Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

Hasırşapka tayfasının modeli Roger tayfasından alınma. Dolayısıyla en az onlar kadar güçlü bir ekip olacaktır tayfa. Diğer özellikle bm wb ve kaido tayfalarıyla karşılaştırmak bana manasız geliyor. Kaido ve BM hasar dahi almayan doğuştan aşırı güçlü anormal kişiler. Wb doğuştan böyle midir bilmem ama meyvesi fiziksel gücü üç tip hakisiyle o da normal değil. Dolayısıyla bu kişilerin bir altındaki kişiyle aralarında bu denli fark olması çok normal. Bu adamların örneği yok çünkü. Buna rağmen Roger tayfası one piecee ulaşabilmiş. Luffyden başka Yonkou ayarı biri olur mu tayfada emin olamıyorum ama hem sanji hem zoronun amiral alabileceğini düşünüyorum. Bu zaten belli bir şey diye düşünebiliriz haliyle ama bu kişilerin karşı tarafta şu ana kadar gördüğümüz en güçlü kişiler olduğu unutulmamalı. İster Marco olsun ister King zorluk çıkarsa bile şahsen bir amiral alabileceklerini düşünmüyorum. Wb tayfasının düştüğü hal de ortada. He amiral alan adam Yonkou gücündedir diyebilirsiniz o konuda fikrim olmadığı için bir şey diyemem öyleyse öyle olsun. Ama bir tayfada birebirde amiral alabilecek üç tane adam varsa o tayfa zaten uçmuş demektir. Roger tayfası bence böyle bir tayfaydı. Bizimkilerden de beklentim bu

Forumca düşülen en büyük hatalardan biri oldu bu sağ-sol kol meselesi. Her sağ-sol kol aynı güçteymiş gibi düşünülüyor. Halbuki çok yanlış. O yanlışı bu arc görürler de fikirleri değişir umarım.
Ne kadar var olabilir ki aralarında.Sen Kata'yı çok zayıf görüyorsun bence :D Tüm sağ kollar çok yakındır bence.Ama 1.adam ve 2.adam arasındaki fark tüm tayfalarda farklı bana göre.

Gece gece girip bakam dedim yine sidik yarışı var :) kk olmak için en güçlü olmak şart değil en güçlü korsan tayfasına sahip olursan kaptan olarak yine kk olabilirsin yani demem şu ki hasır şapkalar kaidoyu devirince luffy en güçlü olmuyor ki doffyi indirdiğinde bile luffy doffyden daha güçlüydü diyemiyoruz bence öyle :)

Luffy yaşayan en güçlü lastik olacak.Zoro-Sanji ikilisinden biri bence ölecek.Hayatta kalan, tüm yonkoularla kapışabilecek pozisyonda olacak,muhtemelen Zoro olacak bu şahıs.Ölenin ruhu gemide yaşıyacak..(Weevil yonkou olacak :byee:)...Usoppla, Franky Germayla çalışıp Mugiwara Suitleri'ni geliştirecekler.Usopp ilahsal gözlem hakisiylen amiral seviyesinde olacak..Bunu kıskanan Furanky'yle araları bozulacak,Furanky kendine adam ağıcından suit yapacak ve 360 derece çok hızlı meme ucu lazer saldırıları yapacak..Böylelikle Luffy en çok Furanky'yi sevdiğinden 2. adam yapacak.Buna çok kızan Zoro gemiyi ikiye bölüp tayfadan ayrılacak..Yaşayan en güçlü kılıç ustası olan Zoro,sevdiceği Kamuran'la, küçük bir adada onu geçmek isteyen kılıç ustalarını beklemeye koyulacak..Ama kimse gelmeyecek :ühü:

B
Nerede söyledi. Kaynak atabilir misin?
Bulursam atarım. Baya eski olması lazım.

Belki şeytan meyvesi ile kullanıcı arasındaki bağı bile kesmeyi öğrenecek bu ark.
Yalnız ışığı kesmeyi ögrenirse kizaruyu ortadan ikiye ayırır =)

Rüya görmüşsün yine. Işığı kesmek nedir asfdjsdgs kesince ne olacak hem? Kestiği yer karanlık mı olacak? Veya soğuğu kesince sıcak mı olacak?
Şeytan meyvesi kullanıcılarını keser =)
Kizaru vb.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Malum Rocks tayfası olayından sonra bu konuyu güncellemek istedim.

WB, Big Mom, Shiki, hatta miçosu olan çömez Kaido bile sonradan Yonko olabiliyorsa bizim tayfadan hayli hayli Yonko çıkar.

Roger'in tayfasından bile kimler çıktı. Rayleigh, Oden, Shanks, Bullet...

Sonuç olarak Mugiwara tayfasındaki Zoro, Sanji, Jinbe, muhtemelen yeni miçomuz buna dahil olacaktır. :ehe:

Luffy---- Gelmiş geçmiş en güçlü kişi olur. Housho Hakisi herkesin ötesine geçer.
Zoro----- Yonkou
Sanji----- Amiral

Gerisi pek önemli değil.

Güç seviyeleri seri sonuna uçabilir gibi geldi bana Rocks tayfasının varlığını öğrenmekle.

Luffy-Teach altı diğer üstü
Zoro- Amiral yada zorlamayla amiral+
Sanji-Amiral yada amiral-.
-:bir tık düşük
+:bir tık yüksek

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık