Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

Senin görüşün olabilir, bende farklı düşünüyorum. BB nin topladığı adamlar başlı başına özel ve toplama adamlar. Bizim tayfadakilerin o seviyeye gelmesi zor. Bu yüzden CC yada Jinbei gibi adamlar tayfaya katılırsa bahsettiğin tayfayı yenmek neden mümkün olmasın.

Hem neden illaki tayfaya tayfa diyor ve diretiyorsunuz, tamam bu benim de istediğim birşey ama müttefiklerle de savaş gayet olabilir. Sonuçta BB bunları teker teker bulmadı, toplama ekip hepsi. Zamanında tayfalara kaptanlık yapmış kişiler seviyesindeler. Bizim tayfa ile durumları aynı değil

Bu yüzden tayfanın güç seviyesinin tüm tayfada abartı olacağını sanmıyorum. 5-6 tanesi uçuk olacak gerisi ortalama olması yeterli. Bir de müttefiklerle gayet herşey yeterli olur.

Oda bütün Shanks tayfası ve Karaksakl tayfasını tek tek eşleştirdi. Aynı şekilde bizim tayfada bunlar ile tek tek eşleşir.
Sezar'ın gelişme olasılığı var o yüzden tayfaya katılırsa o da birini indirir ama 2-3 kişiye dalacağını sanmam keza Jinbei'de bu saatten sonra gelişeceğini samıyorum meyve yiyen Burgess ile rakip olur.

Law vs. bu dövüşe müdahale etmez ancak Teach'in müttefikleri varsa misal Aokiji gibi ona müdahale eder.
Nasıl Cp9'u indirdiler aynı şekil bunları da indirecekler. Tabi bunlar benim görüşlerim sen o güçlere çıkacağını düşünmüyorsan birşey diyemem zaten.
Neden böyle düşündüğümü kısaca açıklamış oldum.

Tayfada canavar 3'lü dışındaki en güçlü kişi Franky olacak. O da Kuma kadar güçlü olur. Franky'den aşağıda kalanlar için Kuma'dan daha güçlü olacakları beklentisine girmek hayalperestlik olur.
Franky,Kuma'yı geçer ve ondan daha iyi bir robot olduğun gösterir. Vegapunk ile tanışır haki öğrenir daha yolu açık.
Brook'ta Kuma'yı yenecek güçte olur Chooper ise biraz hantal olduğundan yenemeyebilir. Diğerleride yenemez bana göre.

Son düzenleme:
Franky,Kuma'yı geçer ve ondan daha iyi bir robot olduğun gösterir. Vegapunk ile tanışır haki öğrenir daha yolu açık.
Brook'ta Kuma'yı yenecek güçte olur Chooper ise biraz hantal olduğundan yenemeyebilir. Diğerleride yenemez bana göre.
Brook o güce çıkamaz bence. Kayda değer bir rakiple mücadele bile etmemiş biri. Alacağı iki pavır apla Kuma mı olacak ? :(

Kairoseki diye birşey varken Franky haki neyim öğrenmez, öğrense de saçma olur.

Brook o güce çıkamaz bence. Kayda değer bir rakiple mücadele bile etmemiş biri. Alacağı iki pavır apla Kuma mı olacak ? :(

Kairoseki diye birşey varken Franky haki neyim öğrenmez, öğrense de saçma olur.
Korsanlar Kralı tayfası bu herkes haki öğrenmeli. Öğrenmezlerse bana göre saçma olur.
Ona bakarsan Zoro'da adam gibi rakipler ile karşılaşmıyor ama güçleniyor. Adam gibi rakip derken kendisi ile denk bir karakter ile karşılaşmadı daha.
2 power up ile Sanji amiral ile kapılabilecek seviyeye gelebilir.

Seri sonu da nasıl son.

Eğer böyle gidip bu yaşlarda hedefe ulaşırlarsa bence şöyle olacak:

Luffy < Kaido
Zoro >= Sakazuki
Sanji >= Doflamingo
Franky >= Kuma

Eğer ilerde yaşları +30 olup zirve dönemleri ise:

Luffy > Kaido
Zoro > Sakazuki
Sanji > Doflamingo
Franky > Kuma

Bu şekilde.

Korsanlar Kralı tayfası bu herkes haki öğrenmeli. Öğrenmezlerse bana göre saçma olur.
Ona bakarsan Zoro'da adam gibi rakipler ile karşılaşmıyor ama güçleniyor. Adam gibi rakip derken kendisi ile denk bir karakter ile karşılaşmadı daha.
2 power up ile Sanji amiral ile kapılabilecek seviyeye gelebilir.
Sanji ile aralarındaki fark açıldı gibi görüldüğü için bu arc Sanji'nin farkı kapatması için biçilmiş fırsat.

Luffy, sürpriz olmazsa yonko dövecek. Zoro ve Sanji de son savaşta birer amiral yerler diye düşünüyorum.

Jinbe, Doflamingo ayarı bir tip olur. Franky, Kuma ayarı olur. Gerisi önemli değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık