Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Nami, Kutsal Ejder Soyundan mı?

Sizce mantıklı mı?

• Evet mantıklı.

• Hayır mantıksız.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Evet beyler bu ufak teori Nami'nin soyu ile ilgili.

Malum Kutsal Ejderleri hepimiz biliyoruz. Çok Zengin, Ukala kişiler.

Şimdi Nami'ye bakalım biraz.

Nami gerçek manada Tam bir para göz. Asla parasını paylaşmaz, herkesten para koparmaya çalışır ve sürekli hazine kovalar.

Hatta ilk kez Lola ile hazinesini paylaştığında Usopp ve Luffy'nin tepkilerine bakın.

Devam edelim. burada ise Nami'nin küçüklüğü var. Bildiğiniz Gibi Nami'nin gerçek Ailesi belli değil, Nojiko onu buluyor ve bellemere ile karşılaşıyorlar.

Ve Nami'nin bazı hareketlerine bakalım. Nami önce Nojiko'nun eskilerini giymek istemiyor ve sonra ukala bir tavırla onun ile kardeş olmadıklarını söylüyor. Diğer resimde ise keşke Beni zengin insanlar bulsaydı diyor. Ama ikisi de Ufak olamalarına rağmen Nojiko daha anlayışlı, onun da giysileri yeni olmamasına rağmen hiç laf etmiyor. Nami'nin bu tavırları bana Kutsal Ejderleri hatırlattı.

Şimdi Nami tabi ki de iyi bir kız. Ama bunun sebebi de malum Bellemere, onu bebek iken bulup böyle iyi yetiştiriyor. Nami'nin iyi karakteri buradan geliyor. Ama hala paraya düşkünlüğünü dizginleyemiyor ve üstte ki resimler de gördüğümüz gibi içinde hala ukalalık var. Şu gördüğümüz tavırlarda ki Nami'nin Kutsal ejderler altında yetiştiğini düşündüğünüz de hiç sırıtıyor mu? Bence sırıtmıyor.

Şimdi malum Dof da kutsal ejder. Hatta bakın ilk başlar da nasıl davranıyor ama Sonra olan olaylardan dolayı Dof da artık bu tavırları çok göremiyoruz. Hatta tayfasında ki bütün adamlar sokakta karşılaştığı normal insanlar. Aynı şey Nami içinde geçerli, Nami bebek iken bulunduğu için tabi ki öyle şeyler hiç yapmadı. Demek istediğim bu hareketler belli ki Kutsal Ejderlerin doğasında var ama yaşadıkları olaylar yada küçük iken başkası tarafından böyle yetiştirildiğin de tavırlarından vazgeçebiliyorlar.

Son olarak ne kadar kanıt olur bilmem ama koymak istedim. One piece film Gold da bir sahnede Usopp ve Chopper ile beraber Kutsal ejder kılığına giren Nami var.

Yakışmış ama değil mi? :D

Kafam da ki Teori budur arkadaşlar. Kafamda ki olayları oluşturan şeyleri böyle toparlamaya çalıştım. Bildiğiniz gibi Oda bizim tayfa'nın bağlantılarını ve Ailelerini sağlam yerlere dayandırıyor. Nami'nin de tek ismi olması ve bebek iken bulunması en son olarak da bu tavırları bende bu fikri oluşturdu. Umarım beğenirsiniz.

Dediğin gibi, Bellemere Nami'yi o daha bebekken bulmuştu. Bence kutsalların bu şımarıklığı doğuştan gelmiyor, yetiştirilme tarzlarıyla alakalı.

Dediğin gibi, Bellemere Nami'yi o daha bebekken bulmuştu. Bence kutsalların bu şımarıklığı doğuştan gelmiyor, yetiştirilme tarzlarıyla alakalı.
Ben öyle düşündüm, Dofy bile o hareketleri yaparken çok küçük. Tabi ki de olay sadece doğuştan olması değil. Oda'nın verdiği mesajlar gibi düşündüm ben, orası işin teorisi. Doğuştan olmayabilir tabi ki ama Nami'nin tavırlarına dayalı olarak düşündüm. Yine de yorumun için sağ ol.

Dofy sen ne güzel bir detaysın öyle, adam çat çat vurmuş gerçekleri. Küçüklüğü de nasıl sempatik.:D Nami için ise ihtimal vermiyorum. Bana iki çocuk ver birini zalim birini alim yapayım derler ya o hesap. Tek yumurta ikizlerinde bile karakter farklılıkları var ama öyle abartı bir şey yok.

Dofy sen ne güzel bir detaysın öyle, adam çat çat vurmuş gerçekleri. Küçüklüğü de nasıl sempatik.:D Nami için ise ihtimal vermiyorum. Bana iki çocuk ver birini zalim birini alim yapayım derler ya o hesap. Tek yumurta ikizlerinde bile karakter farklılıkları var ama öyle abartı bir şey yok.
Dofyi severiz :D Olay aslında şu, Nami'nin de ailesi çıkacak belli ki, Soyu belli olmayan biri de o. Ee boş bir soyda çıkmayacağına göre, Kutsal ejderler boşta dedim, bir de bunları düşününce mantıklı geldi. Yorumun için sağ ol.

Lükse alışmış ve bu lüks elinden alınınca şımarıklık yapıp saçma sapan triplere girmiş bi de neler çektiğimi nereden bileceksiniz ben gerçek erkek olarak büyüdüm ayağı yapıyor. Duyan da Luffy ve Law müthiş çocukluklar geçirdi sanacak :D

Lükse alışmış ve bu lüks elinden alınınca şımarıklık yapıp saçma sapan triplere girmiş bi de neler çektiğimi nereden bileceksiniz ben gerçek erkek olarak büyüdüm ayağı yapıyor. Duyan da Luffy ve Law müthiş çocukluklar geçirdi sanacak :D
O açıdan bakarsak Law > Dof > Luffy olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık