Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Namikaze Minato vs Uchiha İtachi

Kim yener?

• Minato kazanır.

Kullanılan: 128 68.1%
  • İtachi kazanır.

Kullanılan: 60 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    188
Itachi alır.Zorlamaya gerek yok.Ne zaman minato vs... dense,hemen shiki fuujin yapar diyorlar.3.de yaptı ama kolları alabildi sadece.rasengan varsa,susanoo var.ıtachide totsuka kılıcı var.Ben itachi yi minato dan üstün gördüm her zaman.

minatoyu hashirama,madara dan başka yenecek karakter yok. tobi yi getirdiği durumdan daha beter hale getirir minato itachiyi..

normalde dojutsunun kattıgı güçle itachi az daha üstün gibi duruyor.ama minatonun durumuna bakıyorsun,yani tam bir vssini görmesen bile,adam raikege artı beeye ayar cekiyor.itachiyi dibine kadar zorlayan sasuke,bee karsısında resmen eziliyor.sonra itachi obitoyu madara sanıp,gücünden cekinip emrine giriyor.minato madara oldugunu düsnmesine ragmen eline beline rasengan verip gönderiyor.

itachinin en büyük üstünlügü hız ve hareket kabiliyeti bakıyoruz,minato dünyanın en iyisi,yani senaryoya ve kurguya baktıgımızda minato alır gibi duruyor.izanami,susanoo,ameterasu,tsukuyomiyi kattıgımızda itachi az daha iyi gibi.yinede senaryodaki durumlara baktıgımızda ve itachi,orochimaru,jiraiya alayı köydeyken minato köyün en güçlüsü olarakta seciliyorsa ben oyumu minatoya veririm.yüzde 50.5 minato,yüzde 49.5 itachi diyorum.

İkisinide çok severim o yüzden karşılaştırılmaları canımı sıkıyor açıkcası ama Minato daha öndedir benim için İtachi'den. Güç olarak yani, itachi'nin herşeyini gördük minato'nun bir iki tekniğinden başka bişey görmedik Itachi'yi savunan arkadaşların en büyük kozu ne yapıcakta susano'yu geçicek falan olucaktır ben eminim Minato'un daha bir sürü şekil tekniği vardır onu aşmanında bi yolunu bulur. Minato yener

Şimdi Itachi epey güçlü (ki Tobi de korkardı kendisinden), sağlığında, Sasuke'ye uzanan tüm eller kırılmıştır tarafından. Kyuubi Mod Naruto+ Bee'yi bilek gücüyle deviren Nagato'yu yenmiştir üstün zekası, hızı ve kabiliyeti sayesinde. Seride Tobi isimli adamı çözen ve ona darbe indirmeyi başaran nadir adamlar Kakashi, Itachi karşısında yediği hayali zopadan sonra 1 hafta hastaneden çıkamamıştır. Kabuto bile hakkında "O, diğerlerinden (eski güçlü ninjalardan söz ediyor) bambaşka bir seviyede." diyor.

Minato bambaşka bir adam. Nasıl desem, tek başına, o dönemde kimsenin yapamayacağı bir şeyi yapmış bir adam bu yani, Kyuubi+Tobi'yi sahalardan uzunca bir süre uzaklaştırmıştır. Dönemin parlayan yıldızları, A ve Killer B'yi tek başına alt etmiştir ve nasihatlar vererek evlerine yollamıştır. Koskoca dünya savaşında üst düzey yetkililer askerlerine "Bu adamı görürseniz kaçın ya da kaçın" diyorlar düşünün artık :D

Ben Minato diyorum yani Minato böyle sağlam adam doujutsusu yok doğuştan gelen Uchiha vücudu yok, gözü yok, hayvani chakra rezervi yok, alın teriyle devam ediyor adam. Seride çalışılırsa başarılabileceğinin örneği bu adam :D

Her ikisi de benim en favori karakterlerim.Gördüğümüz kadarıyla Itachi alır gibi ama Minato'yu sadece tobi vs.sinden tanıyoruz.Mühürleme teknikleriyle belki diyebilirim ama gördüğümüz kadarıyla Itachi alır.Tabi minato'nun sharingan mühürleme tekniği felan yoksa :) yapar mı yapar ...

ama şüphe yokki görmek istediğim yegane vs'lerden biri

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık