Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Namikaze Minato vs Uchiha İtachi

Kim yener?

• Minato kazanır.

Kullanılan: 128 68.1%
  • İtachi kazanır.

Kullanılan: 60 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    188
Yukarda bir yorum gördüm ona ithafen yazıyorum.

Jiraiya'nın itachi'yi yenmesi nasıl mümkün değil itachi ve kisame'nin kendisi söyledi onu yenemeyiz en fazla yanımızda götürürüz diye.

Minato hızı ve zekasıyla götürür.Ağır itachi sevici olsam da minato yensin lan :oleyo2:
Yav ne deseydi gel Kisame alalım mı deseydi? Biri okyanus çıkarıyor diğerinin gücünü sayfalardır yazıyoruz. Jiraiya gibi köy için çok önemli birini niye öldürmek istesin köy için önemi olmasına bile gerek yok. İşten kurtulmanın yolu buydu söyledi ve çekildi.

minato'nun oğlu diye bir muhabbet vardı ya onun için dedim :D

bide bu zekasız naruto bile rasenganı tamamladı, minato nasıl tamamlayamadı? Belki de ölmeden HEMEN önce tamamlamıştır. (madaranın rinnegan muhabbeti buda :D)
Hacı naruto için Minato nun oğlu diyeceksin,o yüzden anlamadım ben:D
Normal rasenganı tamamlıyor ama gerisine ömrü yetmiyor.Yetse bile tamamlayabilir miydi o da ayrı soru.Kakashi bile böyle bir şeyi öğrenmenin yıllar alacağını söylüyor.Naruto çakra zengini olduğu için bilmem kaç tane kage bunshin le o süresi azaltıyor.

Itachi vs sasuke de itachi zorlandı diyenler ciddi mi ? Adam istese orada sasuke ye tek atar.Hiç zorlanmaz.Itachi nin amacı sasuke nin neler öğrendiğini öğrenmekti.Kardeşi ne hale gelmiş,ne kadar yol kat etmiş.Ve diğer amacıda orochi yi sasuke nin vücudundan çıkarmak.Ohanzi yani harbiden orada denk ya da zorlandı diyorsanız.Itachi nin tam vs sini görmedik.Sasuke vs sine ben dövüş demem.Adam ciddi değil.karşısında gerçekten ciddi rakip çıksa öyle mi davranırdı.Şuan ki kage lerin içinde onu zorlayacak tek isim oonoki.O da jinton gibi abartı ölüm jutsusu.gerisi faso fiso.Sasuke bile susanoo su tam oturmadan çıktı raikage gibi adamın kolunu aldı.Minato 1v1 karakteri.Mühür olsun,hız olsun öldürür.Ama itachi gibi zeki,jutsu da sınır tanımayan adam karşısında obito olayı olmaz.Neyini gördük onun.Ki minato yerine itachi o zaman hokage olsa kyuubi yi mühürler,obito nun azına sıçar yollardı.Hadi karıcım özel çakranı kullan,benim çakram bitti tek çarem kyuubi yi mühürlemek demezdi :D Bu da gerçek yani.

İtachi Minato'ya dokunamaz ki.Susanoo açarsa Minato 1 tane kunai bırakır gider 1-2 ramen yer karılarla kızlar içer geri gelir İtachi'nin çakrası biter.

reiper@

seride söylenen seyler,olay örgüsünü ve kurguyu olusturur.kisame jiraiyaya hiç bir halt yapamaz çünkü daha gaiyi yenemiyor.gai ve kakashiyi aynı anda döver jiraiya.nagato bile 6 ayrı beden kullanmasına ragmen sırrımız olmasa yenilirdik diyor.ben şimdi nagato ve kisamenin söyledigini degil,senin dediginimi baz alayım yani...

itachide sannin modd jiraiyaya yenilebilir.öyle olmasa götü boklu kabuto,sannin oldum diye sasuke artı edo itachiyle eşleştirilmezdi.bak akıl var mantık var, sannin modunu asmak için, iki uchiha... ikiside mangekyou sahibi... birlikte dövüsüyor,üstüne biri edo,hatta yetmiyor izanamiden medet umuyorlar.

yani bu serideki en büyük güç bence sannin mod.hashirama sennin mod dedi,kurama artı madarayı emsle dövmüş.o yüzden jiraiya için söylenenler bence normal.bosuna rikoudo sannin dememiş daha basta kishi.

rhaman@

itachi sasukeyi kolay yenemezdi yinede,ha tabiki haklısın elinden geldigince geciktirdi ama yinede kolay yenemezdi.benm orda vurguladıgım zorlanma, süre gelen uzun vsde bedeninin zorlanması.adam kan kusuyor,gözleri bulanıyor,durup dururken basına agrı saplanıyor.minatoyla dövüscek bu adam sarı yıldırımla,sasukenin veled haliyle degil,o yüzden yüzde 50.5 minatoya verdim.yoksa cidden gördüklerimiz itachiyi yüceltsede söylenenler minatoyu öne geciriyor.

hashiramayıda övdüler,yoktur öyle birsey abartıdır,hiçbirsey görmedik sadece odunlamı dendi,gördük adam chakra salınca altına doldurdu tüm hokageler+oroc+su an itachiden bile daha güçlü olan sasuke,yani söylentiler gercek ;)

Itachi vs sasuke de itachi zorlandı diyenler ciddi mi ? Adam istese orada sasuke ye tek atar.Hiç zorlanmaz.Itachi nin amacı sasuke nin neler öğrendiğini öğrenmekti.Kardeşi ne hale gelmiş,ne kadar yol kat etmiş.Ve diğer amacıda orochi yi sasuke nin vücudundan çıkarmak.Ohanzi yani harbiden orada denk ya da zorlandı diyorsanız.Itachi nin tam vs sini görmedik.Sasuke vs sine ben dövüş demem.Adam ciddi değil.karşısında gerçekten ciddi rakip çıksa öyle mi davranırdı.Şuan ki kage lerin içinde onu zorlayacak tek isim oonoki.O da jinton gibi abartı ölüm jutsusu.gerisi faso fiso.Sasuke bile susanoo su tam oturmadan çıktı raikage gibi adamın kolunu aldı.Minato 1v1 karakteri.Mühür olsun,hız olsun öldürür.Ama itachi gibi zeki,jutsu da sınır tanımayan adam karşısında obito olayı olmaz.Neyini gördük onun.Ki minato yerine itachi o zaman hokage olsa kyuubi yi mühürler,obito nun azına sıçar yollardı.Hadi karıcım özel çakranı kullan,benim çakram bitti tek çarem kyuubi yi mühürlemek demezdi :D Bu da gerçek yani.
Yanlız gelecekte ki tehlikeyi sezip oğluna bırakıyor Kyuubi'yi. Kyuubi'nin kötü tarafı da düşmesin diye kötü olan yanını kendiyle birlikte mühürlüyor. Yani en son dediğin gibi olmuyor. Ayrıca İtachi Sasuke'ye tek atacak durumda da değildi. Obito açıklıyor Sasuke'ye İtachi hasta diye. Hatta zetsularda vurguluyor İtachi hiç normal değildi kan kustu falan. Yani İtachi hastaydı Sasuke dövüşü sırasında.

Ne kyuubi dinler ne de sasuke.Alayına ayar verir.Minato güçlü zeki karakter.Tekniği çok güzel.Ama itachi de boşuna hasta olmadı.Maksat sasuke nin önünü açmak.Ems li sasuke ye geri bas dedi neler çıkardı.İlla bu adam minato ile göz göze gelecek.Ki itachi gibi adamla en son yapılması gereken dava olur.Gözünü feda eder ama minato yu da maymun eder.

Ne kyuubi dinler ne de sasuke.Alayına ayar verir.Minato güçlü zeki karakter.Tekniği çok güzel.Ama itachi de boşuna hasta olmadı.Maksat sasuke nin önünü açmak.Ems li sasuke ye geri bas dedi neler çıkardı.İlla bu adam minato ile göz göze gelecek.Ki itachi gibi adamla en son yapılması gereken dava olur.Gözünü feda eder ama minato yu da maymun eder.
İtachi sonsusuza kadar susanoo açacak hali yok ya.Susanoo açtı mı Minato başka bir yere ışınlanabilir.Yada direk İtachi'yi başka bi yere ışınlar.Zira Kyuubi'ye aynısını yapmıştı.İtachi o zaman ne yapıcak?

Sasuke'nin o gözlerle ve o gücüyle fiziksel dövüşe girmeden Tsuyokomi'yi bile aşması mümkün değildi. Adam tam sınırına gelene kadar boş işlerle uğraştı ki hem kendini öldürsün hem M.S'yi Sasuke'ye bıraksın, yani bunu kıstas almanın mantığı yok. Bana kalırsa Kishi'nin yaptığı Minato'yu bir kaç sahnede gösterip efsane yapmaktı İtachi'yi bir çok dövüşte göstererek efsane yapmaktı. Sage modun gücü gözümüze sokuldu ancak Naruto'nun Kyuubi formuna girmeden Pain'in 5 lisini yenebilmişken, Jiraiya 3 tanesiyle zor başa çıkabildi. Ve Hashirama gibi saniyesinde giremiyor moda kurbağalarla uğraştığı o sürede normalde kimse acımazdı. Sasuke EMS'li haliyle geldi Kabuto karşısında mal gibi kaldı, İtachi ise direk işi çözdü, Sasuke'nin İtachi seviyesine gelebilmesi için hala 40 fırın ekmek yemesi gerekiyor bence.
İtachi sonsusuza kadar susanoo açacak hali yok ya.Susanoo açtı mı Minato başka bir yere ışınlanabilir.Yada direk İtachi'yi başka bi yere ışınlar.Zira Kyuubi'ye aynısını yapmıştı.İtachi o zaman ne yapıcak?
Susanoyuu kapayacak. Işınlayınca yenmiş olmuyor heralde? Ki Susanoo açıkken Minato ışınlansa da, dibinde bitse de yata aynalı Susanooyu geçemez.

Susanoyuu kapayacak. Işınlayınca yenmiş olmuyor heralde? Ki Susanoo açıkken Minato ışınlansa da, dibinde bitse de yata aynalı Susanooyu geçemez.
İtachi'nin ne gözleri nede çakrası kaldırmaz o dediğini.

Şunuda söylemek lazım Sasuke 3 kere Susanoo kullandıda kör oldu.Ms'li İtachi rakibini ışınlayan yada ışınlanan bir adamla devamlı Ms kullanarak savaşamaz.Zaten yarı kör geziyor hasta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık