Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 358 82.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 77 17.7%

• Kullanılan toplam oy
    435
He valla ya. Sengoku'yu garp'ı rocks'ı falan da düzgün işlesin. Doğru düzgün Kk tayfasını bile görmedik.
Korkuyorum Oda hiç işlemeyecek diye.Hele Sengoku ve Kong'u.Güçleri neredeyse hiç gösterilmedi,bahsedilmedi.Sadece 1 kez Roger ne kadar güçlü olduğundan bahsetti.Eğer başka bir şey olmazsa tükürürüm böyle seriye.Amiral vs İmparator göreceğimizi bile zannetmiyorum bazen.Bide Shiki'yi de halletsin,bi geri döndersin tamamdır

Torununu zerre tanıyamamış sorumsuz dede.
Luffy’e sürekli denizci ol deyip duruyordu ezik ama Luffy reyiz asla denizci olmaya uygun bir karakter değil çünkü ruhu özgür ve karakterli bir çocuk. Bir gün gerçek bir yiğit bu çocuğu anlayıp ona abilik yaptı (Shanks) ve yol gösterdi hatta kolunu bile verdi onun için... Garp sadece güçlü bir karakter daha fazlası değil. Yaşını başını almış ve denizcilere o kadar hizmet etmiş olmasına rağmen bütün bu olayların karşısında; artık yeter diyemeyen ve bırak torununu, öğrencisini bile kurtarmaya yeltenemeyen bir yıkık... Shanks>Garp...

En sevdiğim karakterlerden biri. Garp'ı sevmeyenler benzer sebeplerle Coby'i de sevmezler genelde. Oysa o da harika bir karakter bence. İki karakterin de sevilmemesinin sebebi genel olarak ne oralı ne buralı olmaları galiba. Bana kalırsa bu eziklikten ziyade karaktere derinlik katan bir şey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık