Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Hızlı evet ama öyle çok kolay bir şekilde yeneceğini sanmıyorum,Enelde hızlıydı,Kizaruda rayleig dövüşünde hızlıydı.

Yapılan hesaplamalara göre, Garp'ın Akainu'yu öldüreceğim dedikten sonraki hızı ile Akainu'ya varması, savaş bitiminde gerçekleşirdi:)
Tamam avutalım kendimizi de Garp gibi hızlı karakter Akainu'ya o derece yavaş yaklaşıyorsa bunun da ne anlama geldiğini soralım bi zahmet.

@CooL yaptığın yorumdan şu çıkıyor, Torunları şişlenirken Laf olsun torba dolsun derdinde olan karakter Garp.
Akainu'yu yenemez demiyorum ama Garp'ın sülalesini dizse Akainu yine ses çıkarır mı ? Çıkardığı sesi gördük.
Not: WB'den bile daha favori karakterimdi ama acı gerçekle yüzleştim :(
Elline koluna sağlık SMOKER güzel çeviri...

Son düzenleme:
Ben ace'nin ölümünde luffyi suçluyorum zaten tamam Ace'ninde hatası var,Ama La sen savaş ortasındasın kardeşin orada ölümle pençeleşiyor millet seferber olmuş ''Ahh acenin vivre kartı düştü'' diyip niye boş yakalanıyorsun ne diye boktan bir vivre kartın peşinden koşuyorsun oraya kadar Hayatının 20 yılını feda ettin ondan vazgeçtinBir vivre karttanmı vazgeçemiyorsun nedir bu vivre kart sevdası ?

Mert Luffy yapar böyle ahmaklıklar zaten Luffy'den beklenilemeyecek bişey değil yaptığı.
Savaş alanında Farkını hissetirmesini beklerdim GARP'ın ama sıradan kaldı öyleki site'de 100 kişiye sorsak 90'ı Garp'ın yerinde olsalar Garp'ın yaptığını yapacaklarını söylerler.
Farkını ortaya koyamadı Akainu'yu öldüreceğim dedikten sonra emekliye emekliye gidiyor, Artistik yapıp Marco'ya vurduktan sonra posta koyuyor, Ace kurtulunca seviniyor velhasıl ne Şiş yansın ne Kebap derdinde :(
Yazık bu heriften beklediğim beklentilere yazık :(

Ben ace'nin ölümünde luffyi suçluyorum zaten tamam Ace'ninde hatası var,Ama La sen savaş ortasındasın kardeşin orada ölümle pençeleşiyor millet seferber olmuş ''Ahh acenin vivre kartı düştü'' diyip niye boş yakalanıyorsun ne diye boktan bir vivre kartın peşinden koşuyorsun oraya kadar Hayatının 20 yılını feda ettin ondan vazgeçtinBir vivre karttanmı vazgeçemiyorsun nedir bu vivre kart sevdası ?
Tek suçlu kendisidir Ace'in ölümünde senin neyine Akainu'nun peşinden gitmek alırsın boyunun ölçüsünü :artiz: Luffy kartını düşürdü diye durmadılar bu arada Ace saldırdı diye durdular yani durmadan kaçsalar ne vivre kar düşecekti ne de Ace ölecekti.

Tek suçlu kendisidir Ace'in ölümünde senin neyine Akainu'nun peşinden gitmek alırsın boyunun ölçüsünü :artiz: Luffy kartını düşürdü diye durmadılar bu arada Ace saldırdı diye durdular yani durmadan kaçsalar ne vivre kar düşecekti ne de Ace ölecekti.
Ya hadi Ace kışkırtıldı,Acenin yaptığı çok yerinde bir olaydı ben olsam bende aynısını yaparım O olay insanın iradesiyle alakalı eğer acenin yapısı öyle olmasaydı zaten o tuzağa gelmezdi,Ama vivre kartın peşinden koşmak nedir ? bırak gitsin siz bi kurtulun ordan allasen.

Ya hadi Ace kışkırtıldı,Acenin yaptığı çok yerinde bir olaydı ben olsam bende aynısını yaparım O olay insanın iradesiyle alakalı eğer acenin yapısı öyle olmasaydı zaten o tuzağa gelmezdi,Ama vivre kartın peşinden koşmak nedir ? bırak gitsin siz bi kurtulun ordan allasen.
Ya Mert madem bu kadar iradeli adam kurtarsaydı kardeşini ölmeden, Luffy kurtardı Ace'i :artiz: Akainu reyize artislik mi yapılırmış çarpılırsın böyle işte :mincika:

@Frtztrk aynısını Luffy ilk bölümlerde yapıyor ve Shanks kolundan oluyor, Ace'nin yaptığı yada Luffy'nın yaptığı beklenilmeyecek şeyler değil hepimiz bekliyorduk böyle davranmalarını Garp ne yaptı peki !
Garp Kahraman gibi dövüşmedi yada Kahraman gibi Ailesini korumadı o savaşta olan herşeyi geçersek en fazla Garp kaybetmiştir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık