Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174
iş kıvrak zekaya gelicekse sanji namiyi harcar tamam namide akıllı ama tayfanın beyni degil en dogru kararları en yerinde alıp tayfayı hep kritik durumlardan çıkaran adam sanji olmuştur. bastım sanjiye

Franky demek hocam bana. O herif olmasa 300m ile kral bir gemi alırlardı o sunny'nin yerine...
Bize gösterilmese de geminin bakımı şart , Merry yerle yeksan olmasında önemi vurgulandı.
Bakımı olmadan 34049023 berilik gemiden alsan çöküyor :T

Ek olarak , antik silah planlarını okuyabilecek ve inşa edebilecek tek kişi olabilir. :W
Neyse , ben Franky diyorum :/
Edit ; Franky niye kimse sevmiyor :/

Nami kadar olmasa da senin işini görecek kadar yetenekli bir rotacı bulursun ki diğer korsanlar gayet güzel takılıyor NW'de hepsinde Nami'mi var ama Sanji kadar işlevsel,yetenekli işe arayan bir adam bulabilirmisin bilmiyorum. Zeka desen tensai, güç desen ilerde amiral kıvamına gelecektir büyük ihitimal, ayrıca aşçılık yeteneklerininde eşi benzeri yok. Hatta iki kılıç versen sana en iyisinden kılıç ustasıda olur adamın yapmadığı iş yok:D Ama bu şekilde kıyaslamalar yapmak yanlış tabiki, hepsi bir bütün hepsinin bir rölü var Raftel'e giden yolda.

Bize gösterilmese de geminin bakımı şart , Merry yerle yeksan olmasında önemi vurgulandı.
Bakımı olmadan 34049023 berilik gemiden alsan çöküyor :T

Ek olarak , antik silah planlarını okuyabilecek ve inşa edebilecek tek kişi olabilir. :W
Neyse , ben Franky diyorum :/
Edit ; Franky niye kimse sevmiyor :/
Franky yerine paulie gelseydi 10 numara olurdu :artiz:
Franky'nin sevilecek bir tarafı yok ki. İtici bir tip ve tayfadan bir nakamayı inciltti (Usopp bile olsa bu kişi) dövülmeden bırakılmamalıydı. Hoş Robin dövmekten beter etti ama olsun :of:

Luffy Roger'la aynı kaderi paylaşacak olsa en önemli ikinci karakter Chopper olurdu.

Ben oyumu Nami'ye verdim. Görenin tayfasına katmak istediği bir karakter sebebi bu.

Tabi bir de Robin var ki ondan başka Poneglyph okuyabilen yok. Ankete koyulmalıydı bence.
Robinin poneglyph okumasının tayfaya şuan hiçbir + sı yok onu ekleyemeyiz ama serideki en değerli karakter kim denirse Robin tek olduğu için yürür gider. Hükümeti yıkabilecek tek kişi konumunda şuan. Bilgi güçtür :D

Sanji gibi çok yönlü bir tayfa üyesi zor bulunur bu devirde, adam isviçre çakısı gibi.
Mükemmel bir aşçı, büyük savaş gücü, tayfadaki en zeki 3 karakterden biri, bir çok yerde tayfayı zor durumlardan çok zekice hareket ederek kurtarımıştır, yakışıklı da bir abimiz, biraz kendine hakim olsa her limanda bir sevgili yapabilecek biri. Ama gel gör ki adam ezildikçe eziliyo mangaka tarafından. :D

Nami de rotacılık konusunda çok yetenekli ve serinin en iyisi bile olabilir. Şu anda yeni dünyada olmalarının sebebi de namidir.

Ancak çok yönlü olduğu için sanji bir adım öndedir bence.

thosy

sanji tabiki nami gibisi tonla denizde rotacımı yok elbet birisini bulursun yerine ama sanji gibi amiral üstü potansiyeli olan adam bulmak kolaymı her türlü sanji
Ben tam tersini düşünüyorum. İş dövüşmekse Sanji'nin yerini dolduracak bir çok karakter var ama Nami gibi başka bir karakter yok seride.

Bir kere bütün taktikleri ne yapacağını belirleyen karakter Nami şu an gemide. Kim kimle gidecek ki nereye gidecek kim ne yapacak vb. her şeyi Nami belirliyor. Seride gördüğümüz en iyi notacı ve en zeki karakterlerden birisi. Sanji de kafasını kullanan bir karakter ama Nami ile kıyaslamaz o konuda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık