Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
@Frtztrk aynısını Luffy ilk bölümlerde yapıyor ve Shanks kolundan oluyor, Ace'nin yaptığı yada Luffy'nın yaptığı beklenilmeyecek şeyler değil hepimiz bekliyorduk böyle davranmalarını Garp ne yaptı peki !
Garp Kahraman gibi dövüşmedi yada Kahraman gibi Ailesini korumadı o savaşta olan herşeyi geçersek en fazla Garp kaybetmiştir.
Garp bir şeyleri koruyor gibi geldi hep bana elinde değildi yani.

Garp bir şeyleri koruyor gibi geldi hep bana elinde değildi yani.
Elinden geleni yaptı mı ki elinde değildi diyoruz !
Eğer Garp savaş alanına elinden gelen herşeyi yapmıştır diyorsan Marine adına yada Ailesi adına yaptığım tüm eleştirileri geri çekerim :(
Daha ilk bölümde görmedik mi hayatını riske atacaksın istediğin şey için Usopp bile köyü için hayatını riske attı Roger'in dengine hiç yakışmadı yaptıkları.
Hiç değilse Akainu'ya koşarak gitseydi.

Son düzenleme:
Alıntı: Alıntı Alfamert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben ace'nin ölümünde luffyi suçluyorum zaten tamam Ace'ninde hatası var,Ama La sen savaş ortasındasın kardeşin orada ölümle pençeleşiyor millet seferber olmuş ''Ahh acenin vivre kartı düştü'' diyip niye boş yakalanıyorsun ne diye boktan bir vivre kartın peşinden koşuyorsun oraya kadar Hayatının 20 yılını feda ettin ondan vazgeçtinBir vivre karttanmı vazgeçemiyorsun nedir bu vivre kart sevdası ?

Orda luffy bitkinlikten düşüyor kart için değil yani.

REdTEror: Garp Kahraman gibi dövüşmedi yada Kahraman gibi Ailesini korumadı o savaşta olan herşeyi geçersek en fazla Garp kaybetmiştir.
Öncelikle japon kültüründen kaynaklanan farklar var. Demek isteğim adam adalet anlayışı,hayat felsefesi denizcilik olup işini yapıp ciddiye alıyor. Kendisi büyük bir ikilimde ama Ace'in ölümünü kabullenmiş. Ace defalarca ölüyordu,croco boy ve luffy beklenmedik şekillerde kurtardı her birinde Ace ölebilirdi zaten...

Alıntı: Alıntı Alfamert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben ace'nin ölümünde luffyi suçluyorum zaten tamam Ace'ninde hatası var,Ama La sen savaş ortasındasın kardeşin orada ölümle pençeleşiyor millet seferber olmuş ''Ahh acenin vivre kartı düştü'' diyip niye boş yakalanıyorsun ne diye boktan bir vivre kartın peşinden koşuyorsun oraya kadar Hayatının 20 yılını feda ettin ondan vazgeçtinBir vivre karttanmı vazgeçemiyorsun nedir bu vivre kart sevdası ?

Orda luffy bitkinlikten düşüyor kart için değil yani.
Ondan bahsetmiyorum,Ace diye tam giderken yere düşüyor ardından ''Ah acenin vivre kartı !'' diyip boş bulunuyor Akaiunuda bu fırsattan yararlanmak istiyor Ace önüne geçiyor.Yani düşüş olayı öyle,Ben boş bulunmasından bahsediyorum.

Elinden geleni yaptımı ki elinde değildi diyoruz !
Eğer Garp savaş alanına elinden gelen herşeyi yapmıştır diyorsan Marine adına yada Ailesi adına yaptığım tüm eleştirileri geri çekerim :(
Daha ilk bölümde görmedikmi hayatını riske atacaksın istediğin şey için Usopp bile köyü için hayatını riske attı Roger'in dengine hiç yakışmadı yaptıkları.
Hiç deyilse Akainu'ya koşarak gitseydi.
Luffy'nin geçmesine izin verdi daha ne yapsın adam Ace'i kendi eliyle serbest bırakacak değil ya.

Luffy'nin geçmesine izin verdi daha ne yapsın adam Ace'i kendi eliyle serbest bırakacak değil ya.
Adam gibi Marine olsun yada Adam gibi Ailesinden yana olsun, ortalarda dolanıp şişte benim kebapta benim diyor :)
Neyse bu konu uzar ve konuyu yeterince çaldım söylemek istediklerimidi söyledim zaten, üzerine ekleyeceğim bişey yok.

Adam gibi Marine olsun yada Adam gibi Ailesinden yana olsun, ortalarda dolanıp şişte benim kebapta benim diyor :)
Neyse bu konu uzar ve konuyu yeterince çaldım söylemek istediklerimidi söyledim zaten, üzerine ekleyeceğim bişey yok.
senin için adamla söyleşi bile yaptım hala ısrar ediyorsun ya :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık