Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

Genel tartışmada olsun, Bölüm yorumlarında olsun sürekli bunun muhabbeti dönüyor. Ben de direkt bir konu açayım dedim.

Wano Arcından kastım Kaidou arc diyebilirim. Yani iki bölüm sonra Onigashima'ya gidecekler ise iki bölüm sonraki güç seviyelerine göre değil, Kaidou ile ilgili arc bitinceki güç seviyelerine göre yorum yapalım.

Konuyu Mugiwara tayfası diye açtım ama Law vs. gibi müttefikleri veya Jinbei gibi kesinleşmemiş kişileri de dahil edebiliriz.

Konuda tayfa üyeleri ile ilgili bilgi verme gereği duymadım. İlla gerek varsa adminler söylerse bilgi eklerim. Ben başlayayım o zaman.

Luffy: Amiral veya amiralin bir tık üstü olur.
Zoro: En iyi ihtimalle sağ kol (Çok zor ama bence bu.) en kötü ihtimalle Smoothie'den bir tık güçsüz.
Law: Bir güç artışı almadan ölür bence.
Sanji: En iyi ihtimalle Snack, en kötü ihtimalle dayağa devam. Jack seviyesi birini alma ihtimali milyarda bir olsa da var gerçi.
Jinbei: Wano' ya gelse bile power up almaz bence. Gücünü göstersin yeter şimdilik.
Franky: Daifuku ayarında birini yenebilir belki.
Brook: Oven ayarı diyeyim.
Nami: Zeus yeter ona. Başka power up almaz.
Usopp: Arc boyunca pek bir şey yapmayacak bence. Kendisinin arcı Elbaf.
Robin: Oven ayarı birini alır belki. Yama haricinde birebir dövüşünü görmedik. Bir dövüşünü görelim yeter bana.

Edit:Chopper'ı adamdan saymamışım la, neyse o da bandaja devam eder herhalde :oleyo: Şaka bir yana zaman atlaması sonrası gücünü göstermedi. Onu gösteririr o da.

Son düzenleme:
Chopper yetim bırakılmış. Belki dev formunun süresi uzar yiğidimin. Ödülü artar bir umut.
Ayrıca Zöro Zöro Zöro... Luffy gelişince, o da seviye atlamış sayılıyor.

Luffy : Belirsiz. Ama net Luffy>>>> Zoro.

Zoro: Ortalama bir sağ kol...

Sanji : Ortalama bir 2.Komutan..

Diğerlerine pek gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık