Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

3 meyveli Teach>=Luffy>Diger ?
3meyveli Teach'in zirve guc olacagini dusunuyorum. 3meyve(ustalik) + hakiyle(bilinmiyor) Luffy'e tek meyve + hakiyle baskinlik kuracagini dusunuyorum. Mantigiken de olmali zaten Teach yine haki bilmeyip(?)3 meyve de usta olsun yine de uste koyarim.
Rocks nasıl Roger-Garp ittifağıyla indiyse Teach de benzer şekilde Luffy-Coby(veya farklı biri) ittifağıyla iner bence. Teach'in güç olarak en üst seviye olarak kalması bana da makul geliyor.

3 meyveli Teach>=Luffy>Diger ?
3meyveli Teach'in zirve guc olacagini dusunuyorum. 3meyve(ustalik) + hakiyle(bilinmiyor) Luffy'e tek meyve + hakiyle baskinlik kuracagini dusunuyorum. Mantigiken de olmali zaten Teach yine haki bilmeyip(?)3 meyve de usta olsun yine de uste koyarim.
Çoğu shonen seride gördüğüm ana karakter en güçlü değil. Bi istisna One Punch Mande var. Olabilir dediğin.

Shounene ters, olmaz.
Bakarsın bu da shounen kurallarına aykırı gelip kendi türünü kurar :D

Rocks nasıl Roger-Garp ittifağıyla indiyse Teach de benzer şekilde Luffy-Coby(veya farklı biri) ittifağıyla iner bence. Teach'in güç olarak en üst seviye olarak kalması bana da makul geliyor.
Olabilir. Coby iddia edilene göre amiralse Luffy kadar karşı koyamasa da en azından birkaç şeyler yapabilir. Amiral Coby +yonkou+ Luffy >=3meyve + haki Teach gayet ideal bir düşünce. Ama ağır hasarlar sonucu olur büyük ihtimalle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık