Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapka Korsanları'nın Seri Sonunda Geleceği Seviye

Bence şimdiden böyle bir denge kurmak mantıksız. En azından luffy veya zoro için bir şeyler söyleyebiliriz ancak ileriye yönelik nami şu seviyede ya da robin şu seviyede olacak şeklinde varsayımlarda bulunmak için erken.

Iddiamı sürdürüyorum. Zoro en az yonkou seviyesi olmazsa seriyi bırakırım :a:
zaten bu seviyelere ulaşırlarsa anca seri sonunda ulaşırlar yonko seviyesine çıkamaz ise seriyi nasıl bırakacaksın zaten bitmek üzere olur seri. Zaten zoro büyük ihtimal yonko seviyesi olamayacak. luffy nin bile o seviyeye çıkabilmesi soru işareti şu an :)

zaten bu seviyelere ulaşırlarsa anca seri sonunda ulaşırlar yonko seviyesine çıkamaz ise seriyi nasıl bırakacaksın zaten bitmek üzere olur seri. Zaten zoro büyük ihtimal yonko seviyesi olamayacak. luffy nin bile o seviyeye çıkabilmesi soru işareti şu an :)
Luffy'nin kabiliyetsizliğini Zoro'ya mal etmiyorum ben :flaugh: Herkes kendinden sorumludur.

Bir zaman atlaması daha bekliyorum ben. Zaten açık bir şekilde ihtiyaç var. Wano'dan sonra zaman atlaması gelirse Zoro en az yonkou olur. Hee gelmezse de olur. Zoro seri başından beri patlamayı bekleyen bir bomba çünkü.

Luffy'nin kabiliyetsizliğini Zoro'ya mal etmiyorum ben :flaugh: Herkes kendinden sorumludur.

Bir zaman atlaması daha bekliyorum ben. Zaten açık bir şekilde ihtiyaç var. Wano'dan sonra zaman atlaması gelirse Zoro en az yonkou olur. Hee gelmezse de olur. Zoro seri başından beri patlamayı bekleyen bir bomba çünkü.
Umarım E.oda yanıltmaz seni. zoroyu çok sever kendisi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık