Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

Luffy = Roger'ı geçecek
Zoro = Yonko
Usopp = Sniper Kralı
Sanji = FeelsBadMan
Brook = Yürüyen En Güçlü Ölü
Geri kalanı belirsiz.
Luffy ve Zoro'ya katılıyorum.Yalnız Zoro yonko üstüne az da olsa bile çıkabilir.

Çünkü Ray'in gençliği bence bir Shanks ediyor.Bu adam onu da geçeceğine göre seviyesi baya yüksek olacak.
Seri sonunda seviyeler uçuşa geçecek bence.Hele de hükümetin gizlenen ağır topları ortaya çıkarsa.

Konunun amacı tayfa üyelerinin seri sonunda geleceği seviyeyi tartışmak. Aklımda olan bir konuydu forumda tartışıldığını görünce konuyu açayım dedim Karakterleri tek tek tanıtmaya gerek duymadım zaten hepimizin bildiği karakterler. Kurallara aykırı falan ise kişileri tanıtırım. İzninizle başlayayım.

Luffy: Yaşayan en güçlü adam olacak.

Zoro: Amiral üstü, yonkou altı seviye

Sanji: Amiral seviyesi. Tahminimce Kizaru'yu yenecek.

Franky: Tayfaya kimsenin katılmayacağını varsayarsak şu anki üçüncü adamların biraz üstünde olur. Yani dof seviyesi

Usopp: Oruç seviyesi

Brook: Vergo seviyesi

Chopper: Vergo seviyesi

Robin: Smoker- Vergo arasında.

Nami: Smoker seviyesi.
Sana hemen hemen katılıyorum ama bence usopp Franky'den güçlü olur. Oda ödül olayında trollerken bile mesaj vermeye çalışıyordu bence.

Luffy ..... Roger
Zoro ..... Shanks
Sanji ..... Akainu
Franky .... Jozu
Robin ..... Franky- Brook arası
Brook .... Jack
Chopper .... Neko[+]
Nami .... Hancock
Usopp .... Jinbei[+]
İlk 3 sonrası için yazdığın güç seviyesinde olacağını hiç sanmıyorum. Abartmayalım.

Hepsinin Luffy gibi hayvan olması lazım ki, bahsettiğin seviyeye gelsinler. Nami ve Robin belli bir seviyede olur, o da en fazla 300-400 civarı güçte olurlar. Usopp, chopper ve Brook biraz daha üstte olabilir, onların üstünde Franky olur. Franky de en fazla Vergo veya hafif üstü olur.

İlk 3 sonrası için yazdığın güç seviyesinde olacağını hiç sanmıyorum. Abartmayalım.

Hepsinin Luffy gibi hayvan olması lazım ki, bahsettiğin seviyeye gelsinler. Nami ve Robin belli bir seviyede olur, o da en fazla 300-400 civarı güçte olurlar. Usopp, chopper ve Brook biraz daha üstte olabilir, onların üstünde Franky olur. Franky de en fazla Vergo veya hafif üstü olur.
Karasakal'ın 5.komutanı Lafifte görünüş olarak Vista'ya benziyor keza aynı şekilde Vista'da 5.komutan. Bunlar ile rakip muhtemelen ise Brook olacak. Bu durumda seri sonunda Vista'yı yenebilecek seviyeye geleceğini düşünüyorum.

Chopper'ın canavar formunu istediği kadar kullanabilirse ve haki öğrenirse seri sonunda
Nekomamushi seviyesine gelir bana kalırsa aynı şekilde Brook ondan biraz daha güçlü oacağını düşünerek Jack gücünde olur dedim.
Diğerlerini de o ayarda sıraladım.

Tayfanın diğer yonkou komutanları ile dövüşecek olabilmesi gerek onları müttefikler yener demek bana saçma geliyor.
Misal Robin diye hafife alıyorsunuz ama herkes Hakuba'dan kaçarken Robin kollarıyla Hakuba'yı etkisiz hale getirdi.

Şuan için Sanji'de bir amiral gücünde olmaktan çok uzak ama bu adam o güce çıkacak o yüzden tayfaya çöp muamelesi yapmaya karşıyım.
Fikirlerimin pek değişeceğimi sanmıyorum.

Son düzenleme:
Tayfada canavar 3'lü dışındaki en güçlü kişi Franky olacak. O da Kuma kadar güçlü olur. Franky'den aşağıda kalanlar için Kuma'dan daha güçlü olacakları beklentisine girmek hayalperestlik olur.

Karasakal'ın 5.komutanı Lafifte görünüş olarak Vista'ya benziyor keza aynı şekilde Vista'da 5.komutan. Bunlar ile rakip muhtemelen ise Brook olacak. Bu durumda seri sonunda Vista'yı yenebilecek seviyeye geleceğini düşünüyorum.

Chopper'ın canavar formunu istediği kadar kullanabilirse ve haki öğrenirse seri sonunda
Nekomamushi seviyesine gelir bana kalırsa aynı şekilde Brook ondan biraz daha güçlü oacağını düşünerek Jack gücünde olur dedim.
Diğerlerini de o ayarda sıraladım.

Tayfanın diğer yonkou komutanları ile dövüşecek olabilmesi gerek onları müttefikler yener demek bana saçma geliyor.
Senin görüşün olabilir, bende farklı düşünüyorum. BB nin topladığı adamlar başlı başına özel ve toplama adamlar. Bizim tayfadakilerin o seviyeye gelmesi zor. Bu yüzden CC yada Jinbei gibi adamlar tayfaya katılırsa bahsettiğin tayfayı yenmek neden mümkün olmasın.

Hem neden illaki tayfaya tayfa diyor ve diretiyorsunuz, tamam bu benim de istediğim birşey ama müttefiklerle de savaş gayet olabilir. Sonuçta BB bunları teker teker bulmadı, toplama ekip hepsi. Zamanında tayfalara kaptanlık yapmış kişiler seviyesindeler. Bizim tayfa ile durumları aynı değil

Bu yüzden tayfanın güç seviyesinin tüm tayfada abartı olacağını sanmıyorum. 5-6 tanesi uçuk olacak gerisi ortalama olması yeterli. Bir de müttefiklerle gayet herşey yeterli olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık