Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mugiwara Tayfasının Seri Sonunda Geleceği Seviye

Tamam da bu 3 meyve ve bu 3 meyvenin uç meyveler olması da en güçlü için bir sebeb olmaz mı? Gura gura ve yami yami de usta olmuştur büyük ihtimalle ki Gura Gurayı sınırda kullansa dahi baya bir artış yaşanır. 3 meyve teorisi tutarsa şayet ben olmaması için bir sebeb göremiyorum ki daha Teach'in 2 veya 3 hakide ki yatkınlığını bilmiyoruz ki muhtemelen burdan da güçlü çıkacaktır. Luffy'nin en güçlü olması için tek meyve(ustalık) + haki(ustalık) yetersiz bana göre. Direkt 3meyve>tek meyve her ikisinide ustalık olarak baz alalım ve Luffy haki>Teach haki alalım yine de Eşitlik ifadesi koyulsa dahi Teach önde olur nedeni ise tek meyve avantajını haki götürsün tek meyve de halen avantajlı Teach. Yami Yami'nin daha nihai gücünü bilmiyoruz. Şayet teorilerde ki gibi nihai gücü denilen gibi çıkarsa Luffy'nin destansı bir power up alması gerekir Teach kendi başına alması için. Bazıları varsayıma dayanıyor ama 3 meyve teorisi ve Teach'in 3.hakiye yatkınlığı herkes tarafından düşünülen bir şeydir tabi seni bilemem ama.
Shounen mantığı diye kastettiğim benim buydu işte. Bu mantıklı ama bu mantığı seriye uyarlasak Luffy, Zoro ve diğerleri köylerinden çıkamazdı bırak korsanlar kralı tayfası olmayı. İşlemiyor bence bu.

Yoksa Teach de bu meyve yeme potansiyeli varken önüne gelene üç atar bile derim ben. Mesele bu olsa, ama değil.

Shounen mantığı diye kastettiğim benim buydu işte. Bu mantıklı ama bu mantığı seriye uyarlasak Luffy, Zoro ve diğerleri köylerinden çıkamazdı bırak korsanlar kralı tayfası olmayı. İşlemiyor bence bu.

Yoksa Teach de bu meyve yeme potansiyeli varken önüne gelene üç atar bile derim ben. Mesele bu olsa, ama değil.
Dediğini anladım. Mantık böyle işliyorsa dediğin gibi olur o zaman.

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık