Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mugiwara'ların en fena dövdüğü topluluk kim ?

'Anketler' forumunda Roronoa Zoro tarafından 2 Tem 2012 tarihinde açılan konu

1. En Çok Hüzünlendiğiniz One Piece Sahnesi anketindeki "Robin: İ wanna live.." görünce aklıma geldi. Daha doğrusu Robin`e bunu dedirten ucubelerin, bundan sonra yedikleri dayak bu konuyu aklıma getirdi. Çünkü babalarından bile öyle dayak yemedi karşıdaki topluluk. Kısaca diyeceğim bir bütün olarak Mugiwara tayfası en fena hangi tayfayı/topluluğu (topluluk diyorum çünkü sadece korsan dövmediler, derin devlet bile dövmüş adamlar sonuçta) dövdü.

2. Mystogan Alter

Mystogan (Alter)
    Mesaj Sayısı 879
    Üyelik Tarihi10 Kas 2011
    Başlığı animeye açmışın ama Hody dövüşü daha sona ermedi;)
    Neyse ben CP9 diyorum.

3. Iron Man Guest

Iron Man (Guest)
    Mesaj Sayısı 0
    Bence Hody ve saz arkadaşları bizim tayfa en güçlü halleriyle daldılar onlara Hody`e atılan tekme bile onlara acımama yeter :D

4. T1T4N Üye

T1T4N (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,977
    Üyelik Tarihi13 Tem 2009
    Hordy diyorum valla Tayfasını bilmemde Hordy harbi dayak yedi :D

5. Hadi hala devam ediyor mu ? Haberim bile yok ama ben bu kadar yavaş ilerleyen bir anime görmedim.

6. Lethargica (Üye)
    Mesaj Sayısı 20
    Üyelik Tarihi6 Ara 2011
    Kutsal ejderler.

7. muslu abi dediğin Katakuri gibi olur

muslu (abi dediğin Katakuri gibi olur)
    Mesaj Sayısı 878
    Üyelik Tarihi25 Ara 2010
    lucci'ye attığı o katalinge varyaa offff birde kumadori var onada yazık oldu :D

8. ch3rl0b11n betrayer of hope

ch3rl0b11n (betrayer of hope)
    Mesaj Sayısı 7,261
    Üyelik Tarihi23 Nis 2012
    Manga okumayanlar için spoiler içerir.
    3d2y'den sonraki ilk ciddi dövüşlerinde hepsi ne derece güçlendiğini ve üstün yeteneklerini sergiledi. En pis dayağı Hody ve saz arkadaşları yedi derim, çünkü tayfadan hiç kimse bir çizik bile almadı, sadece dayak attılar. Resmen şov yapmaya çıkmışlar savaşa.

9. T1T4N Üye

T1T4N (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,977
    Üyelik Tarihi13 Tem 2009
    Hordy zaten şamar oğlanu oldu vuruyor kalkıyor vuruyor kalkıyor vuruyor kalkıyor acıdım nan :D

10. ch3rl0b11n betrayer of hope

ch3rl0b11n (betrayer of hope)
    Mesaj Sayısı 7,261
    Üyelik Tarihi23 Nis 2012
    Yeminle bu savaşta, bizimkiler mi aşırı güçlenmiş yoksa Hody'nin kelebekleri mi koftiden adamlardı, anlamadım gitti. :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık