Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Moria Yaşıyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gazetede çıkmış diyor arkadaş.
Evet ama şöyle bir durum var eğer hükümet morianın ölüm emrini dünyaya duyursaydı ve öldüremeseydi yalan haberle olayı ört pas edebilirdi ama adamlar direkt savaştan sonra ölüm haberini çıkardı belliki luffy moria olayını kapatmaya çalışıyorlar savaşta öldü diyorlar bu shichibukai için daha büyük bir hakaret.

cyborg değil de zombi olmuştur diye düşünüyorum. Zombi dediğim Absalom gibi vücudunu modifiye ettirmiş olabilir. Bin gölgeyi bile içinde rahatça tutmayı sağlayacak bir beden elde edip eskisine göre ço daha güçlü olmuş olabilir.

cyborg değil de zombi olmuştur diye düşünüyorum. Zombi dediğim Absalom gibi vücudunu modifiye ettirmiş olabilir. Bin gölgeyi bile içinde rahatça tutmayı sağlayacak bir beden elde edip eskisine göre ço daha güçlü olmuş olabilir.
Ben de senin gibi düşünüyorum zaten ölecek kadar ağır yaralıydı diyordu yanlış hatırlamıyorsam ilk aklıma gelen vücudunu Hogback'ın modifiye edebilmesi oldu.

Bence yaşıyordur. Dof zaten savaşta kendine yandaş arıyordu. Uzun bir zamandırda yeni dünya planlaması olduğu aşıkardı. Bu savaştansonra herekete geçmesi an meselesiydi. Bir şekilde moria nın güçlerini de kullanmak isteyecektir. Moria ile bir anlaşma yaparak, onu da kendi yanına çekmiştir. Marine ye de öldü diyerek olayın üstünü kapatmıştır.

Bence yaşıyordur. Dof zaten savaşta kendine yandaş arıyordu. Uzun bir zamandırda yeni dünya planlaması olduğu aşıkardı. Bu savaştansonra herekete geçmesi an meselesiydi. Bir şekilde moria nın güçlerini de kullanmak isteyecektir. Moria ile bir anlaşma yaparak, onu da kendi yanına çekmiştir. Marine ye de öldü diyerek olayın üstünü kapatmıştır.
Bende bu şekilde olduğu kanısındayım.

Moria'nın neden ölü ilan edildiği de gayet basit WG kalemini kırdı. Bu saatten sonra kim nerde görürse direk öldürecek. Bi schibukai'yi WG için çalışan birinin öldürmesi de açıklanamayacağı için savaşta öldü dediler...

Yere düştüğü anda ölmedi ya. Bize oradan bir sahne gösterdi bitti. Devamında neler olduğunu bilmiyoruz. Sonradan belkide golgesi kaçti öyle kurtuldu. Ya da dof ile anlaşma yaptı ve dof un saflarında terini aldı.

büyük ihtimal moria dof la anlaştı ve moria ile ilerde karşılaşıcaz. acaba böyle olduysa diğer thriller bark kadrosuda yeniden gelirmi?
absolom ile hogback kaçmıştı. perona ise zoro ve mihawk la iki sene adada kaldı. Moria eski kadroyu toplayabilir mi acaba?

eğer dof moria ile anlaşma yapmış olsaydı,o konuştuğu adama "moria yı öldürdüm"demezmiydi?Yani meyvesinden ötürü kaçtığını söylerse dahada çok şüphe uyandırır ki dof'dan kimse kolay kolay kurtulamaz bence.Büyük ihtimal bunu o adamda biliyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık