Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Namikaze Minato vs Uchiha İtachi

Kim yener?

• Minato kazanır.

Kullanılan: 128 68.1%
  • İtachi kazanır.

Kullanılan: 60 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    188
Bunu gözler önüne seren biri varsa o da sensin hocam. Argüman olarak hiç bir şey getirmeyip tek yaptığın "Itachi de bizim evladımızdır" politikası çekmen. Minato'nun en ince detayına girdim çünkü argümanlarımı açıklamam gerek senin gibi ortaya fikir ve temenniler atmıyorum. Kaldı ki Itachi ile kaçırdığımı düşündüğün ya da göz ardı/ Kulak arkası ettiğim bir şey varsa bunu adres gösterirsin argüman üretirsin. Yok dar ağacında sallandırmışım. Çamur atayım da izi kalsın hesabı :D

Kaldı ki subjektif tutum sergilesem "Minato akar" der konuyu kapatırım sayfalardır mangadan bilgiler ile meramımı açıklıyorum. Sen de açık bulduğunu düşünüp oradan delmeye çalışıyorsun şimdi :D Harbi demogoji üstadı çıktın.

Hayır aşağılamıyorum arkadaşım. Aşağıladığıma dair kanıtın varsa bul getir. Senin demogojik tavrına bir kinaye yapıyorum orada sadece hocam... Sabahtan beri ıtachi de iyi bir dövüş çıkarır diyip duruyorum. Yanlış anlaşılmasın olası bir dövüşleri kolay olmaz diyorum. Hatta bir yerde @Starrk 'ın bir lafına karşı Itachi hakkında onu güçlü bulduğumu gösteren bir düzeltme bile yaptım. Hatta 2 mesaj yukarıda Itachi + Minato, Nagato'ya karşı şansları olur dedim. Itachi'yi bu isimlerin fersah fersah uzağında görmediğim kesin yani.

Gören de Itachi kim la Minato'nun yanında tarzı yorumlar attık sanır. Ama güneş balçıkla sıvanmıyor çok şükür.

Gözler önüne tek serdiğim şey Minato'nun daha avantajlı olan taraf benim de size göre daha iyi argüman sunan taraf olduğumdur. Saygılar :)

Argüman falan sunduğun yok(en azından İtaçi için) , Minato şöyle şöyle iyidir deyip İtaçi'nin zerre özelliğini görmemek tek taraflı oynamaktır. Objektif olmak istiyorsan, iki tarafın da iyi ve kötü yönlerini ortaya koy, + ve - leri açıkla, çıkan sonucu bizimle paylaş. Minato +++++++ diyerek İtaçi'yi değerlendirmiş olmuyorsun. Öyle yapacak olsak, son savaş Minato'nun acizliğini ve yine sonlara doğru İtaçi'nin neredeyse savaş bitiriyor olduğunu ortaya koyar, aradan sıyrılmasını biz de biliriz.

Argüman falan sunduğun yok(en azından İtaçi için)
Zaten tartışmalarda kazandığını düşündüğün kişi için bir argüman sunarsın :D Itachi'nin de neden yenilebileceğine dair argüman sundum .... Senin işini de mi ben yapayım :D
Minato şöyle şöyle iyidir deyip İtaçi'nin zerre özelliğini görmemek tek taraflı oynamaktır.
? Görmemek ? Kardeşim görüyorum da kantırlanabiliyor diyorum . Sen hem taktiksel konuşama sonra da mazlum edebiyatı.

Objektif olmak istiyorsan, iki tarafın da iyi ve kötü yönlerini ortaya koy
Koydum zaten 4 sayfa geriye git oradan itibaren yazdıklarımı oku. Sen ne koydun Minato'ya dair ? Madem öyle :D :D

Minato'nun acizliğini ve yine sonlara doğru İtaçi'nin neredeyse savaş bitiriyor olduğunu ortaya koyar, aradan sıyrılmasını biz de biliriz.
Minato'nun acizliği tanrısal karakterlere karşı idi. Mangaka Hokageleri, Juubi Jinclerinin önüne korken Itachi'yi nagato ve sm kabuto önüne koydu (onu da yanında destek varken) ben de bunu der sıyrılırım eğer olayımız "Sıyrılma" ise. Kaldı ki Itachi'nin bir şey bitirdiği olmadı. Aksine Minato tam 3 kere Birleşik Şinobi ordusunun savaşı kaybetmemesini sağladı.

(Juubi,Bijuu Damasını ışınladı, Onbinlerce kişiyi tanrı ağacından ve obitonun bariyerinden dışarıya ışınladı ve de 8 kapı Gai'nin Madara'nın savunmasını aşmasını sağlayacak planı yaptı ve madara'nın godo damalarını ondan çaldı.

Yani Itachi, neredeyse savaşı bitirdi diyorsun. Burada neredeyse falan yok adam 3 kere narutoların kıçını kurtardı. Aciz hallere düşmesi de mangakanın sahneyi naruto ve sasuke'ye bırakma çabası idi biraz açıkçası.

Kaldı ki ben Itachi için ne aciz dedim ne de low ne de sıyrılma çabam var 5 sayfadır sayfa sayfa canon bilgi aktarıyorum!? Abi ya iyi trollsün ya da demogog başka açıklaması yok şu mesajın :D :D asklgjaiga

Zaten tartışmalarda kazandığını düşündüğün kişi için bir argüman sunarsın :D Itachi'nin de neden yenilebileceğine dair argüman sundum .... Senin işini de mi ben yapayım :D

? Görmemek ? Kardeşim görüyorum da kantırlanabiliyor diyorum . Sen hem taktiksel konuşama sonra da mazlum edebiyatı.

Koydum zaten 4 sayfa geriye git oradan itibaren yazdıklarımı oku. Sen ne koydun Minato'ya dair ? Madem öyle :D :D

Minato'nun acizliği tanrısal karakterlere karşı idi. Mangaka Hokageleri, Juubi Jinclerinin önüne korken Itachi'yi nagato ve sm kabuto önüne koydu (onu da yanında destek varken) ben de bunu der sıyrılırım eğer olayımız "Sıyrılma" ise. Kaldı ki Itachi'nin bir şey bitirdiği olmadı. Aksine Minato tam 3 kere Birleşik Şinobi ordusunun savaşı kaybetmemesini sağladı.

(Juubi,Bijuu Damasını ışınladı, Onbinlerce kişiyi tanrı ağacından ve obitonun bariyerinden dışarıya ışınladı ve de 8 kapı Gai'nin Madara'nın savunmasını aşmasını sağlayacak planı yaptı ve madara'nın godo damalarını ondan çaldı.

Yani Itachi, neredeyse savaşı bitirdi diyorsun. Burada neredeyse falan yok adam 3 kere narutoların kıçını kurtardı. Aciz hallere düşmesi de mangakanın sahneyi naruto ve sasuke'ye bırakma çabası idi biraz açıkçası.

Kaldı ki ben Itachi için ne aciz dedim ne de low ne de sıyrılma çabam var 5 sayfadır sayfa sayfa canon bilgi aktarıyorum!? Abi ya iyi trollsün ya da demogog başka açıklaması yok şu mesajın :D :D asklgjaiga
Birincisi, benim argüman falan sunduğum yok. 7 sene evvel bitmiş bir seri için 40 tane argüman sunacak bir hafızam da yok, bazı önemli detaylar hariç çoğu olay nereden bakarsan bak, uçtu gitti. Olan detaylarla İtaçi'nin Minato karşısında üstün olduğunu hatırlıyorum. Hatta güncel sayılarda tartışırken Minato beklenileni veremiyor, pek çok yerde gömülüyordu. İtaçi iki defa öldü ve her defasında amacını gerçekleştirdi, çok büyük icraatlarda bulundu. Obito ve Kabuto'nun planlarında büyük delikler açtı ve bu vesileyle Naruto ve diğerlerine büyük yardımda bulunmuş oldu. O çok övdüğün Minato'yu geri getiren de İtaçi'nin kardeşiydi. Açıkçası, İtaçi ve parlak zekası olmasaydı, kageler gelemeyecekti muhtemelen. Artı olarak, son savaştaki düşmanların seviyesine mukabil aldığı p-uplar bile Minato'yu olduğundan fazla bir seviyeye taşıyamadı. Ben dahil çoğu kişi, Tobirama ve Hashirama'dan çok Minato'dan iş bekliyorduk ki aksine Minato pek bir halta yaramadı ve gözden düştü, yaptığı tek şey de support rol oynamaktı o kadar. Minato'nun yerinde EMS ve Edo bir İtaçi olsaydı, bizimkilere daha çok faydası olurdu.

Son savaştaki Edo İtaçi ve Edo Minato, farklı koordinatlara değil de birbirleriyle karşılaşmaya gitselerdi, Minato'nun İtaçi karşısında şansı var mıydı sence? Bence yeterli teknik bilgiyle İtaçi'nin yenemeyeceği bir Minato versiyonu yok. Argüman olarak İtaçi'nin bütün dövüşleri(Sasuke vs'si biraz beleşti)ni sunuyorum. Minato'nun İtaçi gibi bir karaktere karşı Bijuu dama ışınlayın tekniği veya rasenganı falan da iş görmez. Sasuke'den ölü haliyle Kirin yeyip ayağa kalkan İtaçi'yi Rasengan'dan yıkıcı tekniği olmayan Minato nereye yeniyor?

benim argüman falan sunduğum yok. 7 sene evvel bitmiş bir seri için 40 tane argüman sunacak bir hafızam da yok
O zaman işte bir zahmet karşıdakine çamur atma hocam bir zahmet.
bazı önemli detaylar hariç çoğu olay nereden bakarsan bak, uçtu gitti. Olan detaylarla İtaçi'nin Minato karşısında üstün olduğunu hatırlıyorum. Hatta güncel sayılarda tartışırken Minato beklenileni veremiyor, pek çok yerde gömülüyordu. İtaçi iki defa öldü ve her defasında amacını gerçekleştirdi, çok büyük icraatlarda bulundu. Obito ve Kabuto'nun planlarında büyük delikler açtı ve bu vesileyle Naruto ve diğerlerine büyük yardımda bulunmuş oldu
Bu kısım gene mazlum edebiyatı yanıt dahi vermiyorum. Dam üstünde saksağan kısmı yani. Bu tarz her karakter için çok özel şeyler sıralarız sıralamayla olmuyor. Kakashi gibi birini bile tanrı katına çıkartırız yani bu yaklaşımla. Amacı kardeşini kahraman yapmaktı adam intikamcı oldu :D Hee gerçekleştirmiş amacı hayır her şeyi geçtim bunların konuyla alakası ne ?

Minato bir kaç dakikada yaptığı plan ile Naruto evreninin hikayesini yazdı ölmek üzere iken. Adam dedi ki bu adam ya Madaradır ya da Madara ile bağlantılıdır bu adam ileride köyün başına bela olur. Bunu da Jiraiya-Sama'nın eğiteceği, Kyuubi gücünü taşıyan oğlum halleder diye planı yürürlülüğe koydu. patentini , telifini aldı zaten naruto serisi oldu :D Bunları konuşacaksak dediğim gibi herkes için konuşabiliriz. Saçma yani :D Hey Allahım.

O çok övdüğün Minato'yu geri getiren de İtaçi'nin kardeşiydi.
Evet, Itachi yüzünden neredeyse köyü yok ve hatta köyler sistemini yok edecek olan kardeş :D Bir de ben Minato övmüyorum bu karşılaştırma konusunda onu desteklediğim için ona dair mangaya dair canon bilgileri, karakterin tasvirini, gösterimlerini paylaşıyor ve bir bağlam çıkarıyorum. Aksine karakter övüp duran sensin. :D

İtaçi ve parlak zekası olmasaydı, kageler gelemeyecekti muhtemelen
Kagelerin gelmesinin Itachi ile alakası o kadar az bir seviyedeki.

Minato'nun yerinde EMS ve Edo bir İtaçi olsaydı, bizimkilere daha çok faydası olurdu.
Tüm Orduyu 3 kere kurtaramazdı. Ve EMS ITachi diye bir şey yok ... Minato nerf yedi savaşta o kesin, beklenenin altında kaldı o da kesin ancak bu adamın hali hazırdaki becerileri ve başarılarının, Itachi'yi alt etmeye muktedir olduğu gerçeğini değiştirmiyor ki... Saçma sapan bir edebiyat parçalıyorsun beklenti karşılamak üzerine.
Minato'nun İtaçi karşısında şansı var mıydı sence?
Hocam normal Hokage Minato'nun bile seri içindeki tasviri, Itachi'nin 1-2 tık üstü iken bana Kyuubili Minato'nun şansı var mı diyorsun ? Beklenti altında kalmış olsa bile Kyuubi Jinchuurikisi yenemez Itachi . Pain bile yenemedi zamanında.

Minato'nun İtaçi gibi bir karaktere karşı Bijuu dama ışınlayın tekniği veya rasenganı falan da iş görmez.
Sebep ? :D :D Argüman dediği şeye gel. Ulan Tobi + %100 Kurama'ya yaramış şey Itachi'ye mi yaramayacak ? lel.

ölü haliyle Kirin yeyip ayağa kalkan İtaçi'yi
Kirin'i Susano ile tanklıyor ve Susano bu süreçte yok oluyor. Ve Kirin büyük bina/tepe seviyesi bir teknik o kadar da OP bir şey değil.

İtaçi'yi Rasengan'dan yıkıcı tekniği olmayan Minato nereye yeniyor?
İyi de her şey yıkıcılık değil. Ona bakarsan Yasaka MAgatama hariç Itachide de yıkıcı hiç bir teknik yok. Ama hileli teknikler ile (hax yani) yürüyor. Minato da yürür. Kaldı ki Rasengan'dan yıkıcı tekniği attım. Onu da geçtim eğer olay yıkıcılık ise. Hem Itachi'nin tekniklerinden hem rasengandan daha yıkıcı tekniği olan joninler var :D O zaman Darui, Itachi'ye 3 atar, Kitsuchi tek atar mı diyelim ?
Neresinden tutsam elinde kalıyor söylemlerin.

Abi hafızan yoksa, seriyi hatırlamıyorsan, milletin bölüm konularına yazdıkları ile hatırlıyorsan argümanın da yoksa bir zahmet "Itachi'nin kazanacağına inandığım için Itachi'yi seçiyorum aksi fikre de kapalıyım" de dürüstçe ve bitsin şu arabesk haller :D

Kal Sağlıcakla.

Son düzenleme:
O zaman işte bir zahmet karşıdakine çamur atma hocam bir zahmet.

Bu kısım gene mazlum edebiyatı yanıt dahi vermiyorum. Dam üstünde saksağan kısmı yani. Bu tarz her karakter için çok özel şeyler sıralarız sıralamayla olmuyor. Kakashi gibi birini bile tanrı katına çıkartırız yani bu yaklaşımla. Amacı kardeşini kahraman yapmaktı adam intikamcı oldu :D Hee gerçekleştirmiş amacı hayır her şeyi geçtim bunların konuyla alakası ne ?

Minato bir kaç dakikada yaptığı plan ile Naruto evreninin hikayesini yazdı ölmek üzere iken. Adam dedi ki bu adam ya Madaradır ya da Madara ile bağlantılıdır bu adam ileride köyün başına bela olur. Bunu da Jiraiya-Sama'nın eğiteceği, Kyuubi gücünü taşıyan oğlum halleder diye planı yürürlülüğe koydu. patentini , telifini aldı zaten naruto serisi oldu :D Bunları konuşacaksak dediğim gibi herkes için konuşabiliriz. Saçma yani :D Hey Allahım.

Evet, Itachi yüzünden neredeyse köyü yok ve hatta köyler sistemini yok edecek olan kardeş :D

Kagelerin gelmesinin Itachi ile alakası o kadar az bir seviyedeki.

Tüm Orduyu 3 kere kurtaramazdı. Ve EMS ITachi diye bir şey yok ... Minato nerf yedi savaşta o kesin, beklenenin altında kaldı o da kesin ancak bu adamın hali hazırdaki becerileri ve başarılarının, Itachi'yi alt etmeye muktedir olduğu gerçeğini değiştirmiyor ki... Saçma sapan bir edebiyat parçalıyorsun beklenti karşılamak üzerine.

Hocam normal Hokage Minato'nun bile seri içindeki tasviri, Itachi'nin 1-2 tık üstü iken bana Kyuubili Minato'nun şansı var mı diyorsun ? Beklenti altında kalmış olsa bile Kyuubi Jinchuurikisi yenemez Itachi . Pain bile yenemedi zamanında.

Sebep ? :D :D Argüman dediği şeye gel. Ulan Tobi + %100 Kurama'ya yaramış şey Itachi'ye mi yaramayacak ? lel.

Kirin'i Susano ile tanklıyor ve Susano bu süreçte yok oluyor. Ve Kirin büyük bina/tepe seviyesi bir teknik o kadar da OP bir şey değil.

İyi de her şey yıkıcılık değil. Ona bakarsan Yasaka MAgatama hariç Itachide de yıkıcı hiç bir teknik yok. Ama hileli teknikler ile (hax yani) yürüyor. Minato da yürür. Kaldı ki Rasengan'dan yıkıcı tekniği attım. Onu da geçtim eğer olay yıkıcılık ise. Hem Itachi'nin tekniklerinden hem rasengandan daha yıkıcı tekniği olan joninler var :D O zaman Darui, Itachi'ye 3 atar, Kitsuchi tek atar mı diyelim ?
Neresinden tutsam elinde kalıyor söylemlerin.

Abi hafızan yoksa, seriyi hatırlamıyorsan, milletin bölüm konularına yazdıkları ile hatırlıyorsan argümanın da yoksa bir zahmet "Itachi'nin kazanacağına inandığım için Itachi'yi seçiyorum aksi fikre de kapalıyım" de dürüstçe ve bitsin şu arabesk haller :D

Kal Sağlıcakla.
Hokage Minato nasıl İtaçi'nin bir iki tık üstü oluyor :D Tobi ve Kurama'yı çok büyütmüşsün, Tobi o kadar güçlü bir karakter değil, olayını bilen herkesin şansı var karşısında, en büyük şansa da Minato sahipti. Gerçi Tobi'nin İtaçi için söylediklerini düşünürsek Minato'dan daha üstün kalıyor. Kurama meselesi ise, tek yaptığı Bijuu dama ışınlamak, o kadar. Daha sonrasında köy meseleyle ilgileniyor. Sonlara doğru Kurama'yı mühürleyim derken can veriyor zaten. Rasengan ve Kirin arasındaki farkı söyleyim, Kirin Naruto'nun Kurama modunu baskılayabilecek bir teknik.
Rasengan da ortalama üstü karakterler üstünde iş yapan, ortalama üstü bir teknik. Rasengan deyince aklına Naruto'nun zibilyon tane farklı türevini ürettiği teknikler gelmesin, ilk versiyon Rasengan bu.

Rasengan ve Kirin arasındaki farkıtan ziyade, İtaçi Kirin'i Susano'lu halde yemiyor, düz haliyle yiyor, sonra o ölü haliyle Susano açıyor.

Şimdi söyle bakalım, Zetsu kolu parçalayan Rasengan mı, Kurama kantrlayan Kirin mi daha yıkıcıdır?

Ayrıca olay bitiricilikte bitiyor, Kirin'e dayanan İtaçi'yi Minato neyiyle yenecek? Ayrıca dediğin gibi, Susano ve Yata Aynası gibi eşyalarıyla kurşun geçirmez oluyor İtaçi, tsukuyomi ve amatersu + totsuga kılıcı gibi buglu tekniklerin bahsini açmaya gerek var mı? Sana göre Minato bir köşede oturup İtaçi'nin tükenmesini bekleyecek, sonlara doğru kafasına şiruken atıp kazanacaktır ya gerçi :D

Tobi ve Kurama'yı çok büyütmüşsün, Tobi o kadar güçlü bir karakter değil, olayını bilen herkesin şansı var karşısında,
Kusura bakma da şuradan sonra tartışmama gerek yok. %100 Bölünmemiş Kurama + Dünyayı Madara olduğuna inandırmış. Mangekyo'sunu uyandırır uyandırmaz üst seviyede kullanmaya başlayan birisi :D Minato bile adamın gücünden etkilenip acil durum planı kuruyor. Tobi + %100 Kurama çok güçlü değil ancak aynı anda iki hokagesi olan en güçlü köye dalıp iki kagesini de öldürüp, köyü yıkabileceğini düşünüyor :D :D Bir de bu nasıl tartışma yöntemi ? Ben de "Sen de Itachi'yi çok büyütmüşsün" diyip kapatayım o zaman. %100 Kurama öyle bir güç ki, Madara,EMS Elde ettikten sonra bile Hashirama'ya karşı kazanmak için fark yaratabileceğini düşünüp kuchiyosesi yapıyor :D Ama önemsiz ya. Varsa yoksa ıtachi ve onun dövüştükleri tabi ki :D lel

Naruto'nun Kurama modunu baskılayabilecek bir teknik
Kardeş o animede oluyor, mangada yok filler o ve o kirin'i tanrısal bir sasuke yapıyor. Hebi Sasuke değil

Rasengan ve Kirin arasındaki farkı söyleyim
Biliyorduk zaten cinyıns kardeş.

İtaçi Kirin'i Susano'lu halde yemiyor, düz haliyle yiyor, sonra o ölü haliyle Susano açıyor.
Kardeşim, Raikage mi ıtachi, adamın bir susanosu patladı orada çok net bunu her naruto okuru biliyor. Sonra da bir daha açıyor hatta Zetsu da söylüyor susano ile kurtulduğunu ve hatta ve hatta direkt Itachi kendi diyor.. Kafana göre yaz seriyi.

Şimdi söyle bakalım, Zetsu kolu parçalayan Rasengan mı, Kurama kantrlayan Kirin mi daha yıkıcıdır?
Itachi ile dövüşen Sasuke'nin, Kurama "kantrlayan" Kirin attığını göster de eğlenelim.

Kirin'e dayanan İtaçi'y
Itachi dayanmıyor ona ... Öyle olsa Kabuto karşısında daha zayıf tekniklere susano açmaz bedeni ile tanklardı :D Te Allahım.

Susano ve Yata Aynası gibi eşyalarıyla kurşun geçirmez oluyor İtaçi,
Kısa süreliğine. Ve hala alttan savunmasız .

tekniklerin bahsini açmaya gerek var mı?
Biz açmıştık zaten aç oku da bizi yakala aga.

Sana göre Minato bir köşede oturup İtaçi'nin tükenmesini bekleyecek, sonlara doğru kafasına şiruken atıp kazanacaktır ya gerçi
Böyle bir şey demedim. Demogoji tam gaz devam.

Tobi'nin İtaçi için söylediklerini düşünürsek Minato'dan daha üstün kalıyor.
Minato için söyledikleri de var merak etme. Kaldı ki, Tobi'nin dediği şeyi deme sebebi onun gerçek madara olmayışını bilmesi ve akatsuki hakkında çok şey bilmesi. O yüzden planları sekteye uğratabileceği için söylüyor. Kaldı ki,Söylemleri, icraatler ve beceriler ile desteklemek gerekiyor. Öbür türlü en güçlü Hokage hala Hiruzen o zaman çünkü alenen Hashirama için kimse en güçlü Hokage demedi ama Hİruzen için dedi :D Bunun gibi bişi bu.

Neyse abi sen kabak tadı vermeye başladın. Tartışma arabesk rap kasetine döndü :D 5-6 sayfa geriye git orada başka mesajlarım da var. Aç oku her açıdan bu konuya yanıt verdim zaten. Tekrar etmeme gerek yok. Selametle

Edit: buyur kanıt:

Sağ Alt Panelde Itachi "Eğer buna sahip olmamış olsaydım, Ölmüştüm" diyor ! Itachi kendi bedeni ile Kirin tanklamıyor yani bunu iddia eden birini de ilk defa duydum :D :D

Son düzenleme:
Kusura bakma da şuradan sonra tartışmama gerek yok. %100 Bölünmemiş Kurama + Dünyayı Madara olduğuna inandırmış. Mangekyo'sunu uyandırır uyandırmaz üst seviyede kullanmaya başlayan birisi :D
Şöyle bir ek yapayım bütün uchiha'lar arasında buna madara'da dahil sharingan'ı uyandırırken bir tomoe ile uyandırır herkes, yani gözde 1 çentik olur 3'ten sonrası ms zaten. Obito 2 tomoe ile uyandıran tek karakter bunu ne itachi ne sasuke ne de madara yapmış mangaya göre. Ayrıca madara bu adamı boşuna seçmiyor hayvan gibi potansiyel var, o olmasa sasuke'yi düşünürdüm diyor rinnegan'lı halini görünce. Obito rinnegan ve juubi'yi muhafaza altına alabilmiş bir irade ve minato'mu söylüyordu yoksa başka biri mi ya da databookta mı geçiyordu emin değilim ama obito'nun uzay-zaman jutsusu, minato'nun hiraishin'den iyi diye bir bilgi hatırlıyorum doğruluğu yüzde yüz değil ama
Bu söylenenler obito'yu tanrı yapmıyor ama şu yukarıda yazılanlar dahi herifin dehşet güçlü olduğunun göstergesi aksi iddiasını kabul etmek mantıksız çünkü o zaman manga tersine sharingan>rinnegan oluyor ki bu da seri açısından tutarsız.

Kusura bakma da şuradan sonra tartışmama gerek yok. %100 Bölünmemiş Kurama + Dünyayı Madara olduğuna inandırmış. Mangekyo'sunu uyandırır uyandırmaz üst seviyede kullanmaya başlayan birisi :D Minato bile adamın gücünden etkilenip acil durum planı kuruyor. Tobi + %100 Kurama çok güçlü değil ancak aynı anda iki hokagesi olan en güçlü köye dalıp iki kagesini de öldürüp, köyü yıkabileceğini düşünüyor :D :D Bir de bu nasıl tartışma yöntemi ? Ben de "Sen de Itachi'yi çok büyütmüşsün" diyip kapatayım o zaman. %100 Kurama öyle bir güç ki, Madara,EMS Elde ettikten sonra bile Hashirama'ya karşı kazanmak için fark yaratabileceğini düşünüp kuchiyosesi yapıyor :D Ama önemsiz ya. Varsa yoksa ıtachi ve onun dövüştükleri tabi ki :D lel

Kardeş o animede oluyor, mangada yok filler o ve o kirin'i tanrısal bir sasuke yapıyor. Hebi Sasuke değil

Biliyorduk zaten cinyıns kardeş.

Kardeşim, Raikage mi ıtachi, adamın bir susanosu patladı orada çok net bunu her naruto okuru biliyor. Sonra da bir daha açıyor hatta Zetsu da söylüyor susano ile kurtulduğunu ve hatta ve hatta direkt Itachi kendi diyor.. Kafana göre yaz seriyi.

Itachi ile dövüşen Sasuke'nin, Kurama "kantrlayan" Kirin attığını göster de eğlenelim.

Itachi dayanmıyor ona ... Öyle olsa Kabuto karşısında daha zayıf tekniklere susano açmaz bedeni ile tanklardı :D Te Allahım.

Kısa süreliğine. Ve hala alttan savunmasız .

Biz açmıştık zaten aç oku da bizi yakala aga.

Böyle bir şey demedim. Demogoji tam gaz devam.

Minato için söyledikleri de var merak etme. Kaldı ki, Tobi'nin dediği şeyi deme sebebi onun gerçek madara olmayışını bilmesi ve akatsuki hakkında çok şey bilmesi. O yüzden planları sekteye uğratabileceği için söylüyor. Kaldı ki,Söylemleri, icraatler ve beceriler ile desteklemek gerekiyor. Öbür türlü en güçlü Hokage hala Hiruzen o zaman çünkü alenen Hashirama için kimse en güçlü Hokage demedi ama Hİruzen için dedi :D Bunun gibi bişi bu.

Neyse abi sen kabak tadı vermeye başladın. Tartışma arabesk rap kasetine döndü :D 5-6 sayfa geriye git orada başka mesajlarım da var. Aç oku her açıdan bu konuya yanıt verdim zaten. Tekrar etmeme gerek yok. Selametle

Edit: buyur kanıt:

Sağ Alt Panelde Itachi "Eğer buna sahip olmamış olsaydım, Ölmüştüm" diyor ! Itachi kendi bedeni ile Kirin tanklamıyor yani bunu iddia eden birini de ilk defa duydum :D :D
Git şu sayıyı baştan oku

Boş boş noktalama gibi smile ifadesi koymak ve te allam şu yallam he hö demekten başka halt bilmeyen biriyle tartışmak beni de baydı. Beni kendi yorumlarından uzak bırakmakla ödüllendirdiğin için teşekkür ediyorum zira daha fazla katlanamayacaktım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık