Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
WB'nin gücünün bir açıklaması var meyvesi var diyorsun da, Garp'ın hayvanlığının açıklamasını bilmeyen Roger, oğlunu o yüzden ona teslim etmiştir.

WB'nin gücünün bir açıklaması var meyvesi var diyorsun da, Garp'ın hayvanlığının açıklamasını bilmeyen Roger, oğlunu o yüzden ona teslim etmiştir.
Bu olayın güçten daha çok yetiştirme mevzusu olduğunu düşünüyorum. Korsan gemisinde çocuk yetiştirmek baya bi zor. Denizci'nin çakılı bir hayatı var en azından görev dışında belirli bir yeri var. Yerleşik düzen her zaman daha cezbedicidir.

Bu yazdığın konuyu başka bi zaman sinirlerimiz yatışınca tartışmak isterim şuan çok gerginlik yaşandı eski mesajlarıma baktım daha önce bi konu hakkında tartışmışız cidden iyi tartışıyosun ve analiz yapıyosun :sapkali:aramızda bi gerginlik kalsın istemem sadece bu konudaki girdiğim tartışma biraz çığrından çıktı eğer istersen yanlış anlaşılmalar olmadan güzel bi tartışma yapabiliriz:)

Bunuda özür hediyesi olarak kabul et
(Özellikle fanı olduğum bir karakter yok ancak sevdiğim karakterleri sonuna kadar savunmaya çalışmayı prensip edindim zaten çok az sevmediğim ve savunmayacağım karakter var)
Art güzelmiş. Teşekkürler. Gerek yoktu ama konu kapandı zaten. Kendini o kadar sıkmana gerek yok, uzatmaya niyetim yoktu zaten.
Ne zaman istersen de konuşabiliriz tabi. Yazman yeterli.

Art güzelmiş. Teşekkürler. Gerek yoktu ama konu kapandı zaten. Kendini o kadar sıkmana gerek yok, uzatmaya niyetim yoktu zaten.
Ne zaman istersen de konuşabiliriz tabi. Yazman yeterli.
Yok kendimi sıktığım için değil yanlış anlaşılmaları gidermek için yazma gereği duydum ne olursa olsun tartıştığımız şey bir anime :sapkali:
Konuşuruz tabi aynı şekilde sende konuşmak istersen dostça dilediğin şekilde tartışırız hatta trol olmasını istersen nefret köşesinde eğleniriz :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık