Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Mugiwara 13

Ayıp olmasın şimdi, geçmişe doğru bakınca vakti zamanında yazılmış:
Harfler dışında şunu da buldum. Ejderha Yamato, Tavşan da Carrot

The Chinese Zodiac

This theory started back when Oda created the color spread of chapter 651. Many say that Oda will have a straw hat related to each animal of the zodiac.

1. Rat -
  2. Bull - Franky
  3. Tiger - Zoro
  4. Rabbit
  5. Dragon
  6. Snake - Usopp. Usopp was drawn connected to the only reptile in the color spread
  7. Horse - Brook
  8. Sheep - Sanji
  9. Monkey - Luffy
  10. Rooster - Robin
  11. Dog - Chopper
  12. Boar - Jinbe (Wild boar are Yama Kujira in Japan which translates to “mountain whale”)
  13. Cat - Nami

13 üye zoro vs killer da gördüğümüz tilki olabileceğini dünüyorum . Nedeni tayfa kişi başına düşen iş şe alakalı olduğundan usopp'u sılahçı olarakta gördük ve bunu Hito hito no mi yemiş tilkiyi silahları toplarken gördük ve eski sahibi zoroya çok benzediği için zoro nun peşinden geleceğini düşünüyorum .siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunu

Son düzenleme:
13 üye zoro vs killer da gördüğümüz tilki olabileceğini dünüyorum . Nedeni tayfa kişi başına düşen iş şe alakalı olduğundan usopp'u sılahçı olarakta gördük ve bunu Hito hito no mi yemiş tilkiyi silahları toplarken gördük ve eski sahibi zoroya çok benzediği için zoro nun peşinden geleceğini düşünüyorum .siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunu
Bence o tilkinin ( Onimaru'ydu galiba) sahibi Zoro'nun babası. Zorro İspanyolca tilki demek. Belki de tilkiyi sevmesinden ötürü oğluna tilki ismini vermek istedi. Ama Wano'dan ayrılınca kimliği açığa çıkmasın diye aynı anlama gelen farklı dilde bir adı oldu.
Qcaba tilki meyve mi yemiş yoksa Japon kültüründeki youkai falan mi? Bana kalırsa tilki Wano'dan ayrılmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık