Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tartışma] Mugiwara Tayfasının Seri Sonunda Geleceği Seviye

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Waka Sama tarafından 4 Mar 2017 tarihinde açılan konu

1. Waka Sama (Üye)
    Mesaj Sayısı 102
    Üyelik Tarihi26 Ağu 2016
    Konunun amacı tayfa üyelerinin seri sonunda geleceği seviyeyi tartışmak. Aklımda olan bir konuydu forumda tartışıldığını görünce konuyu açayım dedim Karakterleri tek tek tanıtmaya gerek duymadım zaten hepimizin bildiği karakterler. Kurallara aykırı falan ise kişileri tanıtırım. İzninizle başlayayım.

Luffy: Yaşayan en güçlü adam olacak.

Zoro: Amiral üstü, yonkou altı seviye

Sanji: Amiral seviyesi. Tahminimce Kizaru'yu yenecek.

Franky: Tayfaya kimsenin katılmayacağını varsayarsak şu anki üçüncü adamların biraz üstünde olur. Yani dof seviyesi

Usopp: Oruç seviyesi

Brook: Vergo seviyesi

Chopper: Vergo seviyesi

Robin: Smoker- Vergo arasında.

Nami: Smoker seviyesi.

2. JoyBoy Who cares?

JoyBoy (Who cares?)
    Mesaj Sayısı 43
    Üyelik Tarihi14 Oca 2017
    One piece evrenindeki güç skalası çok değişken. O yüzden canavar üçlüden sonrakiler için olabilecek muhtemel durumu tahmin edemiyorum. Ama ben garp-roger durumunun luffy-coby değilde luffy-smoker şeklinde olacağını savunanlardanım. O yüzden beyin takımı (usoppda sayılabilir ama daha çok robin ve namiyi kast ediyorum) smokerın gücüne erişemeyecekler benim kanaatimce.

3. Kızıl avcı jack Ölü ama işlevi büyük adam

Kızıl avcı jack (Ölü ama işlevi büyük adam)
    Mesaj Sayısı 12
    Üyelik Tarihi23 Tem 2016
    Ban
    oda'nın smoker'ı ilerde kullanması çok muhtemel zaten ama bu hiç aklıma gelmemişti düşünce çok mantıklı ama o zaman coby çöp karakter olur.

4. Shakan ...

Shakan (...)
    Mesaj Sayısı 3,780
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Luffy - Zoro - Sanji güzel olmuş. Namı düşük kalmış. Daha güçlü olabilir. Usopp şuan ki halini sevmesem de Elbaf'tan sonra değişeceği için olabilir. Bide Franky'e Dof fazla olmuş gibi.

5. JoyBoy Who cares?

JoyBoy (Who cares?)
    Mesaj Sayısı 43
    Üyelik Tarihi14 Oca 2017
    Coby hiç olmamalıydı zaten bence. Marineforddaki cesaret örneği dışında hatırda kalan hiçbir olayı yok. Yahu şöyle bir serinin ana karakteri pembe saçlı bi sümüklü tarafından köşeye sıkıştırılabilecekse boşuna takip etmişim hissi oluşur bende. Ya bize Cobynin çöp olmadığını ispatlayan bi icraatler silsilesi gösterecekler (tek bir tanede yetmez hani) ya da bu haltı yemeyecekler, amiral olacak belki seri sonunda ama roger-garp ilişkisini luffy ye uyarladığımızda smoker daha cazip bi tercih gibi gözüktüğünden luffynin rakibi olamayacak zannımca.

6. KeanexlLive Real Mothapuckking G's

KeanexlLive (Real Mothapuckking G's)
    Mesaj Sayısı 386
    Üyelik Tarihi12 Şub 2016
    Usopp amiral seviyesine gelir.

7. Shakan ...

Shakan (...)
    Mesaj Sayısı 3,780
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Bence de Smoker - Luffy daha uygun. Ancak 2 sene sonra Coby'nin kat ettiği yol ve Smoker'ın kat ettiği yolu görünce arada baya fark var. 2 sene önceki Luffy ile denk olan Smoker. İki sene sonra Luffy'nin baya altında. Coby ise tam tersine Luffy gibi çok hızlı gelişiyor.

8. Shakan ...

Shakan (...)
    Mesaj Sayısı 3,780
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Tayfada ki herkes Amiral olacaksa vay amirallerin haline Usopp bir yonkou komutanı kadar olabilirse öpsün başına koysun.

9. Mesaj Sayısı 1,431
    Üyelik Tarihi16 Şub 2017
    Luffy=Yonkou üzeri
    Zoro=Yonkou
    Jinbei-Sanji= Amiral seviyesi
    Franky-Robin= Amiral altı
    Usopp-Brook= Koramiral Üstü
    Nami-Chopper=Koramiral

Kıyaslamam Şöyle;

Yonkou Üstü= KK
    Yonkou= BB
    Amiral= Kizaru
    Amiral Altı= Doflamingo
    Koramiral Üstü= 2 Yıl önceki Lucci
    Koramiral= Vergo
    Koramiral Altı= 2 yıl önceki Jabura

10. JoyBoy Who cares?

JoyBoy (Who cares?)
    Mesaj Sayısı 43
    Üyelik Tarihi14 Oca 2017
    Zaten umut etmekten öteye gidemiyorum bu konuda. Coby her ne kadar hızlı gelişiyor olsa da amiral olma arzusunu kekeleyerek dile getirip söyledikten sonra utanan biri. Adam söylerken kendi inanmıyor amiral olabileceğine. Ben Coby'nin potansiyelini görüpte kabul etmek istemeyen biriyim diyebilirim. Luffy ile kıyasıya rekabet söz konusu olunca, şöyle aklıma Alabasta arcınıda getirince Smoker 1000 kat daha çok yakışıyor oraya. Coby nin luffynin dengi olmasını hiç istemeyeceğim ama korkarım yine de o olacak, Smokerın akıbeti ne olur bilinmez.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık