Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Nami'yi Hatırlıyor Musunuz?

Aşağıda anlatılan sahneyi hatırlıyor musunuz?

• Evet, hatırlıyorum.

Kullanılan: 39 72.2%
  • Hatırlıyorum, hatta bölümünü bile söylerim.

Kullanılan: 2 3.7%
  • Üzgünüm, hatırlamıyorum.

Kullanılan: 13 24.1%

• Kullanılan toplam oy
    54
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Başlık biraz tuhaf ama size bir şey sormak zorundayım.

One Piece'in ilk bölümlerinde Buggy, hasır şapkayı delince Nami, Luffy'e merak etme senin için dikebilirim diyordu.

Ardından başka adaya giderken, küçük teknede Nami oturmuş, hasır şapkayı dikiyor ve Luffy'e geri veriyor, Luffy de tamir olan şapkasını başına takıp seviniyor ve teşekkür ediyor.

Bu sahneyi hatırlıyor musunuz?

Hatırlayan arkadaşlar bu sahnenin videosunu bulabilir mi? :D

Not: Herkesin hatırladığı ama kimsenin bulamadığı bu sahnenin gizemini bu başlıkta çözelim :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu sahne animede yok galiba. Bölüm 8 sonu ile bölüm 9 başı gibi olmalı ama yok.

Mangada ise 22. bölümün başında var.

Manga'yı çok sonradan takip etmeye başladım.

Anime'de ise bu sahneyi gördüğüme o kadar eminim ki. Hani çizebilsem çizerim o derece.

Şöyle ki, bölüm 7'de şapka Buggy tarafından deliniyor. Sonra bölüm 8'in 14.22 sinde 'daha sonra tamir etmen için yardımcı olacağım' diyor. Bölüm 9'da ise Usopp'un köyüne giriş yapılıyor. Şapkanın Nami tarafından dikilip Luffy'ye verildiği bir yer yok. Ama daha sonraki zamanlarda Nami'nin şapkayı diktiği bir sahne ile karıştırıyor olabilirsin.

Dmdmdndndnsnd oha başlık açılmış dmdskdmdskms demek ki mangadaki sahneyi animede görmüş gibi hatırlıyormuşum, seferberlik için teşekkürler. :good::respect:

Manga da ilk ciltleri okumadan atladım. Bu sahne'yi yüzde yüz hatırlıyorum. Ya Nami özel bölümünde gördüm ya da anime de var. Filmleri de izlemedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık