamı yok.
Mangayı okumamıştım ama şimdi biraz baktım. Tsunade-sama iyileştirdikten sonra direk dövüşme sahnesine geçmişler. O kısımlar filler olsa gerek.

Haku'yu diyorsun sanırsam o gözüküyor mangada ama?
Yok Hakudan bahsetmiyor. Koşu yarışı yapan çocuğu korudukları görevde saldıran karakterden(kullandığı kılıçda sanırım 2.hokagenin elektrikli kılıcı gibi birşeydi) bahsediyor.

thosy

tam düşündüğüm gibi fiillermiş. saol thosy. şu an Shippuden 15. bölümü bitirdim bu gee 20 ye kadar izlerim artık :D fena sarıyor. 15. bölümün sonunda o balığa benzeyen herifle itachi mersem başkasının bedenini kullanmışlar. İtachi yuuranın bedenini kullanmış. Ne iş anlamadım. du bakalım daha nelerle karşılaşcaz :D
Önemli değil, iyi eğlenceler. :D:D

evet değişmiş.bide son bölümde kushina dattebane diye bi laf söylüyo.çok gıcık oldum :D datteboyo! dattebane! narutonun kime çektiği belli burdan.

son bölümler çok güzel gerçekten yalnız naruto nun kyuubi modu mangada sarıydı animede turuncu ya çalmışlar.

yeni naruto kadın sıralamam
1-mizukage mei
2-kushina
3-samui:D
gerçi kushinayı her an 1. liğe alabilirim çünkü meiden daha tatlı

Animede o kadar filler verince ileriki bolumleri 4-5 manga bolumunu birlestirip yapacaklar saniyordum da, yine de bir bolumden yapiyorlar. Manganin bu hallerine ne zaman yetisecek bakalim...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık